kamik90

Ceny Ciągników 2017

Polecane posty

sumek666    5084

Model T5.100/110/120 ma tylko skrzynię ElectroCommand. W przyszłości może będzie Dynamic Command - tak DSG wśród ciągników.

T5 85-115 chyba zostanie tak jak było w T4.

 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Orientuje się ktoś w cenie Zatora Forterry HSX 100 z 3 parami hydrauliki, klimatyzacja, amortyzowana kabina i fotelem, przednim TUZ em? Na najwiekszych kolach :)


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akaku    79

Steyr 4085 85 km cena 149 netto. Mechaniczna skrzynia biegów 12x12, rewers hydrauliczny, zmocniona pompa hydrauliczna. Jakiś upust na ładowacz czołowy do tego zestawu byłby 


Case <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1902    26
3 godziny temu, Pietras892 napisał:

T7 175 AC 320

twoja cena pewnie z warpolu  ,w strzelcach t7.175 rc z ośką i tuzem 310 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1902    26

case puma150  320 a claas arion 630  340pln w podobnej konfiguracji do nh t7.175

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43

valtra a 104 -187 netto ładowacz 29tys      john deer 5090r 195 netto ładowacz 34tys           claas arion 420-203 netto ładowacz 27 tys --------jutro jeszcze ostatnia negocjacja z przedstawicielem johna licze na 5100r w tej samej cenie co 5090r i jutro zamówienie        - na razie dużo pracy  z ładowaczem ale nie tylko transport zbożą balotów itp odległosci od serwisu valtra na miejscu i znajomi mechanicy, claas ok 20 km ,john deer  70 km- valtra i claas system scr(ad blue) john wiadomo dpf  Na co byscie sie decydowali na moim miejscu i dlaczego - ostatnie rady - z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

A mógłbyś napisać jakie to ładowacze za te pieniądze.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43
3 minuty temu, MDSikor napisał:

A mógłbyś napisać jakie to ładowacze za te pieniądze.

john- 543r ---claas-fl100c--- valtra-Q4s performance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43
7 minut temu, sumek666 napisał:

Mała Valtra do mnie nie przemawia :)

Jakie wyposażenie ciągników? 

 ze względu na przekładnię do mnie też nie koniecznie  i pewnie odpadnie

 

Edytowano przez kewin123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43
2 minuty temu, pawel100474 napisał:

Mała valtra to tylko ma napis z valtry a reszta to Polmot.

 

a widziałes chociaż nową  serie A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

To po co głos zabierasz? :) stare valtra a serii trzeciej powstawały w Turcji w fabryce hattat. Tam gdzie polmot/ 10014H.  Nowa będzie spoko jak dostanie jakaś lepsza skrzynie. 

@kewin123 patrzyłem na koncern CNH?


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
john deere 5090 rc w tym roku jak mi liczyli to 270netto wychodził z amort. osi , kabiny , z pneumatyką , tuzem i jeszcze jakimiś tam bajerami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43
3 minuty temu, ZELKOW napisał:

john deere 5090 rc w tym roku jak mi liczyli to 270netto wychodził z amort. osi , kabiny , z pneumatyką , tuzem i jeszcze jakimiś tam bajerami

Chodzi Ci o serie 5r czy 6 rc bo to roznica 5r mozna doposazyc mysle ze do 300 netto spokojnie tylko kto za to zaplaci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj