kamik90

Ceny Ciągników 2017

Polecane posty

fendt8188    130

Myślałem właśnie ale dużo użytkowników mówi że te nowsze w porówaniu ze starszą serią to zabawki 

 

hmm te nowe 6155 i 6175? co z znimi nie gra.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johniy861    78

nowe johny mają trochę inna budowe tzn porównując starą wersję 7X30 albo 7X20 do nowych 7XXXR to te nowe są bardziej,, kompaktowe,, czyli krótsze, maja mniejszy rozstaw osi itp
ogólnie dużo się mówi o tym że stare john deere to były prawdziwe maszyny a te nowe to juz kompletny złom ale z drugiej strony która marka ma w swojej ofercie 120 konny ciągnik z 6 cyl. i dużym rozstawem osi?
teraz każdy producent,, klepie,, to samo co inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

Nowe jd, moim zdaniem, mają za dużo tych oczyszczaczy spalin.
MF 7714, dyna 4, amortyzacja osi, lacze raczej standard cena 344 brutto, znajomy zakupił niedawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mareczek_79    5

No niestety nowe normy emisji to konieczność stosowania dpf, scr i innych. Kupujesz nowy ciągnik to musisz dbać o czystość powietrza, a kopcące kirowce śmigają po polach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

I będą dłużej śmigać po polach niż te nowe "czyste" ale masz rację, czasy mamy jakie mamy aby wymogi wymyślają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadka88    6

Taką cenę za Kubote M111 (190-220tyś) otrzymałem od dealera, i wspomnę że cena jest bez targowania się. Kwestia negocjacji i (nowy klient/stary klient ). 

 

Edytowano przez jadka88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

423 netto dobra cena za fendta 313 ? z turem ? 

 

Drogo z 20 tysi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

Przy takich sumach 20 w tę czy wewte nie robi chyba dużej różnicy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro89    1

Przy takich sumach 20 w tę czy wewte nie robi chyba dużej różnicy:p

Osobiście jak bym miał do wyboru dołożyć 20 K, czy zaoszczędzić, to wybrał bym tę drugą opcje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Zetor Proxima Power 100
wyposażenie na max; fotel pneumatyczny, przedni TUZ bez WOM, 3 pary hydrauliki klima i inne dodatki.
213 tyś. Zł brutto
Dobra cena?
Ciagnik po rabacie fabrycznym


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadka88    6

Czy cena 260000.00 za new Hollanda T6 145 z miękka os to dobra cena?

NH T6.145 294tys. netto (tur, amor. oś i kabina , 4 wyjscia hydrauliczne ,dynamiczny błotnik przedni ,pompa113,Wom 540eko i 1000eko,12 lamp LED,okno dachowe .. , i opony tylne 650) A tur nie pamiętam coś koło 30tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek81ja    13

Czy cena 260000.00 za new Hollanda T6 145 z miękka os to dobra cena?

panowie co wy piszecie 260 tys za ciągnik 4 cylindrowy który w cięższy warunkach nie poradzi sobie z pługiem obrotowym 4. Ciągniki nh t6 czy claas arion serii 500 i pozostałe odpowiedniki innych marek to ciągniki NIJAKIE!!!! za małe do pługa obrotowego 4 (średnie i ciężkie warunki) a za duże do pługa 3. Moim zdaniem 260 tys to o wiele za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUKASIU1983    18

panowie co wy piszecie 260 tys za ciągnik 4 cylindrowy który w cięższy warunkach nie poradzi sobie z pługiem obrotowym 4. Ciągniki nh t6 czy claas arion serii 500 i pozostałe odpowiedniki innych marek to ciągniki NIJAKIE!!!! za małe do pługa obrotowego 4 (średnie i ciężkie warunki) a za duże do pługa 3. Moim zdaniem 260 tys to o wiele za dużo.

To co byś polecił w podobnych pieniądzach? Mam przyznany ciągnik 110-120km za 260000,00 myślałem o tym NH ale rozważę każdy inny traktor,

NH T6.145 294tys. netto (tur, amor. oś i kabina , 4 wyjscia hydrauliczne ,dynamiczny błotnik przedni ,pompa113,Wom 540eko i 1000eko,12 lamp LED,okno dachowe .. , i opony tylne 650) A tur nie pamiętam coś koło 30tys.

Byłem też w case i odpowiednik tego modelu z pompą 113 i 17 biegiem miękka ośka i multicontroler 247000,00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7216

Tomek co Ty prawisz, na 20-30ha co brać t7. 190? Nie każdy ma ciężkie ziemie i nie każdy bierze obrotowke, chociaż t6 w 4 obrocie jak najbardziej pasuje, to już kawał kloca bomba z przodu 800kg i gra
A co do ceny to powiedz gdzie dziś płacimy pieniądze adekwatne do wartości maszyny?


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisek82    0

Z jaką skrzynią ten jelonek 6155m za 320 tyś. i gdzie się dowiadywałeś? cena do utargowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisek82    0

brał ktoś ostatnio jakiegoś  johna u Fricke Pasłęk? bo iteresuje mnie 6155m. czy cenowo wjde lepiej w Agro-sieci czy am-rol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

U którego dilera wyjdzie Ci taniej to musisz sam się dowiedzieć raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek81ja    13

Tomek co Ty prawisz, na 20-30ha co brać t7. 190? Nie każdy ma ciężkie ziemie i nie każdy bierze obrotowke, chociaż t6 w 4 obrocie jak najbardziej pasuje, to już kawał kloca bomba z przodu 800kg i gra

A co do ceny to powiedz gdzie dziś płacimy pieniądze adekwatne do wartości maszyny?

Ja sam składałem wniosek na nh t6 165 tego w sześciu cylindrach ale niestety już ich nie produkują. Teraz próbuję zwiększyć moc we wniosku i wziąć T7 165s. do 250 tys spokojnie da się kupić ten ciągnik. Albo uda mi się kupić na prow tego nh T7 albo kupuję jakąś używkę w sześciu cylindrach.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mareczek_79    5

Ale co ma ilość cylindrów do tego czy sobie ciągnik poradzi czy  nie poradzi z daną maszyną? Tutaj jest dużo więcej ważnych czynników niż tylko ilość "garów" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7216

6 cyl zawsze będzie lepsze, przede wszystkim zywotniejsze nie wyżyłowany silnik przez turbiny. Ale teraz 6 cyl to już moc duża nie wiem czy znajdzie się z nowych 130km w 6 garach.
Mnie też ta cała mgr dobija bo już drugi raz jestem zmuszony zrezygnować przedtem z samym ciągnikiem bym się nie zalapal, teraz na obore pisałem wniosek i facet przyszedł żeby pole kupować. Na dniach ma być gościu oglądnąć obore i dojarka uzywka będzie. A jak pójdę za ciosem to za 50k kupię starą 311stke 6 garów i w doopie z eko traktorkami :P


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt8188    130

mam pytanie ciezko dostac ciagnik na dotacje z prow?

chcialbym brac udizal w przyszlym programie na modernizacje i dostac ciagnik john deere 6175r

mam 50ha i 31 lat nigdy nie bralem prowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj