Marek7536

Turbo vs Kompresor do C330

Polecane posty

hubertb    4007

Akurat turbina w 30 miała by sens, poprawi sie sprawność silnika. Turbinka która dmuchnie 0.5 bara od dołu nie zaszkodzi a pomoże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7877

Koledzy a jaki jest sens pchać się z kosztami w turbinę do 30 jak to niewiele pomoże.to tak jakby z malucha zrobić porsze.jak ktoś a nadmiar pieniędzy to niech robi ja nikomu niebronie ale na zdrowy rozum to niema sęsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Zdrowy rozsądek podpowiada że ciapek powinien już stać w muzeum a nie pracować w polu a jest inaczej. Jeśli ktoś ma czas i chęci to czemu nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Tam ze zdrowym rozsądkiem - toż to 30-tka , toż tu każdy kuń na wagę złota , trza robic co sie tylko da aby te kunie nie zdechły :ph34r: :ph34r: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Oj tam oj tam 200 konne 1.9 TDI też nie ma większego sensu a ludzie to robią i sobie chwalą.... Jeśli coś ma być zabawą i przyjemnością to czemu nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzychzg   
Gość krzychzg
Napisano (edytowany)

Post usunięty

Edytowano przez krzychzg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateusz2006
      Witam, mam pytanie mianowicie posiadam rozsiewacz amazone ZA-V 2200 z 2018 r. Do tego pory rozsiewacz chodził z nowej generacji ciągnikiem z systemem isobus, a teraz mam potrzebę zapięcia go do zetora 12245, ale z rozsiewacza wychodzi tylko kabel z wtyką do isobusa i nie wiem jak to zespolić z zetorem, dodam że oprócz komputera do isobusa, posiadam też komputer do rozsiewacza amatron 3. Proszę o jakieś wskazówki.
    • Przez wisnia83
      Cześć forum. Właśnie dołożyłem sprężarkę powietrza do swojego masseya 675. Działa elegancko i jeżeli kogoś interesuje to zapraszam do filmiku na yt tam jest opisane jak i z czym. 
       
    • Przez adam098
      Witam jak podłączyć tura bezpośrednio do rozdzielacza pod siedzeniem a gdzie dać wolny spływ ?

    • Przez farmerzpowołania
      Witam,
      Czy ktoś z Państwa robił zawracacz kołowy do swojego ciągnika?
      Ja chciałbym taki zrobić, poterzebuję inspiracji i trochę podpowiedzi jak taki zawracacz wykonać.
    • Przez szymonkombajnmassey
      witam, zasialem na probe 10ar kukurydzy, zeby nie męczyć kombajnu zebralem same kolby na przyczepke, posiadam kombajn massey ferguson 86, i czy musze zakladac jakies blachy na cepy i zmieniac klepisko? (ziarna spokojnie przechodza przez klepisko)(mam sita dolne do kukurydzy)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj