patryk5211

problem z podnosnikiem w zetorze

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Grzesiek84    30

Problem z opuszczaniem tuza rozwiązany. Winny był siłownik pomocniczy z powodu braku filcu zbierającego brut z tłoczyska nabiło dużo brudu i się przypiekło w górnej części uszczelniania siłownika dlatego ciężko chodził. Wyczyściłem wymyłem i jest ok. Dodatkowo założony filc plus gumowa uszczelka by z kół nie rzucało na tłoczysko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwerkus    0

Witam !

W temacie siłownika pomocniczego Zetor 7745, nie mogę go uszczelnić, co założę nowy zestaw naprawczy

to chwila i zaczyna cieknąc i to mocno.

Macie jakieś rady , sposób ?

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

kup nowy bo jesli naprawy nic nie daja to szkoda wywalac kase w uszczelniacze i olej, chyba ze cos zle robisz przy zakladaniu pierscieni i simeringow,


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek84    30

Sprawdź czy na pewno uszczelnienia są dobrze włożone i czy są duże rysy na tłoczysku lub cylindrze bo jeśli będą to bez regeneracji nie uszczelnisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwerkus    0

Dzięki , prawdopodobnie potrzeba będzie regenerować

Kupiłem nowy ( 338 zł ) działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ciastko
      Witam otóż zastanawiałem się czym różnią się modele Zetorów 5211 robionymi na eksport i tymi krajowymi. Nie mam na myśli różnice w wyposażeniu czy wspomaganiu bo tyle wiem. Chodzi mi o jakieś większe udogodnienia związane z mechaniką (silnik, skrzynia biegów).
      P.S. Czy w ciągnikach eksportowych była różnica mocy? Jeśli taki temat istnieje to ja go nie znalazłem.
      Z góry dzięki za odpowiedzi.
    • Przez jacek8441
      mam takie zapytanie próbowałem rozstawić zetora 5211 na 180 cm ale przeszkadza mi w tym drążek kierownicy który zawadza o skrzynkę od akumulatora ;/ ma ktos jakies rozwiązanie problemu lub mała podpowiedz pozdrawiam  
       
       
    • Przez jacek8441
      mam takie zapytanie próbowałem rozstawić zetora 5211 na 180 cm ale przeszkadza mi w tym drążek kierownicy który zawadza o skrzynkę od akumulatora ;/ ma ktos jakies rozwiązanie problemu lub mała podpowiedz  pozdrawiam  
    • Przez Cradle
      Na kokpicie w zetorze w prawym górnym rogu jest taka kontrolka na samym brzegu od hamulców pneumatycznych, że jak ciśnienie spadnie poniżej jakiejś tam atm. to się tak kontrolka powinna zaświecić na czerwono. Ale w katalogu do zetora znalazłem że do tej kontrolki podłączony kablem jest ten wyłącznik pneumatyki https://www.grene.pl/wylacznik-pneumatyczny-zetor.html?utm_source=okazje.info&utm_medium=referral&utm_campaign=okazje.info  , ale nie mogę go u siebie w ciągniku nigdzie zlokalizować. I u mnie to nie działa, być może że go w ogóle nie mam, i Chciałbym to skompletować aby działało. Prosiłbym o wskazówki i porady w tej kwestii. Z góry dziękuję.
    • Przez mens
      witam mam taki problem z zetor 5211 nalałem do skrzyni  olej aral supertraktoral 10w40 i w skrzyni cos żezy wydaje mi się ze jest za rzadki jak był stary to było wszystko okej w proximie 85 tez mam aral i czy mogę wymienić na inny w zetorze 5211 tylko problem jest taki ze uzywam takich samych maszyn i oleje by sie mieszały czy jest jakiś olej co by mozna powieszać ???
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj