cuma112

Jaką wybrać myjkę cisnieniową

Polecane posty

cuma112    0

Cześć mam do umycia rozrzutnik(tochę kurzu brudu) i silnik mojej 330(silnik zalepiony smarem) chcę kupić myjkę ciśnieniową dobrej jakości ale nie drogą do 300zł będę ją uzywał może raz na mieciąc może więcej ale tylko do czyszczenia z piachu kurzu macie jakieś sprawdzone

Renault145    4

za 300zł to nie wiem czy coś znajdziesz dobrego. chyba ze jakieś marketówy. ja mam nilfiska jest w mojej galerii. jak dla mnie fajny sprzęt, ale kosztował ponad 1 tys.

Emlo    0

Jeśli chodzi ci o myjkę do 300 zł to nie polecam, szkoda wydawać pieniędzy. Miałem trzy sztuki karcher dwa modele najmniejsze (250 zł) i następną zakupiłem troszkę większą (440). Pierwsza i druga ciągle przerywała strumień wody druga zaś po jakimś czasie pompa nie dawała ciśnienia. Pierwszą rozebrałem z ciekawości co tam się mogło zepsuć. Po rozebraniu zobaczyłem że cała pompa jest plastikowa i cała reszta podzespołów. Ta droższa i większa też okazało się że jest plastikowa pompa. Trochę się pokręciłem tu i tam posiedziałem na internecie poczytałem i postanowiłem zainwestować kupując Kranzle K 1152 TST z lancą do hydropiaskowania. Po pierwszym myciu jestem mega zadowolony. Ale z tego co się zorientowałem to myjkę z pompą aluminiową można kupić za ok. 1200 zł. Tak że zastanów się nad tym, czy warto wydawać mniejsze pieniądze na myjkę, na którą po jakimś czasie będziesz się patrzył w garażu. Pozdrawiam.

MF675ursus    229

Najtańsze na aluminiowej pompie ma Lavor, za około 400 zł coś już znajdziesz, a do takich zastosowań Ci wystarczy. Karchera w tej cenie sobie odpuść. I z tego co wiem na agrofoto jest już temat o myjkach...

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Piters182
      Witam. Szukam oświetlenia do warsztatu po remoncie w którym będę naprawiał samochody i ciągniki. Mam na oku taki np. Panel LED, czy możecie doradzić którą barwę wybrać, ktoś miał do czynienia z  takimi  świetlówkami ? https://allegro.pl/lampa-led-120-cm-do-garazu-panel-led-swietlowka-i7469280749.html Jaka moc będzie optymalna, będzie w warsztacie około 5 lamp. Na tej aukcji jest 36 Wat, na innych są np. 72 Wat. Znowu w tym ogłoszeniu pisze coś takiego dziwnego.: Na lampie może być napisane np. 80W, 72W, 48W itp. Natomiast prawdziwa moc lampy to 36W !
    • Przez zorak
      w myśl zasady "kto smaruje ten jedzie"
      najpopularniejsze to wiadomo te ręczne i najbardziej praktyczne gdyż smarujemy nawet na polu ale ile trzeba się namachać ojjjj. Chcę zamówić pneumatyczną - a dokładnie coś takiego
      http://www.allegro.pl/item387130785_smarow...romocja_fv.html
      i tu moja prośba - jeśli ktoś używa to czy sprawdza się w codziennej pracy, wady, zalety. Czy smar pod ciśnieniem nie wypływa na zewnątrz (pomiędzy końcówką a kalamitką).
      Ogólnie dyskusja otwarta o różnego rodzaju smarownicach.
    • Przez sitko
      Witam
      Mam problem ze smarowaniem.Dojarka zużywa dużą ilość oleju.Wyrzuca go na ścianę .Przy rozruchu dziwnie warczy.
      Moze ktoś coś wie na ten temat?
      proszę o pomoc:)
    • Przez filip94lemken
      Witam, bede wlasnie kupywal sprezarke, chcialbym posluchac waszych rad czym kierowac sie wybierajac sprzet, chodzi mi, aby byla dobra do malowania maszyn, i lakierowania i utwardzania cena do ok 500zl
    • Przez Gospopawrol123
      Witam. kto wie ktokolwiek widział niech powiadomi mnie jak to się nazywa czy gdzieś można kupić tak wiem że nie trudno zrobić ale proszę o odpowiedź

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.