Skocz do zawartości
MatiTM

Wymiana osłony gumowej zwrotnicy resorowanej Ursus 912

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus

Wiadomość z agroFakt.pl

michal8011    7

Musisz rozebrać wszystko do takiej postaci jak w katalogu ^^. Jak nie ma luzów to tego nie ruszaj bo i tak zaraz sparcieje ta osłona. Szkoda roboty. A jeśli są luzy to wymień te zwrotnice na zwykłe nieresorowane.

tomek73    233

Nigdy  w życiu na  sztywne. Ma u nas jeden w drogówce to jest tragedia.

Po prostu trza kupić dobre gumy.

MatiTM    0

Potrzeba do tego jakieś ściągacze czy coś? Czy wystarczy tylko rozkręcać po kolei? Zwrotnice bez luzu dla tego chce założyć gumę by je chronić przed kurzem.

tomek73    233

Nic specjalnego nie potrzeba. Trza tylko uważać jak górny dekiel odkręcasz, na te śruby M8, bo może trochę wystrzelić do góry, potem przy skręcaniu trza go dociągnąć do zwrotnicy.

michal8011    7

Kiedyś jak miałem C-385 to były zwrotnice resorowane i koła 20. Później był Zetor 8011 jakiś eksportowy to miał koła 11.5/80-15.3 i zwrotnice nieresorowane. Nie czułem żadnej różnicy między tymi dwoma ciągnikami.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dzarjan8111
      Proszę o pomoc, wyciek z przedniego mostu na krzyżak po prawej stronie. jak sie do tego zabrac? 
    • Przez Vroobel
      Witam!
      Z jakiego materiału robione były osie w starych zetorach 8045 (1977r.) to staliwo czy żeliwo?
    • Przez ssman860
      Witam!

Chcę zmniejszyć rozstaw osi przedniej w swoim ursusie c385, ale nie mogę ruszyć końcówek (tych wsuwanych) Śruby ustalające puściły bez problemu, ale nie można ruszyć końcówki drążka.
      Moje pytanie: Ma ktoś jakiś sposób na ruszenie tego elementu???
    • Przez marcinek904
      gdzie tu szukac usterki? pomóżcie!
    • Przez witek
      witam mam pytnko posiada u 912, zastanawiła sie z ojcem nad zmiana tego ciągnika na ciągnik z napewden (zamiana miął być na zetora) ale doszlismy do wnioski że silnik jest idealny skrzynia była wymjeniona itp...teraz mam pytanie czy ktoś może z was zakładał do tego ciągnika przedni napęt jak tak to czy dobrze chodzi i jaka kase trzeba szykowac??

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.