Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

Tłumik w Bizonie

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mam drobne pytanie, gdzie można kupić tłumik do kombajnu Bizon Super Z056 i czy to jest wogle do kupienia, bo jak patrzyłem w internecie to niema? Proszę o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kevin25    185

człowieku a wiesz ze istnieje cos takiego jak składnica wszustko maja mi nawet kose do mf 206 sprowadzili z niemiec


JD 1640
Ursus C-360
Ursus C-330M
Siła !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

O istnieniu składnicy do wiem już dawno ale tam nie ma wszystkiego

 

A plandekę na daszek do Bizona też mogę znalesc na składnicy?

 

Nie pisz posta pod postem - używaj opcji EDIT!

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin91    286

Plandeke też powinieneś znaleźć na składnicy albo innym sklepie z częściami rolniczymi... Ja ostatnio do swojego zamówiłem plandeke na daszek i fartuch na "tyłeczek"... ;)


Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czy podał by mi ktoś wymiary daszka chodzi mi tylko o długość i szerokość bo właśnie zrobiłem podpórki i została mi tylko górna część ale nie znam jej wymiarów. Proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mareczek78    2

Temat tłumika przerabiałem niedalej jak miesiąc temu - no niełatwa sprawa. W miejscowym sklepie mają podstawowe części eksploatacyjne do kombajna tzn pasy, kosa, no i jakieś typowe łożyska. Sprzedaje tam mój znajomy kolega i zamówił dla mnie tłumik do Z058. Przyszedł, ale bez rury końcowej - tak jakby był od samochodu. Zamówił kolejny - mówiono że już innego rodzaju nie ma - ale przyszeł od rekorda (długa rura końcowa i nie podgięta go góry by ominąć zbiornik oleju hydrauliki. Oddał mi kasę i pojechałem do miejscowości Strzelno (koło Inowrocławia) no i tam mieli dopiera taki jak chciałem. Nie obyło się bez doginania, gdyż rura zapierała się o zabudowę silnika no i jedo wykonanie

( obskurne rzemiosło ) - pomalowałem srebrzanką na temperaturę, przykręciłem, no a sezon pokaże co jest wart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Wiecie może gdzie w woj. lubelskim znalazlbym samą końcówkę do tlumika do bizona, tą skierowaną do góry?


..::SAME ROLLER 70W, URSUS 3512 i BIZON Z056::..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

W byle sklepie z częściami znajdziesz takie kolanka 90stopni o średnicy 50-70mm i kawałek rury i tyle, migomat i 20min roboty,


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1308

Panowie pierwsze słyszę ,że czegoś nie można kupić do Bizonka,jest tego złomu tyle że głowa boli.Jeśli chodzi o tłumik to sam go teraz zakładałem cena 216zł z rurą ,bez taj nasadki końcowej.http://www.sklep-grene.pl/index.php/cPath/1305094040752_1305094040862_1305094041013_1305094041037/sort/2a/page/1

Edytowano przez marek1977

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez bizonek
      bizon zo56 jak zwiększyc jego wydajność ja jestem troche magik  wiem to i owoo bizonie wiem wszystko tylko jak zwieszyć jego wydajność wiecię piszczie 
    • Przez SebastianPycia
      Witam. Dzisiaj zauważyłem że w miejscu zaznaczonym na biało na zdjęciu lecą iskry podczas pracy młocarni i hedera, a tam gdzie na niebiesko zaznaczone, tylko po drugiej stronie to koło pąsowe jest strasznie gorące. Do tego było czuć jakby dym palącej się trawy. Po zgaszeniu bizonka z gardła zaczęło się lekko dymić. Czy to łożysko czy może coś innego??


    • Przez agromichu
      Jakie akumulatory polecacie do bizona z056? Potrzebuje dobrych bo najtańsze 5 lat wytrzymały ;/
    • Przez rafto
      Witam, jakie zakładacie opony do swoich wózków od hedera ? Zakładał ktoś opony pełne od wózka widłowego ? Poszerzał ktoś rozstaw kół ?
    • Przez mejtun
      Dzień dobry, 
      Jest tu ktoś kto wymieniał tą ( nie wiem czy dobrze to nazywam) półkę za podsiewaczem do której przykręcany jest grzebień na kilka śrub? 
      Jak się do tego zabrać? Półka przykręcona jest pod mocowaniem podsiewacza ale jak ją stamtąd wyjąć? Muszę wywalać sito górne z dolnym? Może ktoś mnie pokieruje?   
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj