kamik90

Ceny Ciągników 2017

Polecane posty

kewin123    43
14 minut temu, sumek666 napisał:

To po co głos zabierasz? :) stare valtra a serii trzeciej powstawały w Turcji w fabryce hattat. Tam gdzie polmot/ 10014H.  Nowa będzie spoko jak dostanie jakaś lepsza skrzynie. 

@kewin123 patrzyłem na koncern CNH?

Patrzylem na wszystko prawie nh t5. Luxxum czy kubota 110mx 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NewVario    39

Te ciągniki nie są warte tych pieniędzy !!! zwłaszcza seria mc , rc ... rok temu miałem ofertę na 6120m z tuzem, klima, 3 pary, aq, tls za 225 netto, teraz z 270 trzeba dac, wtedy mialem oferte na mc 6090 w podobnym wyposażeniu za 195 netto. Chciałem wziąć teraz 6120 m to ceny z kosmosu, zdecydowałem się na t5.100 w full opcji (jedynie nie mam gps i przedniego wom).  Nie żałuję, mam nadzieję, że sprzedaż spadnie bo kto to będzie dawał takie pieniądze za te maszyny ... żeby 115km ciągniki po prawie 300netto kosztowały to jest nieporozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43

Z przyczyn następujących mała pojemność silnika ,jednak większa awaryjność ,słaba opinia o serwisie i znajomych mechanikow o nh ponizej  100km   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu94    1
3 godziny temu, kewin123 napisał:

valtra a 104 -187 netto ładowacz 29tys      john deer 5090r 195 netto ładowacz 34tys           claas arion 420-203 netto ładowacz 27 tys --------jutro jeszcze ostatnia negocjacja z przedstawicielem johna licze na 5100r w tej samej cenie co 5090r i jutro zamówienie        - na razie dużo pracy  z ładowaczem ale nie tylko transport zbożą balotów itp odległosci od serwisu valtra na miejscu i znajomi mechanicy, claas ok 20 km ,john deer  70 km- valtra i claas system scr(ad blue) john wiadomo dpf  Na co byscie sie decydowali na moim miejscu i dlaczego - ostatnie rady - z góry dzieki

A można wiedzieć od jakiego dilera ta oferta na johna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43
19 minut temu, krzychu94 napisał:

A można wiedzieć od jakiego dilera ta oferta na johna?

Agrotechnika 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    330

A mógłbyś napisać coś więcej o claasie?

Jeszcze został ci df i MF :P

Gdybym miał dać 300 netto za jd to raczej wybrałbym Fendt 300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083

Do turą najlepszy będzie JD. Najmniejszy promień zawracania i najmniejszy rozstaw osi. W podstawie całkiem lekki ok 4500 kg a DMC 8600 kg. Mały ale byk ;) z kolei wada będzie dpf. Chociaż nie wiadomo tal na prawdę w dłuższej perspektywie czasu. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

kewin, wybierając między Claasem Arionem 420 a 430 to wolałbym 430, nawet kosztem wyposażenia, ponieważ 420 to taka 410 po tunningu a 430 można już porównać z 460, tylko że ustawioną moc mamy mniejszą.
Tak jak inni userzy wspomnieli - możesz jeszcze rozważyć MF 5710 SL, ale moim zdaniem już nie od Korbanków tylko od nowych dealerów. U Korbanków możesz się jedynie dowiedzieć jaka jest mniej więcej jego cena. Ale niestety zaskoczy raczej niemiło. Tak jak i Case Luxxum.
Jak z kolei jakaś mała Valtra, to imo raczej N104, ale jej cena jest zupełnie nieadekwatna do tego co oferuje.

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kr9292    950
10 godzin temu, sumek666 napisał:

Do turą najlepszy będzie JD. Najmniejszy promień zawracania i najmniejszy rozstaw osi. W podstawie całkiem lekki ok 4500 kg a DMC 8600 kg. Mały ale byk ;) z kolei wada będzie dpf. Chociaż nie wiadomo tal na prawdę w dłuższej perspektywie czasu. 

Lekki traktor do tura to wg mnie wada i to duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083

Jd może być lekki napisałem. Zawsze możesz mu nałożyć obciążników nawet do 8600 kg DMC! Ludzie czytajcie dokładnie. Są tacy którzy chcą lekki traktor. 

5710SL po "upuscie" że strony krb 215 netto bez tura bez ośki 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietras892    945
@1902 @ z warpolu to ja nic nie kupię ...;-) @marcin87 Skrzynia AC miękka oś, tuz, dodatkowe oświetlenie, na elektrozaworach i Slide winder,siłowniki 100mm albo110 mm musiałbym sprawdzić, mocniejsza pompa hydrauliki. guma tył650.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409
Dnia 19.12.2017 o 18:05, sumek666 napisał:

To po co głos zabierasz? :) stare valtra a serii trzeciej powstawały w Turcji w fabryce hattat. Tam gdzie polmot/ 10014H.  Nowa będzie spoko jak dostanie jakaś lepsza skrzynie. 

@kewin123 patrzyłem na koncern CNH?

Głupoty gadasz, valtra a była w Finlandii produkowana, a to że hattat robił dla siebie na licencji i dla polmotu u siebie w Turcji pod swoją marką to inna bajka

Jedyne czego valtra nie produkuje w findlandii to seria S, bo razem z fendtem 900 wyjeżdżają z Francji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083

Podobno valtra A4 też zjeżdża z Francji razem z MF Global. KORBANKI tak twierdzą. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
situ14    35
32 minuty temu, redbull napisał:

class arion 440 w podstawie ktoś zna cenę?

ok 220-230 tyś. netto
os amortyzowana 18 tys
pakiet komfort 15 tyś
dach panoramiczny 6 tyś
tak z dodatkowych pakietów u okolicznego dealera 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55
Dnia 21.12.2017 o 13:57, PATr napisał:

Głupoty gadasz, valtra a była w Finlandii produkowana, a to że hattat robił dla siebie na licencji i dla polmotu u siebie w Turcji pod swoją marką to inna bajka

Jedyne czego valtra nie produkuje w findlandii to seria S, bo razem z fendtem 900 wyjeżdżają z Francji

Tak faktycznie valtra S  jest produkowana Beauvais w francji ale razem z Mf 8700 a nie z fendtem 900 wiec nie pisz glupot

Edytowano przez timasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    330
Dnia 19.12.2017 o 18:33, NewVario napisał:

Te ciągniki nie są warte tych pieniędzy !!! zwłaszcza seria mc , rc ... rok temu miałem ofertę na 6120m z tuzem, klima, 3 pary, aq, tls za 225 netto, teraz z 270 trzeba dac, wtedy mialem oferte na mc 6090 w podobnym wyposażeniu za 195 netto. Chciałem wziąć teraz 6120 m to ceny z kosmosu, zdecydowałem się na t5.100 w full opcji (jedynie nie mam gps i przedniego wom).  Nie żałuję, mam nadzieję, że sprzedaż spadnie bo kto to będzie dawał takie pieniądze za te maszyny ... żeby 115km ciągniki po prawie 300netto kosztowały to jest nieporozumienie.

I ile za tą T5 dałeś? Jaki diler?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj