Skocz do zawartości
News
RolnikExtreme

CASE INTERNATIONAL 856 XL PROBLEM ZE SKRZYNIĄ

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case

na motoreduktorze weszly mi szosowe i polowe na raz i za cholere nie moge tego wyrwac wsteczny normalnie wchodzi a polowy z szosowymi wogole MIAŁ JUZ KTOŚ PODOBNĄ SYTUACJE ?

czareczek85    44

Wyrobiona prowadnica wybieraka. Trzeba ją wyjąć i napawać a potem ładnie obrobić. Miałemten problem w 956xl do tego potrzebujesz odkręcić tylne prae koło bo inaczej się nie dobierzesz do tego

Wyrobiona prowadnica wybieraka. Trzeba ją wyjąć i napawać a potem ładnie obrobić. Miałemten problem w 956xl do tego potrzebujesz odkręcić tylne prae koło bo inaczej się nie dobierzesz do tego

a troszeczkę dokładniej opiszesz jak to zrobić ? :)

Wiadomość z agroFakt.pl

JACK36    0

Chyba chodzi Ci o rewers a nie reduktor czyli półbiegi?Skąd wiesz ze weszły Ci szosowe i polowe razem,według mnie to nie mozliwe a jezeli tak to jak to sprawdziłes przeciez nie mogłes ruszyc z miejsca?

Na pewno nie musisz odkrecac kół to nic nie da .Napisz spróbuje pomóc rozbierałeł skrzynie kilka razy .Rewers znajduje sie pod podnosnikiem.

Waldi2707    0

Witam,posiadam case5140 maxxum może ktoś z was miał taki problem , wyjechałem z garażu, zgasiłem dolałem paliwa i już nie mogę ponownie odpalić, do tej pory ładnie odpalał nie miałem żadnego problemu. Wszystko kręci widać że paliwo podaje   i nic. Proszę was o jakąś radę.

Nie wiem dokładnie jak jest w twoim modelu (chyba jest wkręcona w pompę) ale u mnie w 7220 jest obok pompy wtryskowej taki jakby siłownik który steruje dźwignią od pompy wtryskowej.

Chyba chodzi Ci o rewers a nie reduktor czyli półbiegi?Skąd wiesz ze weszły Ci szosowe i polowe razem,według mnie to nie mozliwe a jezeli tak to jak to sprawdziłes przeciez nie mogłes ruszyc z miejsca?

Na pewno nie musisz odkrecac kół to nic nie da .Napisz spróbuje pomóc rozbierałeł skrzynie kilka razy .Rewers znajduje sie pod podnosnikiem.

w case są 3 wajchy:

1- półbiegi 

2- biegi 1,2,3,4

3- wsteczny, polowe i szosowe 

problem polega na tym że na tej 3 dźwigni pozycja wstecznego  wchodzi a szosowego i polowego nie idzie nawet wrzucić, po za tym jaki byś bieg nie wrzucił to ciągnik gaśnie 

post-101170-0-09885600-1485123991_thumb.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez IgorZadarnowski
      Witam mam problem z case cs 120 po odpaleniu silnika zapala mi sie blad 36 i nie mam polbiegow ciagnik do przodu i do tylu jezdzi . 
    • Przez kubotam
      Ciągnik case 1056 jest z 1991 roku. Ma już ponad 7500 mth.
      O tuż mam problem ... wyskakują biegi szosowe.

Jaka może być przyczyna ?
      Ile może wynieść naprawa ?
      Czy często zdarzają się takie awarie w tych modelach ?
    • Przez Tedi26ak
      Udostępniam instrukcje które udało się mi zdobyć do ciągników case seri 5100 oraz 956xl - 1056xl

Case 956xl, 1056xl instrukcja napraw krok po kroku http://chomikuj.pl/t...strukcja napraw

Case 5120 - 5150 instrukcja krok po kroku oraz instrukcja użytkownika z schematami hydrauliki http://chomikuj.pl/t...strukcja napraw

Życzę miłej lektury
    • Przez TrAkToReK
      Witam
      Tak jak w temacie. Czy to dobry sprzęt ten CASE??? Chce go kupić ponieważ ma dość ładny wygląd i można go używanego za ładne pieniądze, chce aby ciągnik miał MAX 95 KM. I uprzedzam kosztował MAX 60 tys. ZŁ Ile pali bo miałem Ursusa 914 i to była wielka cysterna B)

Pozdrawiam

(Z góry THX)
    • Przez kazach17
      Witam,co może być uszkodzone do wymiany,skrzynia biegów hałasuje,ciągnik porusza się ...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.