Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
danielhaker    802

U mnie jest. We wtorek mam mieć dostawę. Ostatnio podskoczyla z 2200 na 2400 ale teraz podobno trochę cena spadnie

krystek1992    4

U mnie kroją równo. 2400 od kilku miesięcy i mówią że brak jest jej na rynku... Także pewnie znowu cena skoczy w górę.

silny84    0

a mnie doszły słuchy z jednej z firm współpracującej z Mlekpolem, że w październiku zaczynają kontrole... Zobaczymy, czy to prawda.

Wiadomość z agroFakt.pl

pedro2    341

Wpisujecie wszystko na te listy? Ja jeszcze nic nie pisałem, faktury kseruje

karol091193    85

był u mnie instruktor w tym tygodniu. Kontrola jak co roku, ale listę pasz zakupionych też poprosił. Ogólnie wszystko ok, ale prosił, aby wpisywać również numer partii, aby w razie że coś ktoś wykryje i aby potem tego nie szukać, a jak wiadomo na fakturach tego nie ma. Ogólnie robię tak jak @pedro2, czyli kseruję faktury i dołączam do listy pasz. Robię w segregatorze taką przekładankę np. lista z sierpnia-faktury z sierpnia;lista z września-faktury z września itd.

krystek1992    4

Nr partii nie ma na fakturze. Jest na worku. Ja nie wpisuje pasz ze swojego gospodarstwa i tak jak napisane, że kredy, soli, kwaśnego też nie trzeba wpisywać. Cała resztę tak. Już 1,5 kartki mam zapisanej. :P 

silny84    0

ja tak samo, przychodzi faktura więc wpisanie jej na kartkę tj pół minuty wieczorem, a problem z głowy. Nie znacie dnia ani godziny jak Mlekpol zawita... :)

pedro2    341

Przyjadą to się zobaczy co powiedzą :P biorę pasze z ZZR mlekpolu, a tam nie mają nic gmo

KROWET    0

Pytanie do osób które zamieniły soję na rzepak: Jak efekty? z góry dziękuje za odpowiedz?

Troker1979    13

W mleku wyjdzie jak krowa zje treściwa z gmo? Czy problem będzie tylko  jak taką paszę znajdą w gospodarstwie?

Ja tej książki też nie prowadzę. Segregator i wz -tki z dostawy i ewentualnie wgląd do książki przychodów i rozchodów.

bekba    5

Piszecie że są kontrolę a ja pytam czego? Listy stosowanych pasz? Pobierają próby paszy z worka czy pobierają próby TMR?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się