Skocz do zawartości
tomaszewskyy

Jcb 531/70 nierówne obroty silnika

Polecane posty

Witam. Mam mały problem z ładowarką jcb 531/70, chodzi dokładniej o nierówne obroty maszyny podczas jej postoju przez kilka min na najmniejszych obrotach, filtry paliwa zostały wymienione a problem nadal występuje, może ktoś miał podobny problem?

AgroSikora    51

Od tego bym zaczął.

W JCB Fastrac 3185 mieliśmy podobny objaw - okazało się ,że za słaba była sprężyna odciągająca nazwijmy potocznie dzwigienkę gazu.( jak dodasz gazu linka się naciąga i dlatego przestaje falować.

Podobną sytuację miał kiedyś znajomy w Claas Mega 208.

Stawiam na to.

A czy podczas zgaszania to gasł normalnie czy skakał z obrotami parę sekund i dopiero gasł? Bo u mnie właśnie tak się dzieje :/

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez DumBass
      Witam użytkownikow, mam takie pytanko mianowicie czy w ładowarce teleskopowej jcb 526s z 1999 roku jest w jakis sposób rozłączany napęd jednej osi ? Mam na oku taką ładowarkę i sprzedawca powiedział że ogólnie caly czas jest rozłączony i ciągnie jedna oś a w momencie poślizgu kol tej osi załącza sie druga. Jechalem nią po drodze i faktycznie nie slychac "wycia" podczas jazdy tak jak to jest z załączonym napedem. Wie ktos na 100% jak to jest ? Pozdrawiam.
    • Przez Kogut86
      Witam. Poszukuję ładowarki przegubowej do mojego gospodarstwa. Wykorzystywana byłaby do wywozu obornika z chlewni. Tak do 35000. Myślałem nad Weidemann 3002? Co radzicie? Jak sprawuje się ta maszyna? A może coś innego?
    • Przez kamil5421
      Sprzedam . Ładowarkę Ahlmann AS 90 , 2000 rok , silnik Deutz 4 cylindry chłodzony powietrzem ,  stan b, dobry , masa własna 7300 kg , udźwig 3,5t , możliwość obrotu ładowacza o 90 stopni w lewą i prawą strone , wyjścia hydrauliczne do trzeciej sekcji, oświetlenie led , w komplecie paleciak i łyżka ,  Cena  54 000 zł . Do negocjacji . poniżej film poglądowy 

• Przez ŻBKIU1999
      Ładowarka teleskopowa JCB 531/ 70 . Prosiłbym o opinie użytkowników i jak z  awaryjnością tych maszyn 
    • Przez johniy861
      witam, wie może ktoś gdzie znajduje się albo czy w ogóle jest w ładowarce jcb model 540-70 na hydrostacie odpowietrzenie/ odma skrzyni biegów?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.