Konstanty

Bezpiecznik dmuchawy 120.14 TX

Polecane posty

Konstanty    1

Witam, 

Jaką wartość powinien mieć bezpiecznik dmuchaw nagrzewnicy ?? Dotychczas miałem założony bezpiecznik 8A dla jednego silniczka a po uruchomieniu drugiego jest za słaby. Podejrzewam, że poprzedni właściciel mógł celowo zmniejszyć wartość bezpiecznika z racji mostkowania  drutem bezpiecznika termicznego na rezystorze  Niezmiernie wdzięczny bym był za kompletny opis skrzynki bezpieczników wraz z wartościami.

P.S.

Czy ma ktoś może jakiś sposób na uzupełnienie, chyba "szpilek" do, których przykręca się panel dachu kabiny?? Część mocowań była mocno skorodowana no i poukręcałem.        

izydor6280    652

jeśli nikt nie poda opisu to podrzucę

co do dachu, wystarczy spiłować do równego urwane śruby, rozwiercić i wspawać nowe lub nagwintować otwory

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

Wiadomość z agroFakt.pl

izydor6280    652

16   16

16   25

8     8

8    --

16     8

16     8

16     8 (?)

10     8

spisane z instrukcji 113.14, powinieneś mieć to samo

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

AlaCapone    5003

Czyli mam rozumieć, że wiesz już, jakiej wartości powinieneś mieć bezpiecznik nagrzewnicy i wszystko zostało wyjaśnione?

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Konstanty    1

Tak, wyjaśnione. Bardzo dziękuję użytkownikowi  izydor6280 za wartości. Nawet dobrze ucelowałem z tym bezpiecznikiem 16A. Szukałem w opisach podobnych silników gdzie podbór prądu opisywaną wartością 8 - 9 A  a że jest ich 2 to 16 będzie dobra. Bezpieczniki termiczne wstawiłem 10A dla każdego rezystora.

V12    17
Dnia 18.01.2017 o 11:09, izydor6280 napisał:

16   16

16   25

8     8

8    --

16     8

16     8

16     8 (?)

10     8

spisane z instrukcji 113.14, powinieneś mieć to samo

Czy ten układ jest odpowiedni dla 75-14 bo ktos totalnie u mnie namieszał ?? 

Motocykliści to jedna rodzina :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez BartekSzulc
      Witam. Mam problem w renault 103-54, mianowicie rewers nie zawsze wchodzi do tyłu, prawdopodobnie widełki rewersu sie podtarły. Mam pytanie jak sie do nich dostać? Trzeba rozpoławiać ciągnik lub zdejmować/unosić kabinę? Dodam że rewers jest mechaniczny, a skrzynia bez żłów zając, 4 zakresy po 4 biegi.
    • Przez nuszka007
      Witam, mam problem z Renault Ares556rx. Nie załącza się napęd, a świeci się kontrolka. Nim oddam go do mechanika chciałbym samodzielnie dojść o co chodzi jeśli to możliwe. Oleje i filtry po wymianie, po podlewarowaniu przodu można poprzez koła zakręcić wałem zarówno na włączonym jak i zgaszonym silniku. Frez na wale ok. Chciałbym zacząć od podstaw typu bezpieczniki i elektrozawory lecz nie wiem gdzie owe się znajdują. Nie ma też bezpiecznika i przekaźnika typowo od napędu. Pomożecie? Pisałem w innym temacie lecz bez odpowiedzi.
    • Przez krzysiek16m
      W tym temacie, prosiłbym o zamieszczanie instrukcje obsługi, katalogów części do ciągników marki Renault.
    • Przez dawid464
      witam mam pytanie czy silnik d226-6 rożni się czymś oprócz tubro od td228-6 mają one takie same pojemności, tłoki ???
      czy są morze to inne silniki różniąc się od siebie czy są dostępne części do td228-6 ????
    • Przez Bobas233
      Witam . Przynierzam sie do tego modelu renault . Prosze o plusy i minusy i ewentualne awarie w tym modelu ciągnika. Najlepiej posiadacze tego modelu i podobnych. Ciagnik ma rzekomo 8.5tys godzin i w stanie jest dobrym . Czekam na wypowiedzi .

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.