News
czarodziej83

Case 833 nie działający reduktor biegów

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam,

posiadam ciągnik Case 833, w którym nie działa reduktor biegów znajdujący się po lewej stronie kierownicy. Jak przesuwam dźwignię reduktora, nie ma żadnej reakcji. Skrzynia pozostaje na biegach szybkich, czyli mam 8 biegów na górnej skrzyni, brakuje mi 8 na dolnej. Jaka może być przyczyna? Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Renozetorocase
      Witam. Posiadam ciągnik rolniczy Case a mianowicie model jx80 ...  Ciągnik posiadam od 2012 roku  nigdy nie miałem z nim problemów aż do teraz. Ciągnik przy 1500mth stracił na mocy ... Ciągnik w gospodarstwie pracuję głównie z turem. Co już jest dla niego dużym wyzwaniem . Ma straszny problem przy ruszaniu   żeby jechał mini 1500 obrotów musi być  nie daje sobie nawet rady z bronami lekkim 5tkami . Wspomnę że serwisowany jest na bieżąco  .   Chodzi jak by z 80km które niby miał   spadł na jakieś 50 , sam ma problem siebie uciągnąć ... 
      Czytałem o zwiększeniu mocy poprzez zwiększenie dawki paliwa  . Co Wy na ten temat myślicie czy można zwiększyć w jakiś inny sposób? Pozdrawiam

Ps. Dodam że ciągnik nie kopci
    • Przez Mat222
      witam mam zamiar kupić case IH mxu 110 jest z silnikiem cumminus-a
      i właśnie jakby się mógł ktoś wypowiedzieć czy te silniki są wytrzymałe i jak się sprawują te silniki montowane w case
      ile motogodzin wytrzymują??
    • Przez Daoran23
      Witam zamierzam kupić ciągnik i podobają mi się Case z serii Maxxum np model  5140 120km wiem ze maja fajny silnik Cummins ale słyszałem że podobno  te ciągniki posiadają stałe niewymienne cylindry silnika i chciałbym się upewnić bo jak trafie zajeżdżony to tylko zostanie wymiana silnika która pewnie jest droga wiec nie chciałbym wyrzucić pieniędzy w błoto proszę o odpowiedz jak to jest i dziekuję
    • Przez mysza103
      Witam . jak w tytule , jak zwiększyć moc w case maxxum 110 x-line .rok produkcji 2009 . pompa DELPHI sterowanie mechaniczne
    • Przez oraczewskikacper
      Witam. Mam problem z podnośnikiem przy podnoszeniu do góry podnosi skokami jakby coś się zacinało. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.