kamik90

Ceny Ciągników 2017

Polecane posty

macin87    71
Dnia 21.12.2017 o 12:40, Pietras892 napisał:

@1902 @ z warpolu to ja nic nie kupię ...;-) @marcin87 Skrzynia AC miękka oś, tuz, dodatkowe oświetlenie, na elektrozaworach i Slide winder,siłowniki 100mm albo110 mm musiałbym sprawdzić, mocniejsza pompa hydrauliki. guma tył650.

To dobra cena jak za bezstopniówke z miękką osią i tuzem do tego szóstka o dobrych gabarytach

Edytowano przez macin87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Od ok 200 wzwyż. Zależy od wyposażenie.  Steyr w podstawie ma więcej niż case więc cena startowa też jest wyższa. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

Z tego co słychać i można juz przeczytać to nawet od ok 220 netto wzwyż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43
1 godzinę temu, vodz napisał:

Z tego co słychać i można juz przeczytać to nawet od ok 220 netto wzwyż

Cena wg mnie chora ja zdecydowalem i biore ariona 420 taniej i mysle ze jest lepszym ciagnikiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADER12    1
2 minuty temu, kewin123 napisał:

Cena wg mnie chora ja zdecydowalem i biore ariona 420 taniej i mysle ze jest lepszym ciagnikiem 

Jaka cena jeśli można wiedzieć za 420?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43
7 minut temu, MADER12 napisał:

Jaka cena jeśli można wiedzieć za 420?

 

7 minut temu, MADER12 napisał:

Jaka cena jeśli można wiedzieć za 420?

Powiem tak ponizej 205 a gwarancja przedluzona o rok ,pakiet komfort itd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Czyli nadal nie wiemy nic. Ośka? Przedni TUZ? Amortyzowana kabina? Jakie koła? 

Arion ma lepszy silnik i gorszy podnośnik. Niestety max moc 420 do tylko 100 KM i nie da się jej podnieść bez ingerencji w układ chłodzenia i turbo. Mówię o bezpiecznym podnoszeniu ;)


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
situ14    35

Deutz fahra 5125 w wyposażeniu: pompa 90l koła r24 440 i r38 540 szyberdach ehr klimatyzacja obciążniki 300kg w kołach podnośnik o udźwigu 5,5t klima ehr funkcja stop&go fotel pneumatyczny 3pary hydrauliki za 235 netto (cena wyjściowa) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. zamówiłem STEYR MULTI 4110  z 2017 roku z amortyzacją kabiny, 3 pary wyjść hydrauliki(dwie mechaniczne jedna elektryczna),tuz, obciążniki oryginalne dopasowane na tuz, poszerzenia błotników, koła 480/65r24 i 540/65r38, zaczep piton-dolna listwa-górny automat, max oświetlenia,kogut, duże lusterka z załamaniem,pompa 100l.,alternator 200,okno  dachowe,klima, ehr , osobny olej w skrzyni i  w hydraulice,  za 206 tyś netto- co mówicie dobra cena?

Edytowano przez MariuszSkrzypczak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Świetna Cena!!! Gratulacje. Skąd można wiedzieć? Bez miękkiej ośki? 

Edytowano przez sumek666

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak bez miękkiej osi,niestety w takim wyposażeniu firma Agro Rami miał zamówiony taki ciągnik więc nie mogłem nic zrobić a nowego zamawiając dzisiaj z takim wyposażeniem to koszt 25tyś więcej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

O kurczę:/ ja jutro jadę zamawiać T5 do zobaczymy w takim samym wyposażeniu tylko z ośka 

Edytowano przez sumek666

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43
28 minut temu, sumek666 napisał:

O kurczę:/ ja jutro jadę zamawiać T5 do zobaczymy w takim samym wyposażeniu tylko z ośka 

*powodzenia i ja podpisuje umowę jutro na ariona a u jakiego dileramasz new hollanda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ramzesss    35

na początku grudnia kupiłem nh t5.105 , szerokie opony, klima , ehr, obciążniki przód , dodatkowe oswietlenie , jeden półbieg , rewers , itp cena 156000 netto  wyprodukowany lipiec 2017. Piszecie ze to jest taki sam jak t4 tylko tylny most i podnośnik mało co sie różni jak w nowej T5  , w t4 delikatniejszy sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Raitech. 

T5 ma skrzynie Electro Command. Cena poniżej 200 tyś. Z ośka i TUZ bez LED, reszta jak w MULTI powyżej. No i pompa 84 litry. 

Miałby claas ale 430. Niestety nie mój budżet. Poza tym będę brał więcej maszyn i chce u jednego dilera. 

Nowy T5.105 ma inne mosty i podnośnik. Silnik ten sam. Nie wiem jak ze skrzynia. Też EC?

Edytowano przez sumek666

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daanny    33

przemyśl dobrze jeszcze zakup tego T5 ja też miałem brać ariona 420 ale ze względu na cenę wybrałem T5 tez 105 i zaczynam żałować ta pojemność 3,4 zrobiła z tych ciągników muły totalne, nawet się nim dobrze nie zakopiesz bo zaraz zgaśnie zaraz po gwarancji podniosę moc może coś pomoże, drugi raz już bym nie kupił nic z CNH z tej pojemności 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj