Skocz do zawartości

Polecane posty

rolnik2102    15

Witam, zamierzam kupic massey ferguson 6460 i chciałbym prosić użytkowników o opinie na temat ciągnika, jakie posiada wady i zalety

kamilc017    53

6460 to pewnie będzie 4cylindry i z 115kuni. Silnik perkins oszczędny i to jescze w 4-cylindrach. Skrzynia zależy na jakiej chcesz czy wszystkie biegi zmieniane pod obciązeniem czy wajchą. Dla mnie to i to mało awaryjne. A wygoda napewno lepsza. Jak coś to bierz z amortyzowaną przednią osią i jak by było to z kabiną. Z czym będzie pracował czy do lekkich prac czy do ciężkich? Jako główny ciągnik w gospodarce ?

rolnik2102    15

Raczej będzie robić jako główny, skrzynie ma dyna 6, oś miękka i kabina tak samo, ale żekomo ma silnik już SISU jak czytałem w sieci

Wiadomość z agroFakt.pl

adrian3005    45

Szukaj czegoś innego . Chyba że chcesz sobie kupić skarbonkę 

albo musisz wziąść porządnego mechanika na oględziny i niech się wypowie . 

ps. Niby na olx są dwa, jeden za 82 netto z 2004 roku

drugi z 2006 roku za 62 brutto więc może nie są takie drogie 

Edytowano przez adrian3005

Uziu92    2070

te ceny sa podejrzane, ten tanszy to pewnie naciagacz, w tej cenie sa 10 lat starsze, w to bym uwierzył, ten drugi tez troche tani, moze cos byc uszkodzone. Co do samego ciagnika to komfort pierwsza klasa, amrotyzacja oski jak jest, to da sie wylaczyc, jak by ktos chciał do tura i to jest plus, na pewno spalanie, i duzo przelozen, jedyny minus to trzeba uwazac zeby olei nie zmieszac.

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Uziu92    2070

brutto wyjdzie nie cale 80 wiec i tak za tanio jak dla mnie cos...

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

kamilc017    53

To kolega co ja kupiłem od niego MF 6290 ściąga ciągniki z franci i ostatnio miał takiego MF 6460 115koni amortyzowana ośka, kabina Dyna 6, tylko nie miał przedniego TUZa, robił przy koszeniu poboczy przebieg 8800mtg to chciał za niego 77tyś brutto ale w środku czyściutko ktoś dbał o niego. Tyle że on ceny ma zawsze niższe o pare tysi żeby mu to szybko zeszło a nie stało na placu. Dziewne troche że ten nowszy, do tego ma tuza z WOMem, szersze opony, niby 130koni, DYNA 6 i jeszcze 20tyśięcy tańszy i do tego moim zdaniem ładnieszy wygląd ma przez te opony. 

Edytowano przez kamilc017

Uziu92    2070

jak ma drugie opony, to na pewno przebieg nie realny, opona w zaleznosci gdzie pracował ciagnik powinna te 7-8 tys wytrzymać.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jk33
      Witam czy moze mi ktoś kto ma katalog podać numer katalogowy szyby do drzwi lewa strona. Ewentualnie namiary gdzie taka można zamówić i orientacyjnie koszty ? Z góry dzięki...
    • Przez Oliwier1234321
      Dlaczego tylni podnośnik unosi mi do połowy zamiast do końca. dzieje się tak od miesiąca, czasami tylko załapie do końca
    • Przez Kombajnista44
      Witam, 
      Jak w temacie. Heder ładnie chodzi gdy motowidly są wyłączone. Jak je zalacze to próba delikatnego opuszczenia kończy się zjazdem hedra na sam dół do oporu. Muszę za każdym razem kontrować podnoszeniem w górę. O co chodzi? Sprzęt to dronningborg d7500
    • Przez Nowak5425
      Witam, Mam problem z Mf 5425. Problem polega na tym że giną kontrolki. Po przekreceniu kluczyka na zapłon zaświecą się wszystkie kontrolki i zgasną czyli problem nie polega na żarówkach. Gdy włączę przedni napęd czy światła itp nie zaświeca się kontrolka Nie ma kontrolki również od biegów polowe/szosowe ostatnio zaginęła również kontrolka od półbiegu. W czym może być problem ?
    • Przez radekFT675DT
      Witam mam problem z moim mf a mianowicie, ciągnik jeździ normalnie do póki wrzucę N na rewersie i ponownie chce ruszyć, wtedy wyskakuje błąd i nie chce jechać, ale wystarczy pobawić się rewersem kilka razy wcisnąć sprzęgło i załapie, dzieje się to tak raz na jakiś czas ale tylko wtedy gdy przełączę rewers w pozycje N, a gdy nie wrzucę rewers na N to jeździ cały dzień bez problemu, myślałem że to może czujnik dolnego położenia sprzęgła ale chyba to nie on bo mogę cały dzień używać sprzęgło i nic się nie dzieje do póki nie wrzucę N na rewersie Czy ktoś wie co to może być ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.