kamik90

Ceny Ciągników 2017

Polecane posty

Zefir    75

mam pytanie ciezko dostac ciagnik na dotacje z prow?

chcialbym brac udizal w przyszlym programie na modernizacje i dostac ciagnik john deere 6175r

mam 50ha i 31 lat nigdy nie bralem prowu

 

na 50 ha 175 koni a z ipm 215 ? nie za dużo  ? :) u mnie 40 ha teraz tylko jelonkiem 145 km i fendtem 120 km tyle że fendt przeznaczony na potrzeby hodowlane a johny na cięzke prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt8188    130

na 50 ha 175 koni a z ipm 215 ? nie za dużo  ? :) u mnie 40 ha teraz tylko jelonkiem 145 km i fendtem 120 km tyle że fendt przeznaczony na potrzeby hodowlane a johny na cięzke prace

 

13 lat wyjdzie przebieg mojego 110 konnego fendta.jest okazja zlozyc wniosek a przechodzic ze 110 na 140 czy 120 to troche mala roznica wolalbym wiekszy przeskok na 175 koni tak mysle . tereny mam  nie rowne dosc dlugi trannsport z innych pol ,i chcialbym gospodarstwo powiekszycc do 70-80h.pytanie czy przyznaja moga uzyc podobnego argumentu ze to za duzy ciagnik na ten areal. to masz na ten areal 265 koni.na moj mam 180 niecale.no i robie samemu

Edytowano przez fendt8188

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt8188    130

O jakim programie mówisz?

 

obszar D na modernizacje,wnioski maja byc przyjmowane w 1 kwartale 2018 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maksu    7

Orientujecie się może jaka jest dopłata w maxxumie za monitor ten na podłokietniku?


Pomagam wypełniać wnioski o premię dla Młodego Rolnika i w ramach MGR
kontakt@mlodyrolnikdoradca.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maksu    7

dziękuję pięknie :)


Pomagam wypełniać wnioski o premię dla Młodego Rolnika i w ramach MGR
kontakt@mlodyrolnikdoradca.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arku3060    74

new holland t7 190 tuz wom ośka miekki przód elektro zawory monitor power comand 302 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arku3060    74

adler agro białystok to cena już ostateczna

Edytowano przez arku3060

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

Wie ktoś ile kosztuje ursus c 385 power?


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADER12    1

JD 5085M

skrzynia PR 16/16

klimatyzacja

siedzenie pneumatyczne

EHR

siedzenie pasażera

opony Michelin

full oświetlenie

wydech przy słupku

 

160 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
situ14    35

W piątek oferta po testach za new hollanda t6.180 z turem za 300 netto ( cena wyjsciowa) skrzynia 17x16, opony 540 i 650 bez resorowanej ośki :/

W poniedziałek oferta na claasa 430 panoramic z turem claas fl 120( łyżka,  krokodyl, chwytak i paleciak) full wersja tylko bez przedniego tuzu i womu za  285 netto  cena wyjściowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
situ14    35

Dali akurat takie ciągniki na testy to i o cenę wypadało zapytać. Jakoś tam nie pisze którego mam wybrać? Jest temat ceny ciągników więc dodaje post z cenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

Case maxxum 135 cvx - powiększony zbiornik paliwa, radar, fotel dual motion, 4xehr z monoblokiem, przedni tuz,joystic, zaczep tylni automat plus zaczep do jednoosiowych na kuli, amortyzacja kabiny i osi, dodatkowy schowek za fotelem pasażera, lusterka teleskopowe pojedyncze duże, tylna oś standard, opony standard, przyciski jednej sekcji hydrauliki na błotniku, błotniki tylne całe w kolorze, jeden "kogut", światła standard (8 led), kierownica obszyta skórą, monitor ASF700 bez przygotowania pod GPS, bez ISOBUS, ramka na sterowniki na prawej szybie cena po negocjacjach 312netto

 

Czy czasem nie jest to lekkie przegięcie ze strony dealera? Dodam że za 125cvx wyposażenie jak wyżej tylko 3xehr bez monobloku za 295netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek472    40

No wydaje mi się że spore przegięcie za tą kase to pume 150, nie wiem ile kosztuje bezstopniówka, ale ja mam zamówionego nh t7 175 skrzynia rc 19/6 za 285500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja kupiłem takiego tylko bez monitora i rok do tyłu był za 225 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj