ramzes1224

Ceny czesci do nowych ciagnikow zachodnich

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ramzes1224    2

Jakie sa ceny czesci do nowychn ciagnikow John Deere, case, new holland, itp. Chodzi mi o koszty napraw jakie moga zdazyc sie w przyszlosci kupujac teraz nowy ciagnik. John Deere podobno drogi w zakupie ale czesci tanie. Case czy New Hollanda ktore w zakupie sa tansze podobno w razie awarii beda kosztowac wiecej od John Deera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

kolego nie do konca jest tak jak piszesz. wszystko drogie zwłaszcza w serwisach. w normalnych sklepach ceny znacząco niższe nawet kupujac oryginaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gr_rat    19

drogo nie drogo zależy dla kogo , jeśli ktoś się rzuca na ciągnik za 200-600 koła to wydatek naprawy do 5-10 tys to powinien być znikomy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

tak. a Korbanek to 600% marży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

600% marży a czy ma wszystko orginalne bo wątpie.powiem tak że kiedyś użytkowałem sam Daf i poszedł symering w moście od strony wału pędnego i ciekł olejawienc rozebranie  i wyjęcie symeringu i do serwisu po nowy a tam nowy cos koło 100 zł więc kupiłem ale w drodze powrotnej zajechałem do sklepu z częściami do ciągnikow i po roszyfrowaniu numerów na starym orginalnym uszczelniaczu wyszło że taki sam jest w c 330 w zwolnicy na osi kola ten duży a koszt nowego 8 zł tak sobie serwis liczy marże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gr_rat    19

600% marży a czy ma wszystko orginalne bo wątpie.powiem tak że kiedyś użytkowałem sam Daf i poszedł symering w moście od strony wału pędnego i ciekł olejawienc rozebranie  i wyjęcie symeringu i do serwisu po nowy a tam nowy cos koło 100 zł więc kupiłem ale w drodze powrotnej zajechałem do sklepu z częściami do ciągnikow i po roszyfrowaniu numerów na starym orginalnym uszczelniaczu wyszło że taki sam jest w c 330 w zwolnicy na osi kola ten duży a koszt nowego 8 zł tak sobie serwis liczy marże

w mojej okolicy jest sklep z częściami rolniczymi i jest tak samo jak się pytasz o daną część to najpierw się pytają do czego jeśli powiesz że np do claasa to cena o 50-100 zł większa a wiele części pasuje od polskich za pół ceny dlatego najpierw samemu trzeba poszukać odpowiedników 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj