yanki

Filtr hydrauliki 3350

Polecane posty

yanki    0

Witam, zmieniał ktoś z użytkowników wklad filtra hydrauliki znajdujac się pod skrzynia w tylnej części ciągnika pod taką aluminiową kopułą? Mianowicie interesuje mnie czy muszę wypuszczać olej hydrauliczny? Pozdrawiam

yanki    0

Ok kolego, więc nie ma co, będę wypuszczal, trudno jedna robota więcej. Pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez TacerOo
      Witam,

mam problem ze swoim ciągnikiem. Latem gdy ciągnik się nagrzał wspomaganie i tur przestawał prawie działać, trzeba było dodać gazu żeby nie zacinało i i tak było źle. Teraz jest troche zimniej i robi się podobnie. Wspomaganie się zacina. Pompa była regenerowana, olej i filtr był wymieniany. Co może być przyczyną ? Dziękuję z góry za pomoc i pozdrawiam
    • Przez Sikorski127
      Witam wszystkich mam taki problem : ramiona szarpią na zimnym oleju i do tego dosyć wolno podnoszą , cieżko chodzi wspomaganie na wolnych obrotach czuć wyraźny opór po dodaniu gazu jest delikatnie lepiej do tego kierownica sama skręca w jedną i w drugą stronę , podczas podnoszenia ramion gdy skręce kierownicą ramiona stają ,przyspieszacz oraz wom działają bardzo dobrze głowna pompa miała mierzone ciśnienie i ma 190 bar, mała pompa hydrauliczna nie była mierzona lecz w zbiorniku nad pompą główną jest caly czas olej , wszystkie filtry wymienione i wyczyszczone wraz z olejem.
      Jeżeli ktoś się orientuje co może byc przyczyną bardzo PROSZE O POMOC
    • Przez Sałatakapusta18
      Witam 
      Panowie mam problem z obrotomierza w john deere 2140. Obrotomierz nagle przestał działać.  Po przekreceniu kluczyka wskazówka leci poza skalę aż druga strona wskazowki pokazuje ok 1300 obrotów i tak pozostaje podczas pracy silnika, jak się wyłączy kluczyk wraca do normalnego polozenia. Kilka razy ruszyla i pokazywała dobrze a podczas przekrecenia kluczyka wskazywała 0 czyli tak jak powinno. Przewody sprawdzone są ok i teraz pytanie czy walniety jest czujnik obrotu silnika czy sam obrotomierz ?
    • Przez Marian1224
      Witam pomoże mi ktoś z hydraulicznym przednim napędem A dokładnie było tak że  działał ale ciaglo jednokoło mocniej A teraz jak złącze to nie działa tylko czuje jak traktor dostaje opór po załączeniu tak jak by ten napęd blokował ktoś coś pomoże gdzie szukać problemu ???
    • Przez mustafakali
      wymieniłem ostatnio akumulatory na nowe ale ciągnik przy 0 stopniach słabo kreci i nie chce odpalić co może być przyczyną dodam że przy podłaczeniu prostownika pali od razu
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj