Skocz do zawartości
irzi

Potrzebna pilna pomoc - jelenie zniszczyły bele sianokiszonki

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
irzi    0
Napisano (edytowany)

Witam początkiem Stycznia Jelenie i sarny zniszczyły mi 20 bel sianokiszonki, po zgłoszeniu tego na piśmie do koła łowieckiego, na wizji lokalnej stwierdzono że jest bliskość lasy i bele poukładane są jedna na drugiej i odszkodowanie mi się nie należy. Proszę o pomoc czy ktoś już miał taki problem i czy udało się coś uzyskać. 

post-46920-0-13271600-1485250797_thumb.jpg

post-46920-0-10008000-1485250818_thumb.jpg

Edytowano przez irzi

Krzysztof81    170

Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie do koła łowieckiego należy kilku sędziów, burmistrz i prokurator a do tego jeszcze kilku księży. Składanie jakiś skarg itp jest całkowicie bez sensu. Zorientuj się jak jest u Ciebie .Jak nie ma tzw. śmietanki to próbuj.

Wiadomość z agroFakt.pl

node3mer    12

napisz prośbę o mediacje do gminy a potem zgłoś sprawę do sądu. nie odpuszczaj im tego bo to twoja ciężka praca

Patryk1222    23

Na przyszłość lepiej układaj belki tam gdzie zwierzyna "raczej" nie podejdzie zima trzyma długo a wszystko chcę jeść a o to trudno pod śniegiem sam mam już małe ZOO przy kiszonkach bażanty sarny lisy oraz nawet dzik się pojawił w biały Dzień....

Najlepiej dogadaj się z tym kołem w myślę że przez sąd i tak g.. zdzialasz a narobisz sobie złości na przyszłość belki nie wiem ale myślę że chyba wziolbym po prostu je owinol jeszcze raz lub skarmic dopóki jest na minusie psuć się nie będzie

irzi    0

Dostałe odpowiedz z koła łowieckiego że bele były utytułowane za blisko lasu i oni w tym przypadku nie ponoszą odpowiedzialności. Skonsultowałem to z Izbą rolniczą i niestety nic mi się należy. Tym bardziej że bele były ułożone jedna na drugiej.

Pozdrawiam:(

robi57362    53

A co ma do rzeczy czy jedna na drugiej vzy osobno? Chore prawo lapac nie mozna a karmia sie naszym kosztem

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się