Gość

Obecna sytuacja w PFHBiPM

Polecane posty

Gość   
Gość

Od 1lipca wzrasta cena OCENY bydła mlecznego w PFHBIPM o 20% od 1 stycznia kolejne 10% . Wniosek przyjęty znaczną większością głosów o cięciach kosztów własnych aby zniwelować podwyżkę proponowanych przez Stachurę nawet słyszeć nie chcieli. Za to złożyli kolejny wniosek poparty przez większość zarządu (ukladu) do sądu koleżeńskiego przeciw koledze Stachurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumiwisizm    441

Jakby się pojawiła taka firma która robiłaby to rzetelnie (i taniej) to spier*lam tam w podskokach

Jakby się pojawiła taka firma która robiłaby to rzetelnie (i taniej) to spier*lam tam w podskokach

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumiwisizm    441

Dostałem dzisiaj gazetkę, trzeba być na prawdę pojeb*nym żeby wrzucać takie obrazki w kontekscie takiej sytuacji

15611157007511087282369.jpg

1561115755414125120895.jpg Edytowano przez tumiwisizm
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez przesady, dlaczego polityka musi się wszędzie wtrącać i to jeszcze w tak brutalny sposób...


Sorbenty dla zwierząt hodowlanych. 👨‍🔬

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawol1    7

Prokurator w sejmie o federacji

www.sejm.gov.pl/media8.nsf/0/5AFADAE802CEB752C12584260041BB2B/%24File/2019-07-02_RRW-327_24_1400.mp3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekb    40

NIK powinien to sprawdzić i jak są uchybienia to ukarać zarząd Federacji a jak nie ma uchybień to niestety ale ci wnioskowani powinni być ukarani za szkode na rzecz hodowców . Dziwi mnie że kolega Stachura nie pisał do NIK-u o przeprowadzenie kontroli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

UWAGA UWAGA HODOWCY📣📣 JESLI NIE MACIE OPŁACONYCH SKŁADEK ZA BIEŻĄCY ROK W PZHBIPM, które nie są pobierane przez zootechników, nie będziecie mieli prawa głosować w nadchodzących wyborach do władzy waszych kół. Informacje to podał dziś KRZYSZTOF BANACH na sali sądowej w procesie, który wytoczyliśmy z kolegą Brulińskim PZHBIPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wygraliśmy sprawę sądową razem z Tomaszem Brulińskim  w pierwszej instancji z PZHBIPM. Sąd Okręgowy w Białymstoku poparł w pełni nasze powództwo i uznał, że nie było podstaw aby usunąć nas ze związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Tomson5120
      Chciałbym się dowiedzieć co dajecie Krowom i ile? . Z góry dzięki za odpowiedź.
    • Przez piter8
      Witam mam ok 10 ha III kl ziemi miejscami II, 3,70 ha IV i V kl ziemi (przeważa IV), 1,60 VI kl 2 ha łąk koszone 2 razy w roku i moje pytanie brzmi ile bym był w stanie utrzymać Krów Mlecznych na takim areale ? prosze o odpowiedz.
    • Przez tomasz38
      witam. O jakiegoś czasu urozmaiciłem swoim opasom dietę. Wprowadziłem suche wysłodki / tofii. Lepiej nieco jedzą, i wydaje mi się że bardziej im przybywa na wadze, szybciej. Oprócz tego daję ospę własną, ziemniaki i dodatki paszowe dla opasów. Ciekaw jestem jakie są wasze spostrzeżenia w tym temacie ???
    • Przez PatrycjaFrelek
      Witam.
      Mam problem.
      Wydoilem rano krowe, która się po tym położyła i nie chce się podnieść.
      Lekarz był i dał wapno bo stwierdził że jest odwapniona.
      Ale nadal do tego czasu się nie podniosła.
      Czy ktoś miał takie doświadczenie ?
      Co można by było jeszcze coś zrobić, podać jej.
      Proszę o pomoc.
    • Przez leszek1000
      Witam jak prawidłowo zasuszać krowy.U nas doi się najpierw raz dziennie później raz na dwa dni i na końcu raz na 3 dni.Chciałem teraz zmienić zasuszanie, na dojenie raz dziennie przez tydzień i zasuszenie z antybiotykami. Jak wy zasuszacie.Oczywiście zmieniam dawkę pokarmową na słomę  i trochę sianokiszonki.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj