S-Piotr

muzyka na 432 Hz

Polecane posty

Molq    1

czytając komentarze youtube to i tak yt konwertuje to na 440 oraz nie wszystkie karty dźwiękowe są wstanie odtworzyć na tych częstotliwościach

Nie słyszę tych magicznych właściwości muzyki w tym strojeniu :D

Słyszałem o tej teorii, wiele osób twierdzi nawet że za przejściem z A432hz do A440hz stoi... Goebbels! A cel miał w tym oczywiście propagandowy, bo chodziło mu niby o to, żeby niemcy czuli wewnętrzny niepokój :blink:

Fakt faktem, orkiestry w dawnych latach stroiły różnie, ale nie wynikało to z jakichś magicznych naturalnych właściwości jakiejś konkretnej wysokości dźwięku do której jesteśmy dostrojeni. Wynikało to z tego, że nie było sposobu uniwersalnego strojenia instrumentów, jeden instrument stroiło się do drugiego tak żeby grały w harmonii, ot co.

babmota13    0
Napisano (edytowany)

Znalazłam kiedyś artykuł na stronie sklepu internetowego bloga w którym autor twierdzi iż owy strój matematycznie powoduje uszkodzenia słuchu że harmoniczne są w nieskończoność po przecinkach i potem na słuchawkach trafiają na uszy i ludzie mają niedosłuch. To jeden z najlepszych wniosków płynącego z tego artykułu pomijając teorie spiskowe.... Może ktoś kojarzy o jaki artykuł mi chodzi, nie umiem go teraz znaleźć ani sobie przypomnieć?

Edytowano przez babmota13

Baromon    4

O kurde, gram na gitarze a nie wiedziałem o takich cudach. Spróbuję tak przestroić gitarę :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Renault145
      witam, orientuje sie ktos ile lat po sobie moze byc prowadzony ugor czarny?
    • Przez adam8056
      Czy to prawda, że można sprawdzić bez otwierania piwa czy jest wygrana pod kapslem. Czasami mam  takie wrażenie, że w mniejszych sklepach pracownicy(jak szef nie widzi) gdzieś tam na zapleczu trochę przebierają to piwo. Kupione już kilka skrzynek tego w promocji i nic a czasami jak na przykład kupię jedno w tesco  to jest wygrana.

• Przez RolnikFarm
      Macie sprawdzone sposoby na muchy? Bo u mnie to szarańcza w chlewni normalnie, w tym tygodniu chce wszystko wybielić, ale pewnie problem wróci. Znacie może jakieś dobre produkty lub może sprawdzone domowe sposoby? Druga sprawa jak poradzić sobie z końskimi muchami? Bo mam kuca i cały czas go tną. Zapraszam do dyskusji.
    • Przez Runder
      Z tego co słyszałem rozwijają się tam owady które potem mogą pomagać  np. w zapylaniu rzepaku albo ograniczyć liczbę szkodników w uprawach. Są też schronieniem dla pożytecznych organizmów (owady, ptaki) a ich liście zwiększają zawartość próchnicy w glebie. Zostawiacie drzewa np. na miedzach czy przy ogrodzeniach? Jak oceniacie ich wpływ jezeli według was taki w ogóle występuje? 
    • Przez Rolnik1111
      Czy to prawda że JD i Zetor spalają mało tylko w ciężkiej pracy a w turze,zgrabiarce,kosiarce itp mają większe spalanie niż inne marki?
      W internecie posiadacze tych ciągników często piszą że palą dużo jak się nie wykorzysta ich mocy.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.