massei8

Egzamin R.16 2017

Polecane posty

massei8    135

Witam miał już ktoś egzamin Egzamin R.16 2017 albo wie ktoś co bendzie prosze o kontakt na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaursus3p    11

Ja pisałem. było że rolnik na kury nioski 3 tys sztuk w dwóch etapach niesnosci karmi masz podane ile pasz dziennie wpierdziela jedna nioska musisz obliczyć ile dt jest pszenicy i kukurydzy potem masz technologie uprawy pszenicy, nawożenie ochrona roślin pszenicy i trzeba obliczyć stężenie cieszy roboczej. zmienianie jeszcze było na 4 rośliny kukurydzę na ziarno, jęczmień jary, kończyna czerwona w 2 latach użytkowania i pszenicę ozima. chyba wsio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztofz14    75

Trudno powiedzieć nie mając arkusza ale cienko to widzę.Wcześniej mieli łatwiej ,pytania się powtarzały z poprzednich lat a teraz chyba wszystkie nowe tak jak na r3 w styczniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan_Zagadka    3

Jak wam poszedł praktyczny? Pamiętacie może jak uzupełniliście tabelkę o herbicydach i jak ułożyliście płodozmian Tabela 2 ( nie mylić z 1b). No i ewentualnie zabiegi agrotechniczne pod QQ jak ktoś pamięta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztofz14    75

Stężenie 0.8 i 1.33.Płodozmian kukurydza na oborniku,jara,rzepak,ozima.Krów 28,6. czyli 29 po zaokrągleniu.

Zabiegi

Podorywka ,bronowanie,bronowanie,obornik,orka,Wiosna ,wysiew pk,włokowanie,wysiew N,agreatowanie,siew,oprysk afalonem,oprysk lumaxem,zbiór.

Edytowano przez krzysztofz14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateo2662    70

krów 28 bo trzeba podać wszystkie które da się wykarmić
podorywka, obornik,orka,włókowanie nawozy,agregat siew,afalon,lumax zbiór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan_Zagadka    3

Ciekawe jak te punkty policzą ? Bo coś czuje że płodozmian źle ułożyłem no i pierdzieliłem się z stężeniem roztworu bo powinno wyjśc 0,8 i 1,33 

Edytowano przez Pan_Zagadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan_Zagadka    3

Dla tej 29 krowy nie starczy paszy bo dziennie pobierają 6 kg przez 365 dmni daje 2190 kg. A kiszonki wyszło 62720 kg a na 29 krów trzeba 63510 kg


Zabiegi zrobiłem tak: podorywka, nawożenie KP, bronowanie, obornik, orka, włókowanie, I azot, doprawianie, siew, herbicyd, II azot, herbicyd, zbiór 

A płodozmian Kukurydza na oborniku, ozima, rzepak, jara. Ale tu jest źle bo nie zdążyłbym wysiać oziminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztofz14    75

Zależy jak na to spojrzeć bo teoretycznie to dla 29 krów starczy paszy na 360,4dnia a cztery dni z głodu nie zdechną.Zobaczymy jak będą wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan_Zagadka    3

W każdym razie jak ktoś płodozmianu dobrze nie napisał (Czyli ja) to ciężko będzie zdać bo to chyba najbardziej punktują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan_Zagadka    3

ktoś wie może jak się zalogować na te oke. Bo nick to pesel a hasło jakie? Bo kod ucznia nie pasuje jak i oznaczenie kwalifikacji czyli R.16. Jak ktoś ma symbol zawodu to proszę napisać na forum to będą same cyferki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez liducha8
      Witam,
      czy kto z Was zdaje egzamin w styczniu?
      Testy rozwiązuję non stop ale nie wiem gdzie znaleźć na stronie szkoły CKeduka rozwiązania zadań z egzaminu praktycznego, podobno są umieszczone  ???  
       
    • Przez Natka95
      Cześć wszystkim,czy ktoś zdawał egzamin przez ck-edukat w Rozprzy?
      Mozecie powiedzieć jak odbywa się taki egzamin, czy jest trudno? Materiału jest bardzo dużo. Czy egzaminy się powtarzają z poprzednich lat?jak wyglada praktyczny?
    • Przez Roksana89
      Witam czy zdawał ktos już egzamin praktyczny ról 04 w styczniu 2023?
    • Przez Aniutka
      Czy zdawal może, ktoś egzamin w czerwcu praktyczny lub bedzue zdawał w sobotę rano?? 
    • Przez Rolnik0404
      Witam.Szukam praktyk na kursie Rol04,proszę i kontakt.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj