Skocz do zawartości
damian123141

UNHZ-500 prosze o pomoc

Polecane posty

AlaCapone    5003

Największy wybór części do UNHZ ma:

Przedsiębiorstwo Handlowe
AGROMA S.A. w Poznaniu

Bogucin ul. Gnieźnieńska 99,

62-006 Kobylnica

tel. centrali (61) 877 38 21

Strona internetowa sklepu: http://www.agroma-poznan.pl/

Oferta odnośnie ładowaczy to dział H2 tel bezpośredni do nich: 61 871 57 15

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Wiadomość z agroFakt.pl

Tomasz78    635

podpowiedzcie koledzy czy unhz i nujn to nie to samo? Albo inaczej czy idzie jedno do drugiego podpasowac  ? Pytam dlatego że części do nujna walaja sie po złomach i są za bezcen

AlaCapone    5003

Oba są produkcji czeskiej, ale różnica między nimi jest taka, jak między maluchem a dużym fiatem. Z jednego do drugiego być może nada się pompa hydrauliczna, rozdzielacz, siedzenie i kilka przewodów hydraulicznych.

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Tomasz78    635

e to kicha ,u mnie walają sie dwa slupy z obrotnicami od nujna i niebawem pojada na złom ,myślalem ze oba sa w budowie podobne ,że 500 to taki "lift " :P

AlaCapone    5003

Niestety, pepiczki przeprojektowali prawie całość, zbudowali ładowacz od podstaw, słup także uległ poważnym zmianom. :D

strzymek    15

ja u siebie coś takiego pospawałem znaczy nie sam zawiozłem do spawacza  

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Jankes1012
      Zakupiłem używany ładowacz quicke q45 zamontowaliśmy konsole do ciągnika chcemy podczepieać, a tu problem. Po podłaczeniu węży okazuje się,  że główne siłowniki działają na tzw, krzyż jeden działa w jedną a drugi w drugą, po ponownym podłaczeniu jeden siłownik się schodzi do połowy a gdy przestanę dawać ciśnienie wysuwa się na maxa spowrotem.Euro ramka działa prawidłowo . Rozdzielacz od tura ma popsutą jedno wyjscie cały czas daje tam ciśnienie.Próbowaliśmy te siłowniki na jednej parze przy rozdzielaczu tej sprawnej poprzez rozłączanie węży dzieje się to samo. Poratuje ktoś?
    • Przez AdamAdamiak
      Witam! Planuję kupić ciagnik około 80km z turem. Bedzie pracował na 60ha jako pomocniczy z rozrzutnikiem, opryskiwaczem, transport w żniwa. Zależy mi aby nie miał elektroniki i był prosty mechaniczne (liczę go na jakieś 15lat) do tej pory miałem mtz. Proszę o pomoc w decyzji.  DO 150 TYS.NETTO
    • Przez tomgt
      Panowie wrzucam link do filmu z łądowaczem na podnośnik, zrobiłem identyczny, zamontowałem siłownik od Tura1 i słabo podnosi. 
      W czym może być problem?
      link do filmu https://www.youtube.com/watch?v=tl2V1OEtruY
      Poziom oleju  w skrzyni jest ok, latem podnosiłem wywrotkę ze zborzem i nie było problemu a teraz podłączyłem jeden siłownik i nie może podnieśc np. takaiego kawałka drzewa jak na powyższym filmie.
      Co moż być przyczyną? zimny nie rozgrzany olej, uszkodzony rozdzielacz a może to kwestja siłownika, może ten od tura jest za słaby?
      Dodam, że do siłwonika dałem wąż hydrauliczny średnica wewnętrzna: 08 mm, Ciśnienie robocze: 35,0 Mpa / 350 bar, zakucie 1/gwint: Proste/nakrętka M16x1,5, Zakucie 2/gwint: Kątowe 90 stopni/nakrętka M16x1,5

• Przez andrewk
      Witam, do sprzedania posiadam prawie nowe siłowniki do ładowacza czołowego T25 / C330 / C360 / MF 255.

Używane niecałe 7msc. 100% sprawne.

Specyfikacja techniczna:
      Długość siłownika złożonego 870 mm
      Całkowita długość siłownika po rozłożeniu 1500 mm
      Średnica tłoczyska 40 mm
      Średnica zewnętrzna siłownika 60 mm, mm
      Łożysko fi 25 mm ( otwór na sworzeń), mm
      Skok tłoka 630 mm
      Wyjście na króciec M18 x 1,5 M16 x 1,5( zewnętrzny gwint) mm

Cena 150zł/szt
      Koszt wysyłki 35zł/komplet

Zapraszam do zakupu

• Przez Zet7211MF6140
      Witam
      Chciałbym się zapytać zrobić aby ładowacz więcej kg podnosił. Niby powinien ok 1t dźwigać a 650kg max teraz podnosi. Ładowacz jest zamontowany na Zetorze 7211. Sprawdzałem ciśnienie na wyjściach hydraulicznych i ma odpowiednie. Co może być nie tak?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.