Skocz do zawartości
katter

Wanna czy prysznic?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Wanna
katter    2

Zabieramy się do remontu łazienki a raczej jej urządzania i musimy rozstrzygnąć odwieczy problem: wanna czy prysznic. Od razu zaznacze ze dla obu rozwiązań miejsca nie mamy. Ja osobiscie jestem za prysznicem. Wygodniejszy - wchodzi się, wychodzi się i człowiek umyty. A wy co preferujecie?

adrian3005    45

W wannie leżysz ciągle w swym brudzie ( w żniwa przychodzisz cały brudny po naprawie kombajnu )

A w prysznic wchodzisz i wszystko spływa od góry do dołu . 

Ale zapewne żona chciała by poleżeć pół godziny w aromatycznie pachnącej wodzie  :lol:   

Wiadomość z agroFakt.pl

Szymi40    373

Wanna + parawan to chyba najlepszy kompromis

Dokładnie  tak  mam -  prysznic  na co dzień  a  jak  boli kręgosłup  to b. gorąca  kąpiel.  I  dla  dzieciaków  wanna  lepsza.

DARIUSZA323    3

Prysznic. mamy spora lazienke i jest i wanna i prysznic. Remont robiony okolo 7 lat temu i przez te 7 lat raz sie kapalem w wannie, z reszta moja zona rowniez. Dla mnie wygoda i oszczednosci same. Wskakuje rachu ciachu i jestem umyty i radia posłuchac moge w kabinie :-)

Kolego pomyliłeś serwisy o poradach w tym serwisie AgroFoto jest wszystko o rolnictwie pytania porady i chwalenie się ale nie o łazience !!!

jonek98    872

@DawidKrsncia A ty w oborze mieszkasz? Rolnik musi ciągle gadać o krowach i maszynach?

lukasx21    125

Cokolwiek wybierzesz, zadbaj o to, żeby było na tyle duże żeby się chociaż dwie osoby zmieściły... ;)

tomasz38    4

najlepiej wanna i prysznic, bo szybkie mycie dobre ale i poleżeć w wodzie dobrze bo wiele rzeczy przechodzi i człowiek się odpręża

SOKAN    12

Prysznic i tylko prysznic. Ja właśnie wywalam wannę i wstawiam prysznic. Dlaczego, tak jak wyżej pisali.

icek1    178

oj na wioskach dobrobyt nawet łazienki postawili jak dostali kasę  z unii

Tomasz78    287

icek a co sobie będziem żałować :P

co do tematu wanna oszklona ,uniwersalnie dwa w jednym polecam 

Sadek    446

Jedno jest pewne prysznic jest szybszy, wchodzisz i się myjesz a do wanny trzeba ileś tam wody wlać. Jeżeli chodzi o dzieci to kompromisem będzie głęboki brodzik z korkiem automatycznym.

iron    394

prysznic. mam jedni i drugie to w wannie tylko dzieci się myją bo się chcą pobawić. jeśli będę robić remont w przyszłości to wanna robi wypad .

Piechu    43

Ja mam tylko prysznic i powiem szczerze, że jest to wygodne praktyczne i oszczędne. Ale czasami człowiek popluskał by się z swoją kobietą w wannie dla relaksu. Kto wie może gdybym miał jednak wannę to było by o jedno 500+ więcej.

Cihu    123

Ciekawe ile osób wypowiadajacych się powyżej miało i jedno i drugie żeby mogło wydawać tak stanowcze opinie. Mam w domu w jednej łazience wannę a w drugiej prysznic. Dla dzieci (jeden syn 2,5 roku drugi 1miesiac) tylko i wyłącznie wanna. Piękna sprawa. Łatwość mycia, jak trzeba to i chwila zabawy. Ja natomiast myje się pod prysznicem. Lubię gdy leci na mnie gorąca woda w dodatku jestem dość wysoki i mi w wannie ciasno.

Dodam, że zużycie wody pod prysznicem u mnie jest większe niż w wannie. Nie wierz w te mity o mniejszym zużyciu wody.

Piechu    43

Zapomniałem dodać, że mam głęboki brodzik co dla dzieciaków jest super sprawą. Co do zużycia wody to nie chce mi się wierzyć że użycie większe przy prysznicu. Wszystko zależy ile czasu się spędza. Kiedyś jeden dr ze studiów opowiadał, że jego kolega w akademiku to brał krzesło plastikowe  pod prysznic i brał go przynajmniej pół godz.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się