S-Piotr

muzyka na 432 Hz

Polecane posty

Molq    2

czytając komentarze youtube to i tak yt konwertuje to na 440 oraz nie wszystkie karty dźwiękowe są wstanie odtworzyć na tych częstotliwościach

Nie słyszę tych magicznych właściwości muzyki w tym strojeniu :D

Słyszałem o tej teorii, wiele osób twierdzi nawet że za przejściem z A432hz do A440hz stoi... Goebbels! A cel miał w tym oczywiście propagandowy, bo chodziło mu niby o to, żeby niemcy czuli wewnętrzny niepokój :blink:

Fakt faktem, orkiestry w dawnych latach stroiły różnie, ale nie wynikało to z jakichś magicznych naturalnych właściwości jakiejś konkretnej wysokości dźwięku do której jesteśmy dostrojeni. Wynikało to z tego, że nie było sposobu uniwersalnego strojenia instrumentów, jeden instrument stroiło się do drugiego tak żeby grały w harmonii, ot co.

babmota13    0

Znalazłam kiedyś artykuł na stronie sklepu internetowego bloga w którym autor twierdzi iż owy strój matematycznie powoduje uszkodzenia słuchu że harmoniczne są w nieskończoność po przecinkach i potem na słuchawkach trafiają na uszy i ludzie mają niedosłuch. To jeden z najlepszych wniosków płynącego z tego artykułu pomijając teorie spiskowe.... Może ktoś kojarzy o jaki artykuł mi chodzi, nie umiem go teraz znaleźć ani sobie przypomnieć?

Edytowano przez babmota13

Baromon    4

O kurde, gram na gitarze a nie wiedziałem o takich cudach. Spróbuję tak przestroić gitarę :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez agrofoto1
      Chciałbym podzielić się swoimi przemyśleniami na pewien temat. Odwiedził mnie dzisiaj jeden cwaniak, w bluzie Skanska. Oferował sprzedaż agregatu prądotwórczego. Cena w internecie 4200 - mówił. Chciał 1500 i szybko zszedł do 1000 jeśli wezmę 2. Towar w samochodzie, nowy jeszcze w folii, nawet cena była naklejona. "Zobaczyłem gospodarstwo to za jechałem, w gospodarstwie zawsze się przyda, jak weźmiecie to mogę jeszcze załatwić tluczen za cenę paliwa plus stowka dla kierowcy" I teraz gdzie jest myk. W całym internecie jest tylko jedno ogłoszenie z tym modelem - faktycznie za 4200, na olx. Coś mi tutaj mocno smierdzialo więc pogonilem. Kiedy zaglebilem się mocniej w temat okazało się za takich ogłoszeń jest więcej - taki sam agregat tylko inne naklejki z nazwą.
    • Przez Lewy1037
      Witam. Ojciec chce przepisać na mnie ziemię (darowizna). Potrzebuję do tego szkoły rolniczej bądź jakiegoś kursu? Bo sam nie wiem. Pozdraiwam 
    • Przez kacpex8
      Hej słyszałem ze istnieją firmy które same prasują słomę i kupiją ją od własciciela czy to prawda ?
      i czy istnieje gdzieś taka firma w Świętokrzyskim ??
    • Przez rylkoo
      Hej czy ktoś z Was korzystał z usług firm prawniczych, które zajmują się uzyskiwaniem odszkodowań za błedy medyczne? http://prawapacjenta.org/odszkodowanie-za-blad-medyczny-lekarski/blad-lekarza-odszkodowanie/  Możecie mi coś powiedziec na ten temat? 
    • Przez Runder
      Z tego co słyszałem rozwijają się tam owady które potem mogą pomagać  np. w zapylaniu rzepaku albo ograniczyć liczbę szkodników w uprawach. Są też schronieniem dla pożytecznych organizmów (owady, ptaki) a ich liście zwiększają zawartość próchnicy w glebie. Zostawiacie drzewa np. na miedzach czy przy ogrodzeniach? Jak oceniacie ich wpływ jezeli według was taki w ogóle występuje? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj