kamik90

Ceny Ciągników 2017

Polecane posty

Bartekw91    0

Witam wszystkich.

Co powiecie o cenie 280 netto za deutz fahra 6140c-shift z 2015 popokazowego plus tuz i przedni wom amortyzacja przedniej osi i kabiny.

Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myciu    24

wie ktoś ile kosztuje claas atos 330 ?

ja zapłaciłem 189000 brutto a Ciebie na ile wycenili i jakie wyposażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myciu    24

Kolego wyżej napisz w jakim wyposażeniu był ten atos 330 i kiedy go zakupiłeś?

Dwa zakresy biegów

Rewers mechaniczny

Zewnętrzne sterowanie podnosnikiem

Klimatyzacja

Fotel pneumatyczny

Wałek 540/540 Eco

Zamówiony był w lutym i po świętach ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

Ceny małych ciągników gdyby kogoś interesowało:

 

Kubota M6060 - 115 tys netto w oryginalnej kabinie z klimą i rewersem, bez pneumatyki

C380 model Tier 3A - 102 tys netto

C380 model Tier 3B - 110 tys netto

Major 80 - 99 tys netto - z 2016 roku

C360 - 95 tys netto (tier 3B)

Valtra A63 - 123 tys netto

Case farmall 65 - 120 tys netto, klima

JD 5065e - 110 tys netto - skrzynia 12x12, klima, oryginalna kabina

Agrolux 75 - 93 netto - bez kabiny

 

 

 

 

 

Ceny na telefon/mail - bez konkretnej negocjacji. Ciągniki przeważnie w podstawie - co ponad podstawę wypisane.

Jestem w trakcie poszukiwania ciągnika 60-70 km.

New Holland (T4.65)nie dał odpowiedzi - a na tej cenie mi najbardziej zależało.

jesienią agrolux był w promocji po 75tys netto 

case farmalla za takie pieniądze mozna mieć 90A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ramzesss    35

Panowie ile kosztuje deutz seri G 90 konny w podstawie? Za claas atos 88 koni w 4 cylindrach po negocjaji chcą 145 netto, to pewnie deutz będzie tańszy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    330

Teraz takich juz nie ma, są 6155m/r cena m to jakies 330 netto zależy od wyposażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravo95    2

Witam, szukam szukam i nie mogę znalzezc konkretnej odpowiedzi.

Zna może ktoś orientacyjne ceny następujących ciągników w podstawowych wersjach?

- Kubota m8560

- John Deere 5085m

- Steyr Kompakt 4085

 

I wiem ze ten będzie kupę droższy ale i tak chciałbym spytać :D

- Massey Ferguson 5609

 

Proszę nie zapomnieć podać czy ceny są brutto czy netto oraz ewentualne wyposażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

Jd 6145r ktos zna cene.


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    330

Kubota 8560m to jakies 130-135 netto a mf 5609 juz nie produkują, ale może gdzieś jeszcze jakiś stoi. Teraz jest 5710 sl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelt51    1

Witam co sądzicie o cenie 329 tyś netto za valtre T144 active przedni tuz 4 zawory hydrauliki pompa 160l/min lakier metalik miękka ośka i kabina koła 650 i 540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AS2    199

U takich dilerów jak Agrolmet Gniewkowo i Agroperfekt Kisielice lepszej ceny nie dostaniesz. Na Lubelszczyźnie lub w Małopolsce może jeszcze coś ugrasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestek666    1

Witam interesuje mnie opinia traktorków serii 5 tak koło 110 koni,oczywiście te nowe modele.Chodzi mi o takie marki jak claas,new holland,deutz-fahr,john deere..Jakieś wady i zalety oraz ceny.traktor  z turem do  lekkich prac w polu jak rozsiewacz,opryskiwach,transport z przyczepką 10t ładowności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083

Witam interesuje mnie opinia traktorków serii 5 tak koło 110 koni,oczywiście te nowe modele.Chodzi mi o takie marki jak claas,new holland,deutz-fahr,john deere..Jakieś wady i zalety oraz ceny.traktor z turem do lekkich prac w polu jak rozsiewacz,opryskiwach,transport z przyczepką 10t ładowności

Za w miarę wyposażonego NH T5.100 zaproponowano mi 200 tys netto do negocjacji. Przedni tuż szerokie opony ogólnie bardzo bogate podstawowe wyposażenie

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

Za w miarę wyposażonego NH T5.100 zaproponowano mi 200 tys netto do negocjacji. Przedni tuż szerokie opony ogólnie bardzo bogate podstawowe wyposażenie

Miekka ośka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083

Nie. Miękka os jest w standardzie ale w to miejsce i tej cenie przedni TUZ wziąłem(10 tys zl). Amortyzacjila kabiny prostsza na silent blokach a nie hydripneumatyczna(8 tys zl).


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qba333    14

To w NH jest opcja wyboru drozszej i tańszej amortyzacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083

T5 jest bardzo bogato wyposażona w standardzie. O tym ze można ją zubozyc dowiedziałem się u dilera. W katalogu tez takich informacji nie ma. Ja założyłem sobie max 200 tys netto


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj