Skocz do zawartości
pawelkarczewski

[seler] kupię seler duże ilości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam wszystkich producentów warzyw, jeśli jest ktoś z województwa wielkopolskiego albo kujawsko-pomorskiego i zajmuje sie produkcją selera korzennego i posiada na magazynie mini 6 ton selera zachęcam do kontaktu ze mną gdyż jestem zainteresowany kupnem selera na przetwórnię. 
Proszę o wiadomość na mój adres e-mail pawelst991@wp.pl lub odpowiedź pod tym postem. 

Pozdrawiam

rob334    3

jestem z kuj pom pow. lipnowski, mam z 50 ton jeszcze. przeslij mi na maila jakie wymagania ma spelniac towar i cene. rob334@interia.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez LeXXus44
      Witam,
      Uzbierałem trochę starych opon i tylko zalegają mi na podwórku. Macie może pomysł jak ich się pozbyć?
      Mam większą ilość różnych typów i rodzajów (samochodowe, ciężarowe, rolnicze). Ponad 25 lat rozwoju to się uzbierało .
      Istnieje jakiś skup starych opon?
      Leżą pod chmurką, więc raczej mało która nadaje się do jazdy.
      Myślałem jeszcze zawieźć do punktu zbiórki odpadów, ale nie wiem czy przyjmą mi taką ilość.
      Niby przyjmują opony od gospodarstw indywidualnych, ale rożnie to bywa...
    • Przez marijusz
      Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku ,a przede wszystkim uczciwych odbiorcow i dobrych cen !!!
      Podlasie propozycja za byki MM 7,3 zł + vat Moja cena 7,5 + vat  Maja odezwac sie w przyszłym tygodniu
    • Przez maxhack0303
      sprzedam maszynę do obierania naci selera samoróbkę. maszyna bardzo dobrze wykonana na solidnej ramie. kontak 666089696 raz używana
    • Przez PolskaMocUrsus
      Witam państwa! 
      Orientuje się może ktoś czy skupuje futro królicze? 
      Co trzeba zrobić z nim przed sprzedażą?
      Wiecie gdzie istnieją skupy takich rzeczy w woj.małopolskim? 

Proszę o pomoc i pozdrawiam
    • Przez the1mati1
      Dowiedziałem się dzisiaj że gdzieś w woj. podlaskim niedaleko Białegostoku odbywa się sprzedaż i skup cielaków. Jakaś firma skupuje cielaki od rolników w piątki. Można też kupić cielaki. Można coś wybrać nawet z 800 sztuk. Wie ktoś gdzie to dokładnie jest, jakieś namiary na tą firmę, na jakiej zasadzie się to odbywa, jakie tam są ceny? Jestem z woj łódzkiego i chętnie bym się tam wybrał aby kupić jakieś cielaki. Proszę o jakieś informacje jeśli ktoś coś wie.