kamik90

Ceny Ciągników 2017

Polecane posty

pielowiej    0
28 minut temu, sumek666 napisał:

6145R ma 4 cylindry a claas 6? 

Jeden i drugi ma 6 cyl i ten sam silnik, John ma boosta 40KM w transporcie i na WOM a Claas bez boosta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt8188    130

mam pytanie jak teraz kupuje sie nowy ciagnik?

mozna wziac prowa na ciagnik? bo z tego co slyszalem to niechetnie daja dofinansowanie na ciagnik?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czy za john deere 5100r 16/16 commandquad manual amortyzacja kabiny siedzenie pneumatyczne kabina zwykła oswietlenie full bez led błotniki skrętne lusterka teleskopowe zaczep automatyczny pompa 96 l zębata 3 pary wyjsc hydraulicznych opony 480/34 380/24 mitasa adaptacja do tura(orginalnego jd) za 195000zł i ładowacz(bez osprzętu) 543R za 29500zł to dobre ceny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miastek    35

gdzie taka cena za 6145R ? ile ten direct drive ma przełożeń?

Podpowiem że cena miód malina w poruwaniu do tego claasa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43
18 godzin temu, michal_xs napisał:

Czy za john deere 5100r 16/16 commandquad manual amortyzacja kabiny siedzenie pneumatyczne kabina zwykła oswietlenie full bez led błotniki skrętne lusterka teleskopowe zaczep automatyczny pompa 96 l zębata 3 pary wyjsc hydraulicznych opony 480/34 380/24 mitasa adaptacja do tura(orginalnego jd) za 195000zł i ładowacz(bez osprzętu) 543R za 29500zł to dobre ceny ?

 

ja za 5090r z podobnym wyposażeniem tylko koła z tyłu 38 i 540szer a przód 24 i 440szer  wynegocjowałem196 tys a ładowacz 34 tys także ceny masz b dobre szczególnie ten ładowacz nie chce mi się wierzyć że 29,5 tys chyba ze jakaś promocja jest - u jakiego dilera jesli nie tajemnica?

Edytowano przez kewin123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pielowiej    0
21 godzin temu, Miastek napisał:

gdzie taka cena za 6145R ? ile ten direct drive ma przełożeń?

Podpowiem że cena miód malina w poruwaniu do tego claasa 

3 zakresy A B BC i na każdym 8 biegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dabrowskit    228

i

7 godzin temu, kewin123 napisał:

 

ja za 5090r z podobnym wyposażeniem tylko koła z tyłu 38 i 540szer a przód 24 i 440szer  wynegocjowałem196 tys a ładowacz 34 tys także ceny masz b dobre szczególnie ten ładowacz nie chce mi się wierzyć że 29,5 tys chyba ze jakaś promocja jest - u jakiego dilera jesli nie tajemnica?

a może wiecie ile wynosi dopłata do Command 8 ? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

https://www.deere.pl/pl/campaigns/ag-turf/pick-yours-make-yours/

 

Ma ktoś wiarygodną realna cenę 6095MC? 

3 pary hydrauliki 

Zaczep 9 pozycyjny

Skrzynia 16x16 

Fotel pneum 

Opony 480/540 

3 prędkości WOM 

pneumatyka 2 i 1 obwodowa

Bez obciążników i TUZ 

Cena 225 netto. 

Edytowano przez sumek666

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrenalinaa    14

Panowie ciagnik w przedziale mocowym 130-150 km tylko do opryskiwacza jaki byscie polecili w Przedziale 200-300 tys netto .Musi miec mocna hydraulike i skrzynie najlepiej Bezstopniowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacenty1984    0

czy może ktoś podać mi cenę new holland t7 165 S, skrzynia RC 19/6 miękka oś, amortyzowana kabina, bez przedniego tuz. Mi proponują takiego za 26o netto

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrass    14

John deere 6120 M miekka oska opony 420/520 za 248netto a z mocniejsza pompa i skrzynia AutoqUAD 257 tys netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    517

Case Luxxum 100. Pompa 100l, 3 sekcje hydrauliki w tym jedna w multikontrolerze, Podłokietnik zintegrowany z fotelem, dzojstik fabryczny do obsługi ładowacza, opony Trelleborg 440/520, ładowacz Stoll. Oświetlenie led. Cena wyjściowa 255tys netto. Bez amortyzowanej kabiny i oski. Chyba pogieło ich za taki kompakt. 

Edytowano przez Dodi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

W takim wyposażeniu to wstyd powinno im byc. Poniżej 200 i to mocno. Ja dostałem kiedyś cenę na telefon 246 tyś z amor kabina 3 pary hydrauliki pompa 100 litrow opony miszeliny 480R28 540R38 bez ledow. Cena też dużo za duża. 

Edytowano przez sumek666

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    517

Czekam jeszcze na wycenę Claasa i JD. Jak w obu przypadkach będzie taka bieda edition za taką kasę to pierdziele i zostaje przy Fredzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek023    5
John 6110m- miękka oska, amorka kabiny, skrzynia autoquad plus z eco, pompa 114l, fotel premium, 3 pary wyjść hydro (2 pary o większym wydatku i jedna serii 200), opony Michelin omnibib 420/28 i 520/38, ciegla kat. 3, stabilizatory automatyczne, lusterka teleskopowe, 3 prędkości WOM, fotel pasażera amortyzowany, górny zaczep automatyczny 4- pozycyjny, zewnętrzne sterownie tuz i WOM, dolny zaczep rolniczy, pakiet oświetlenia premium, obcizniki 900kg plus podstawa 110, plus parę innych opcji. Cena 245tys netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71
43 minuty temu, Dodi napisał:

Case Luxxum 100. Pompa 100l, 3 sekcje hydrauliki w tym jedna w multikontrolerze, Podłokietnik zintegrowany z fotelem, dzojstik fabryczny do obsługi ładowacza, opony Trelleborg 440/520, ładowacz Stoll. Oświetlenie led. Cena wyjściowa 255tys netto. Bez amortyzowanej kabiny i oski. Chyba pogieło ich za taki kompakt. 

Widzę że nie tylko mnie próbowali naciągnąć na kasę- u mnie wszyscy sprzedawcy CASE w Polsce są spaleni nic od nich nie kupie bo nie tylko naciągają na ciągnikach ale na innych maszynach też i to sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    517

Z Luxxumem każdy mi mówił, że cena będzie kosmos. Jednak musiałem się przekonać. Na prasę Case RB dostałem jak dla mnie korzystna ofertę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ile ci za prasę zaproponowali? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Na pewno cena przekroczy 450


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

320-330 netto mniej więcej 6155 m kosztuje, a jeśli ty chcesz w max wyposażeniu r'ke czyli comandarmy i inne bajery to będzie dużo więcej niż za m 'ke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj