pawnow0001

Maassey Ferguson 3060 Panewki głowne Korbowody i Głowica

Polecane posty

pawnow0001    0

Witam serdecznie potrzebuje tych parametrów, ale nie mogę nigdzie znaleźć.

Może ktoś użyczy mi takiej informacji bo przyszedł czas na remoncik :/

Panewki Główne z jaką siłą dokręcać ?

Korbowody z jaką siła dokręcać ?

Głowica z jaką siłą i kolejność ?

KrzysiekC    16

Głowica tylko na 135 to zdecydowanie za mało A ta stronę co podałeś to nic nie jest wspomnienie o wale korbowym

Wiadomość z agroFakt.pl

lukbold    933

Zdecydowanie za mało bo?? tak se ubzdurałeś czy jakieś konkrety? to są dane z instrukcji napraw. Producent uszczelki też podaje takie wartości choć teraz miałem jakaś hiszpańską i tylko 117 było pisane z tym że dokręcanie w 6 krokach podawał. A ty se rób jak chcesz jeśli masz ochotę poprawiać fabrykę i ich zalecenia

Edytowano przez lukbold

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez krzys924
      Witajcie... po remoncie silnika zaczeło coś ciec... chodzi o to ze jest to za rzadkie na olej i nie pachnie jak ropa... wydostaje sie to z żrberek głowicy i cylindra przy wyższych obrotach parząc od strony pompy, od strony wentylatora jest sucho, i tu jest problem ;( spotkał sie ktoś z Was z takim czymś? co to może? być bo mi już ręce opadają... pozdrawiam.
    • Przez Dawid0510
      Witam. 
      Mam pytanie jaka jest kolejność i siła dokręcania śrub głowicy w MTZ
    • Przez kowal3005
      Witam panowie,
      Posiadam john deere 6200. Potrzebuję informacji bo nigdzie nie mogę znaleźć na jaki moment dokręcić śruby głowicy?
      Drugie pytanie to jaki powinien być luz zaworowy w tym modelu?
      Uszczelkę wymieniam, bo nie trzyma mi stałej temperatury, w zbiorniczku wyrównawczym od razu po zapaleniu jest spore ciśnienie.
      Podpowiedzcie na co zwrócić szczególną uwagę 
      Pozdrawiam
    • Przez maniek183
      Witam szukam głowicy od Ferdka lub 3p.
       Koniecznie uszkodzona im tańsza tym lepsza może być dosłownie pęknięta na pół.

Jeśli komuś zbywa taki kawał złomu chętnie przygarnę.

Szkoda mi na próbę chlastać nową. 
    • Przez 235Ferguson
      Witam,
      Pilnie potrzebna pomoc. Jaką polecacie uszczelkę pod głowicę do Masseya 235? Kolejny raz po 2 latach od naprawy "przedmuchło" mi uszczelkę. Zastanawiam się czy miedzianą czy jakąś inną? Proszę o rozsądne odpowiedzi. Z góry dzięki.
      Pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj