News
agroma1234

Regulacja posuwu dangreville Pilne !!!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroma1234    0

Witam.Szukam informacji dotyczących regulacji posuwu w rozrzutniku dangreville rozrzutnik bez tylnej klapy ze zwykłymi wałkami prosiłbym o jakieś zdj z bliska ponieważ u mnie ta regulacja wgl nie działa.

post-181350-0-92375700-1484823459_thumb.jpg

Edytowano przez agroma1234

agroma1234    0

dodam ze koło od regulacji  nie jest z niczym połaczone i jest tylko jedna predkosc 

Edytowano przez agroma1234

Wiadomość z agroFakt.pl

Tomasz78    1015

A nie jest napęd na mimośrodzie?  zrób zdj  całości z bliska łatwiej będzie pomoc.

Tomasz78    1015

Odkręcić śrubę od wału napędowego za korbowodem jeśli otwór jest na fasolce to to jest właśnie regulacja

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez krzysiu
      Tak jak w tytule jak uważacie czy jest zdecydowanie któryś z tych rozrzutników najlepszy do tej trójki można dodać Coutand Twister ET10, lub Leblouch goliatch 132, lub Dangreville, albo Broschard Dragon Junior
    • Przez Michal0987
      Witam poszukuje takiej przekladni do rozrzutnika Strautman Streublitz 8ton 1993 rok. Ma ktoś jakieś namiary na kogoś kto może taka rzecz posiadać.bo szuka po różnych stronach w Internecie ale nie mogę nic znaleźć.z góry dzięki za każdą pomoc.

• Przez Maciek93
      Witam zakupiłem T088 i założyłem do niego nowy regulator posuwu mimo tego gdy na rozrzutnik znajduje się już mniej obornika taśma przyśpiesza ktoś coś?
    • Przez michalneo0
      Witam chciałem poprosić was o poradę jaki rozrzutnik obornika uciągnie poczciwy ursus c385  bez przedniego napedu, pytam gdyż mam chęć kupić cos większego niz 4,5 tony lecz nie wiem na ile ton mogę sobie pozwolić
    • Przez mx_racer
      Witam siał ktoś wapno rozrzutnikiem Metal Fach N267/1? Jak to idzie? Jesli tak to czy może ktoś pamięta jak miał ustawiony posów tasmy i z jaką prędkoscia - /+ jezdził aby wyszło ok 5t/ha?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj