Skocz do zawartości
kamik90

Ceny Ciągników 2017

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ceny
michalsoft    2

a Valtra T144 Activ cena 347 tys co sądzicie ? wyposażenie praktycznie max w wersji ACTIV

STR897    0

Uważacie co lepsze?

Claas Arion 600 

czy

NH t6.175

Wiadomość z agroFakt.pl

martinoss    1

Kojarzy ktoś może cenę DF 5G, dokładnie model 5115.4 HD w standardzie?

kewin123    5

Kojarzy ktoś może cenę DF 5G, dokładnie model 5115.4 HD w standardzie?

ceny nie kojarze teraz- bedzie nowa wyższa   wchodzi system scr {ab-blue) ale z opinii użytkowników to raczej polecałbym serię 5c -tam jest silnik 3.6 deutz prawdopodobnie troche lepszy niż sdf 3.8 -sam sie mocno interesowałwm tym ciagnikiem - ale ciagle czekam na drugie poprawkii prow-pozdrawiam

a Valtra T144 Activ cena 347 tys co sądzicie ? wyposażenie praktycznie max w wersji ACTIV

Droga oferta, ja mam ofertę na t174e w wersji Versu na maxa wyposażona koła tył 710 , za 378tys. Ja gdybym się decydował to dopiero od modelu t174 w góre bo mają większe silniki 7.4l a do t173 jest 6.8 i podobno są zamulone

ZenonKBC    1

Trochę duża cena, na placu stał 5100m w podobnym wyposażeniu to chcieli 180tyś netto bez tura, nie wiem ile tur ale cena wydaje się przesadzona z tą 5075m. Masz racje jak jeszcze orientowałem się z cenami w okresie jesiennym było taniej niż teraz 

Dziekuje za info

Nowy

Z tego co mi wiadomo u Dealerów jest seria 400/600 na chwilę obecną nikt nie miał nowych 500

Gaborrolnik    2

Ja wybieram się w weekend na targi agro show. Tam zawsze mozna obejrzeć maszyny i pogadać. Moze coś wpadnie w mi w oko. Bede na pewno na stoisku Zetor, Class i Kubota

LukaszBRO    47

Nie wiem co większość ma z tymi dwoma kogutami i radiem. To jest najmniej ważna sprawa którą za parę groszy można kupić a zazwyczaj na pierwszym miejscu ludzie to piszą, dealer ładnie wmawia takie bzdury . Pod jakimś zdjęciem z t6 na af jakiś gość się chwalił że za drugą lampę zapłacił chyba 600 zł ( nie pamiętam dokładnie) to śmiech na sali jak taki kogut można za około 100 zł kupić.

Kolega ja pisałem kiedyś o tych kogutach i taka była cena to taka napisalem, ale dodam że konfigurowany był pod PROW i ceny troche naciagaliśmy bo lepiej później kupić taniej niż nie dostać póżniej pełnego zwrotu. A po drugie to cena 249 netto za t6.175 z amrtyzacja osi i kabiny tuzem 17 biegiem wyposażony bogato to chyba nie jest zla cena nawet jak koguty by kosztowaly 600 zl wygladaja fajnie podoba mi sie i po zwrocie dal bym za nie 1/3 ceny to co to za suma przy wartosci ciagnika

michalsoft    2

podłokietnik AMr, 4 PARY HYDRAULIKI, OS I KABINA AMORTYZOWANA ,balast , obciążniki w koła, tuz przedni, opony 540/650, oddzielne oleje hydrauliki, oświetlenie na full, wolny spływ oleju, skrętne przednie błotniki i jeszcze trochę rzeczy

pedro2    342

Jaka dopłata za osobne zasilanie hydrauliki? W n104 jest taka opcja?

kubakar117    0

Deutz-fahr 5125 126 km

-SDD

-STOP & GO

-Opony 540/38 420/28

-Dach panoramiczny 

-Fotel gramer 

-4 prędkości wom

-obciążniki tył 

-3 pary wyjść 

- Skrzynia 20/20 

209 netto Dobra cena ?

Napisano (edytowany)

Z jakiego powodu zetor major 80 4,1 litra pojemności kosztuje 88 tys netto zas 2,9 litra 100 tys? Obydwa są nowe z 2016r.

Edytowano przez Aureliusz365

ZenonKBC    1

Z jakiego powodu zetor major 80 4,1 litra pojemności kosztuje 88 tys netto zas 2,9 litra 100 tys? Obydwa są nowe z 2016r.

Zapewne ten 4,1 litra juz zarejestrowany i norma spalin wyszła musieli rejestrować i dlatego taniej.

Plagrafi    11

podłokietnik AMr, 4 PARY HYDRAULIKI, OS I KABINA AMORTYZOWANA ,balast , obciążniki w koła, tuz przedni, opony 540/650, oddzielne oleje hydrauliki, oświetlenie na full, wolny spływ oleju, skrętne przednie błotniki i jeszcze trochę rzeczy

Do full opcji to tu brakuje i brakuje ;d troche drogo jak za 144, za 174 mozna by tyle dac!

kubakar117    0

Wywalić obciazniki tylne które są zupełnie nie potrzebne na przedni tuz i wom i można brać za około 216 netto

Obciążniki muszą być bo pod tura będzie.

Negocjuje jeszcze nad skrzynią 30/30 Opłaca się mieć 1 pół bieg więcej za 4 tyś ?

michalsoft    2

no jeszce tam parę rzeczy jest. A czego np brakuje? To jest nowo z fabryki zmawiany. A 174 to troche inna kasa jest....

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się