kamik90

Ceny Ciągników 2017

Polecane posty

misiekbz2    9

Nowy case farmall 75A klimatyzacja zestaw obciążników siedznie delux radio 2pary wyjsc hydrauliki rewers hydrauliczny 110tys netto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grande44    2
Dnia 9.06.2018 o 14:17, Piters182 napisał:

Przestańcie gadać głupoty że 5r czy 5m produkują w chinach czy meksyku. Produkcja jest w stanach w Auguscie nie daleko Atlanty. Wcześniej była produkcja w Niemeczech ale została przeniesiona. Najpierw się dowiedzcie dokładnie a później piszcie co i jak, a nie na oślep. A ile trzeba dać za DF 5100 G, czyli najmniejszy 4 cylindrowy. ??

DF 110G dobrze wyposażony 185 tys , 5100 około 10 tys mniej, poza tym:

NH T5.95 dual command 175tys

DF 5105 (silnik Deutz) 210 tys

Case Luxxum 100 220tys

Claas Arion 420 215tys. (był na placu)

Kubota M5111 180tys.

wszystko bez tuz i wom przedniego + klima, ehr, fotele pneu, 540/1000, opony 440/540, 3 pary wyjść hydr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
situ14    35

Deutz fahr 6140 p- klima przedni tuz wom oś amortyzowana opony 480R28 600R38 full oświetlenie 4 pary wyjść hydraulicznych fotel pneumatyczny za 280 tyś netto ( cena wyjściowa do negocjacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    55

New Holland T6.155 skrzynia 16x16 , opony 480/600 klima oświetlenie standard 239tys netto

Case Maxxum 125 takie same wyposażenie co NH 245tys netto oba roczniki 2017

Co myślicie o tych cenach?

A i jakie opony będą lepsze Firestone czy Mitas?

 

Edytowano przez redbull

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilmkm    17

Witam. jestem na kupnie ciągnika i mam ofertę na nh td5.85... rewers hydrauliczny, skrzynia 40, wzmocniony podnośnik i pompa, wałek 540 i 1000, opony tył 480 r34 Michelin, obciążniki przod, Klima, fotel pneumatyczny, 6 lamp, wspomaganie na 2 silownikach, bez pneumatyki... cena już po negocjacjach 129 tyś netto. Dobra cena? W tej cenie nic podobnego nie kupię dlatego chyba zdecyduje się na td5, a nie chce już więcej dokładać. .. case 85a i proxima wychodza trochę drożej... A nh wydaje mi się lepszy pod względem wykonania od proxy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

zastanów się jeszcze nad wom 540/540 E po co ci 1000 obr ? A tak masz oszczędność paliwa , ja w fiacie 110 km mam 750 tzn 540 E załączone na stałe kosiarka ,beczka ,rozrzutnik , samozbierająca wszystko na tym idzie

A w T4.95 to tylko kosiarkę i rozrzutnik jak mokro na 540 się używa a reszta na 540 E m.in opryskiwacz i rozsiewacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilmkm    17

masz rację kolego, 540E pewnie byłoby lepszym rozwiązaniem i osobiście taki bym zamówił... z tym że ten ciągnik akurat jest do odbioru od ręki bez czekania 3 miesięcznego... dlatego niech już zostanie ten 1000, wiele na wałku robił nie będę, najczęściej pewnie opryskiwacz, a tu pompa nawet przy 300-400 będzie działać jak odpowiednio wyregulujesz.

A swoją drogą już sprawdzałem i wałek na położeniu 1000 ma obroty 540 przy 1200 obr silnika. Także na upartego można i tak robić :D

Edytowano przez Kamilmkm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

Przy już tak dużych pieniądzach do wydania wcale bym się nie zastanawiał i bym czekał. Co cię tak goni. Chyba że 130 tys zł możesz wyciągnąć od ręki np. raz na miesiąc czy dwa, wtedy to bym jeszcze rozumiał. Ale wtedy byś pewnie nie kupował TD 5 85.

Ja bym jeszcze jednak dorzucił pneumatykę - przynajmniej 2 obwodową, chyba że w ogóle nie jest ci potrzebna, wom - 540/540E/1000 (u NH to koszt jakichś kilkuset zł z tego co pamiętam, nie tak jak np. w Valtrze że ponad 2000 zł), 3 pary wyjść hydraulicznych, wzmocnioną główna pompę hydrauliczną, wzmocniony podnośnik w TD. A obciążniki z przodu pewnie są niewiele tańsze od przedniego tuza.

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilmkm    17

ogólnie jestem na kupnie już od wiosny i nie mogłem się zdecydować... A czekać teraz do października to trochę lipa... wolę go mieć już i wypróbować w żniwa i później przy uprawach i siewie.

Pneumatyka pewnie że by się przydała, ale 7,5 tyś zł nie będę za nią dokładał. 20 lat radziłem sobie bez niej i może 5 razy w życiu ją użyłem... Także obejdzie się, a w razie czego jest inny ciągnik z pneumatyka...

Ogólnie to ciągnik na młodego rolnika i chciałem coś jak najmniejszym kosztem i ze wszystkich dostępnych opcji TD5 wydaje się najrozsądniejszy. Wyposażenie tego modelu mi odpowiada i nad takim myślałem, jedynie nie brałem pod uwagę rewersu hydraulicznego i siedzenia pneumatycznego, ale to w sumie na plus jest.

Spróbuje jeszcze coś ponegocjować lub wyrwać jakieś pierdoły dodatkowo... bo na ten egzemplarz jestem już zdecydowany.

Przedni TUZ ok 5-6tysięcy, a obciążniki prawie 400kg - 2 tysiaki, także jest trochę różnicy...

rafikkisiel - oferta z Wialanu.

Edytowano przez Kamilmkm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raul1985    10
Dnia 31.05.2018 o 10:54, cris10 napisał:

Ktoś wie jaka jest różnica cenowa między 6155m a 6175m? 6155 to koszt mniej więcej 350 tys netto

Plus 35 tys

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
situ14    35

Zna ktoś cene Massey Ferguson 6714s na dyna 6 przedni tuz wom i amortyzacja kabiny i osi?( bądź coś podobnego w tej mocy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
wiem że w trochę lepiej doposażony mf 7714s ale na dyna 4 koszt 320 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtazz    11

Nh t5.95 silnik bez ad blue sam dpf

Fotel na poduszce

klimatyzacja

sterowanie podnosnika ehr

Skrzynia biegow

12 biegow glownych na kazdym jeden polbieg 

Rewers elektrohydrauliczny

Wom 540+540eco

Komplet obciaznikow na przod cos ponad 400 kilo 

202 tysiace brutto. Co myslicie o tej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtazz    11

Farmer 345 kubota 104 czy tam ile koni wyposazenie obciazniki podnosnik mechaniczny kabina komfortowa z klimatyzacja fotelem pasazera rewers elektrohydrauliczny skrzynka z polbiegami taki w miare ogarniety ciagnik. 206 brutto uslyszalem cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padykilos    4
Dnia 15.07.2018 o 19:29, wojtazz napisał:

Nh t5.95 silnik bez ad blue sam dpf

Fotel na poduszce

klimatyzacja

sterowanie podnosnika ehr

Skrzynia biegow

12 biegow glownych na kazdym jeden polbieg 

Rewers elektrohydrauliczny

Wom 540+540eco

Komplet obciaznikow na przod cos ponad 400 kilo 

202 tysiace brutto. Co myslicie o tej cenie?

Mam podobna cene jako "wyjściową" do negocjacji, trzeba sie targowac 

Edytowano przez Padykilos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtazz    11

Tez  tak mysle ze to sporo tym bardziej ze steyr 10 koni silniejszy na wmacnianych osiach z automatycznym zaczepem gornym i jedna sekcja hyrauliki wiecej. A i co wazne z dzwignia multikontrolera gdzie jest stop rewers podnosnik i polbiegi i jeszcze jakis przycisk nie pamietam od czego kosztuje 220 brutto gdzie silnik masz tej samej firmy i skrzynie biegow taka sama. 

Gdzie to tez jest cena tak jakby wyjsciowa.

Edytowano przez wojtazz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grande44    2
Dnia 15.07.2018 o 18:06, Farmer345 napisał:

Orientuje się ktoś ile może kosztować nowa Kubota o mocy 100-110 km ? 

175 tys

Dnia 15.07.2018 o 19:29, wojtazz napisał:

Nh t5.95 silnik bez ad blue sam dpf

Fotel na poduszce

klimatyzacja

sterowanie podnosnika ehr

Skrzynia biegow

12 biegow glownych na kazdym jeden polbieg 

Rewers elektrohydrauliczny

Wom 540+540eco

Komplet obciaznikow na przod cos ponad 400 kilo 

202 tysiace brutto. Co myslicie o tej cenie?

Dobra cena, ale mogłyby być jeszcze szerokie opony i WOM 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suchy1984    2

Witam zna ktoś cene nowych ciągników claas arion 610 cis lub 630 cis i valtra t144 activ . Wyposażenie ich to miękka oś tuz  klima , modele z 2018 roku z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtazz    11

Steyr 4105 kompakt

Podnosnik ehr 

Wzmocniony tuz lepsza pompa

Wmacniane osie

Przednie obciazniki

Opony 440p 540t

Skrzynia z ehr rewersem i polbiegiem

Kabina klimatyzowana z oknem dachowym

Dodatkowe oswietlenie

Zaczep automatyczny otwierany z kabiny

Do tego przeglad gratis a drugi 500netto

A i dzwignia multikontrolera: polbieg sprzeglo rewers i podnosnik na dzwigni biegow.

Jak myslicie mozliwa cena? Dopisuje bo napisalem pytabie czy dobra cena a nie napisalem jaka

218 brutto

Edytowano przez wojtazz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj