Skocz do zawartości
News
zdzinek123

nowy zestaw uprawowo-siewny z hydropakiem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zestaw
zdzinek123    0

Witam podzukuje jakis opinii i rad na temat zestawu zamieszczonego w tytule, chodzi o mechaniczny siewnik o pojmnosci skrzyni do 500l bo taki mi przysluguje na modernizacje na redlicy talerzowej z brona aktywna. Cena jaka mnie interesuje to 100 tys.netto. czekam na propozycje

Roman_h2    52

A koniecznie musisz mieć ten hydropak? Brona aktywna i taka duża skrzynia plus redlice talerzowe to ogromny ciężar może warto było by pomyśleć jeszcze nad nabudowanym.

Wiadomość z agroFakt.pl

zdzinek123    0

Chcialem nabudowany ale z agencji mi sie zaczeli czepiac ze nie mam wystarczajacej ilosci ha zeby miec skrzynie nasypowa w siewniku powyzej 500l a wszystkie nabudowane sa wieksze

jacek1296    108

Miałem podobnie. Kuhn, amazone i sulky są w tej cenie osiągalne. Lemken i horsch nie. Poettinger i kverneland nie wiem.

zdzinek123    0

W dokladnosc wysiewu unii watpie wiec nawet nie pytalem ile kosztuje, ,pottinger kosztuje ok 103 tys netto juz po rabacie, to jakis zart z tymi cenami

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Adam9125
      Witam,
      Mam zamiar kupić agregat do uprawy uproszczonej Köckerling QUADRO 400, i mam takie pytanie czy on dobrze podrywa ziemie czy jednak rozstaw rap co 27cm to za szeroko jak do uprawy bez orkowej? Czy lepszy jednak byłby może Vario ?
      U mnie ziemie mieszane mady i piaski.

• Przez mistrz096
      Witam, Panowie stoję przed wyborem brony talerzowej na moje całe 15 ha waham się między agro-lift a tolmet szer,. 2.5 m z wałem rurowym do case 844 (83km) proszę o wady zalety poszczególnych firm dodam, że chciałbym również używać jej do uprawy przed siewnej zda egzamin takie rozwiązanie ?

• Przez grzesdz19
      Witam potrzebuje pomocy czy ktoś ma bone wirową agro-masz z nabudowanym siewnikiem? Jak tak to czy da rade z deutz fahr 5125
    • Przez edward93
      Witam, otóż planuje zakup agregatu planujemy zacząć siać pola bezorkowo jednak nie mam pomysłu jaki jest lepszy zastanawiamy się nad Köckerling vector  lub Horsch Tiger MT.  Zalezy mi żeby dowiedzieć się jakie są plusy i minusy obu agregatów. Ciągnik będzie 370KM gleba przeważnie piaski. Jednak Tiger z walem oponowym nie wiem czy jest dobrym rozwiązaniem. Ponieważ po ubiegłym roku nie były to dobre rzeczy ze względu na to ze mokro na polu.
    • Przez szopen158
      Stoję przed wyborem agregatu do uprawy bezorkowej. Chciałbym zasięgnąć informacji od użytkowników takich maszyn, Interesują mnie następujące modele

Horsch terrano 
      Kockerling trio
      Bednar fenix
      Pottinger synkro

Agregat jaki mnie interesuje to wersja 3m zawieszana z zabezpieczeniami współpracować miałby z deutz 150 km klasy gleby 3/4 
      Który z wyżej wymienionych lub z własnych propozycji byłby najbardziej odpowiedni jakościowo do ceny
      Prosił bym u opinie jak się sprawują jaka klasa ziemie i z jakim ciągnikiem współpracują i czy jak by było trzeba dokonać ponownego wyboru to kupilibyście go jeszcze raz czy jednak coś innego ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.