OskarFarmer

Jaki rozsiewacz Amazone kupić?

Polecane posty

OskarFarmer    2

Witam! Chciałbym kupić rozsiewacz amazone, przeznaczam na to ok 5/6 tys zł Jaki byście polecali? Z góry dziękuję za odpowiedz. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian3005    49

Na 20 to pewnie będzie współpracował z niedużym ciągnikiem, więc doradzałbym ZA-F 804 lub ZA-M 1000 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080

Ja chcę sprzedać Swojego ZA-M compact wywoławcza 4tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

kup za-m. 1000 albo 1500 litrów. za 5-6 tys dostaniesz bardzo ładny egzemplarz. jak się dba to maszyny bezawaryjne i niezniszczalne. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gr_rat    19

jeśli kupisz amazone z polskiej składnicy i nie było dbane to masakra kiedyś oglądałem amazone rocznik 2006 to tak był zżarty ze głowa boli a chłop niby dbał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

jeśli kupisz amazone z polskiej składnicy i nie było dbane to masakra kiedyś oglądałem amazone rocznik 2006 to tak był zżarty ze głowa boli a chłop niby dbał

Kupilem ZAM Profis  z 2008 roku zżartego bardzo, tanio kupiłem za 7 tyś i 8 tyś włożyłem w  remont. Rozsiewacz wart teraz minimum 30 tyś netto.

Teraz byłem u handlarza to powiedział mi  że roczniki 2006-2009  były malowane farbami wodnymi, totalny nie wypał, rdzewiały od samego stania.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

kolego nawet na dzień dzisiejszy to nie jest ten lakier co kiedyś. mam nowego za-m tronic i aż się boję pomyśleć co by było jakbym go np na.miesiac brudnego zostawił. zdzewieje już na prospekcie. a starego.to czasem na zimę nie umylem bo czasu nie było i nic się nie działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

ZA-U miałem już dwa zmieniłem na większy 1800l z 1991r i jestem zadowolony. Ustawienia pasują z ZA-M. Za 4-5 tys można kupić coś ładnego. Potrzeba Ursus 912, MTZ lub większy

ZA-F mieszadła na ośkach talerzy jak w lejku problem z zamykaniem jednej komory i ze zmiana talerza, lepszy do małego ciągnika typu c360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gr_rat    19

jeśli chcesz zaoszczędzić sobie nerwów i czasu to polskie nowe wynalazki sobie daruj , widziałem na oolx chłop sprzedawał polskie cudo z roku 2010 to było tyle rdzy że byś koloru nie rozpoznał jakiego był 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Radosllaw
      Witajcie!
      jak w temacie, nabyłem rozsiewacz Sulky DPX 97/GP, poniżej tabliczka znamionowa,
       
      Szukam tabel wysiewu i nie mogę znaleźć nic konkretnego.
      Chciałbym wiedzieć jak go ustawić do sypania saletry na 15m, wożony będzie U914.
       
      niezmiernie będę wdzięczny za pomoc, bo czas nas goni;(
       
      pozdrawiam,
      radek

    • Przez OskarFarmer
      Witam! Chciałbym kupić dwutarczowy rozsiewacz nawozu. Jakie produkty polecacie? Chciałbym na to wydać max 6 tys zł. Czy posiada ktoś taki rozsiewacz i jak się sprawuje? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.  
    • Przez OskarFarmer
      Witam. Zastanawiam się jaki rozsiewacz nawozu kupić. Chciałbym przeznaczyć na to max 6 tys. Skupiałem się ogólnie na polskich produktach, ale większość poleca jednak te zagraniczne. Co złego jest w tych polskich?Jeśli ma ktoś lub miał polski rozsiewacz nawozu proszę o opinię. Z góry dziękuje. Pozdrawiam.
    • Przez Andrzej11111
      Chciałbym kupić rozsiewacz do nawozu bardziej polecacie dexwal czy strumyk ? 
      Rozsiewacz do 1000kg
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj