Skocz do zawartości
Tuszek

massey ferguson 4270

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Massey
stasiu3512    3

Mam 4260 i narazie jest ok. Wersje 42.. to prawie to samo co 61.. Tylko ze byly produkowane w Angli

tadi77    0

modele 42xx i 61xx  to nie to samo ,moga miec tylko podobne silniki

Wiadomość z agroFakt.pl

Tuszek    3

Jak długo je macie? jakie spalanie przy orce? Czy warto kupić?

hubertuss    492

Dokładnie 42 to nie to samo co 61. Ja mam 4270 z 203 roku. Kupić jak najbardziej warto. Jeśli w dobrym stanie. Ciągnik prosty w obsłudze, naprawach i serwisowaniu. Silnik bez turbo 110 KM jest dość ekonomiczny. Spalanie w orce na ziemiach 4 i 5 klasy to 11,5 - 12,5 litra na hektar z pługiem 4x44. Prędkość średnio około 7,5 km/h. Ja mam skrzynię 24x24 z jednym półbiegiem. Biegów wystarczy do różnych prac. Prędkość można dobrać bez problemu. Rewers eh z regulacją czułości. Fajna sprawa. Podnośnik sterowany mechanicznie. Do tego klima, przedni tuz, wom i tur. Ciągnik ma 100 % blokady obu mostów nie żadne LSD tylko mechanicznie blokowane mosty. Bez problemu dźwiga agregat talerzowy 3 m z wałem rurowym i siewnik poznaniak na redlicach talerzowych nawet na rozłożonym hydropaku.

Można trafić wersje 100 mechaniczne jak stare ursusy. Z mechanicznym podnośnikiem i rewersem i bez półbiegów. Miałem takiego 4255. Tylko 12 biegów sprawiało, że nie można było dobrze dobrać prędkości do orki. Było poniżej 7 lub powyżej 8.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Mirek17
      Mam propozycję kupna oleju do skrzyni GL4. Co o tym oleju sądzicie???
    • Przez kinga1111
      kupiłem massey ferguson 294s na 3 biegu jest zbyt wolny może jest 4 bieg? prosiłbym o schemat biegów
    • Przez Paweł9042
      Jak wymontować lewą półoś?
    • Przez czapla112
      Witam. Czy ktoś mi powie który z tych ciągników jest "lepszy", na co zwrócić uwagę oglądając go u sprzedającego?

MF 3060 - Używany, Rok prod 1995, Moc 86km, Silnik 4 cyl Półbiegi Rewers mechaniczny.
      I w sumie nie ma więcej informacji w ogłoszeniu. Po zdjęciach nie wiele widać bo czysty jak nowy.

MF 1004 - Rok produkcji 1985, 6600 Motogodzin, silnik 4 Perkins bez turba, 3 biegi, 1 pół bieg mechaniczny, reduktor, skrzynia całkowicie mechaniczna, posiada tura, tuza, kabina ogrzewana, pneumatyka do przyczep, opony tył 80% przód 50%,stan bardzo dobry, świeżo sprowadzony z Niemiec
    • Przez mirek18
      Mam problem z moim MF-255, przy ściąganiu pokrywy regulatora pompy wyhaczyła się sprężyna główna regulatora i sprężyna biegu jałowego od dźwigni głównej regulatora, nie wiem na jaki otwór zamontować sprężyny w dźwigni głównej regulatora pompy. Czy ktoś spotkał się z takim problemem?  Z góry dziękuję za odpowiedzi.