Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kamil1025    0

Witam. W najbliższym czasie planuje zakup Zetora forterry o mocy około 100-120 km. Zastanawiam się czym różnią się wersje HSH od HD. Która jest lepsza, mniej awaryjna? Jeśli ktoś jest posiadaczem takiego sprzętu to prosił bym o opinie jak się sprawuje i czy jest godny polecenia.

wojtal24    236

jest już taki temat na forum
a po za tym 16latkowi nie sprzedadzą musisz być pelnoletni

ZETOR TEAM

radzioz    1

Bierz hd. Będziesz miał miękką oś szersze laczki. Zdaje się najmniejszy to coś ok 135 KM.

Wiadomość z agroFakt.pl

matias95    79

Na awaryjność sprzętu w bardzo niewielkim stopniu przyczynia się jego model. Tu nie ma reguły, zależy jak kupujący trafi.

kitowiak    382

Biorąc teraz nowego zetora to jest jak gra w totka albo trafisz na dobrego i nie bedzie sie psuł albo ze z garażu nie wyjedziesz, i servis będzie musiał wszystko robić...hehe ale kolega wojtal ci wyjaśni wszystko gdy wejdziesz w drogę pełnoletności :P

STIG0013    407

Jeśli byś rzeczywiście kupował to byś poszedł do dilera po informacje. Zresztą czy tak ciężko wejść na stronę i sobie sprawdzić ? Która lepsza to zależy czego oczekujesz. Czy awaryjna? Tak jak każda marka bez wyjątku obecnie, zależy na co akurat trafisz. Ja mam zwykłą i jak na razie nie mam się do czego przyczepić

Edytowano przez STIG0013

ZYLA    359

Się czepiliście jego wieku jakby tu wszyscy byli pełnoletni. Może on nie kupuje bezpośrednio, a po prostu miał na myślę jego (rodziców) gospodarstwo.
I co w tym dziwnego że chce zasięgnąć opinii na forum? Nie po to jest? Dobrze iść do dealera mając jakieś pojęcie na temat oferty Zetora, a nie łykać wszystkie mądrości jakie on nam wciśnie.

Wiktor1    1

Witam ja jestesm Posiadaczem Zetora HSX 140 i nie jestem z niego zadowolony. Zetor jest Z roku 2014 miałem problem ze skrzynią biegów trzy razy naprawiana a za czwartym razem została wymieniona cała z obudowa. A w tym roku pęk mi tylni most. jeżeli chodzi o markę zetor to została tylko nazwa z jakością coś oszczędzili.  Ja już bym nie kupił, znam osoby co są zadowoleni. Widocznie dobrze trafili na model lub mają mniejsze sprzęty i lżejszą ziemię.         

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.