kamik90

Ceny Ciągników 2017

Polecane posty

lexiflexi    20

O nie nie o zetorach nie ma mowy !!!


@lexiflexi Na 26 ha to NH T4.65 spokojnie wystarczy ;)

 

Proszę ciebie 13-latku o nie pisanie głupot na poważnym forum... Ciekawe jak przy chowie opasów gdzie obornika masa i jeszcze 6 ton rozrzutnik jeszcze na wiosnę gdzie dziś miałem wtope MF 75km z 3,5 tony rozrzutnikiem ? Jak on ma pociagnąć jakąkolwiek lepszą prasę niż sipma lub metal fach np. Unia 1.8 Dd z rotorem i nożami w przeznaczeniu tego na kiszonke bo jest wtedy lepsza i zapotrzebowanie mocy to min przy lepszych prasach 80 km lub nawet więcej??? Jak ja pociagnę tym małym pierdkiem zestaw uprawowo siewny 3m ? Agregat ścierniskowy 2,6m ? pługi 4 obracane? On nawet bd miał problemy z przyczepa 6 ton załadowana nawet owsem ... w jedynych maszynach których mógłby latać (te co mam we wniosku zapisane) to opryskiwacz... NA CHOLERĘ piszesz głupoty jakies jak nawet życia nie jesteś nauczony? Po pierwsze ciągnik musi w nagłych wypadkach mieć zapas mocy a nie jej 50% brak !!! po drugie ciagnik kupuje się do porządnej roboty jako wół i on musi pracować i być komfortowy a nie zmiana co sezon... po trzecie wgl co tu gadać... na 25 czy 26 ha można spokojnie min te 100km do porzadnej pracy kupić a nie do ciągłego rzucania ku*wami bo nie chce iść... Także tyle w moim temacie i nie udzielaj sie dziecko na tym forum bo robisz z siebie pośmiewisko... Każdy chce robić jak najwiecej jak najmniejsza iloscią przejazdów... zrównoważone rolnictwo się kłania... a nie rycie pola i niszczenie jego struktury gleby a wiadomo polskie gleby nie mają dobrej struktury... poza tym az krew zalewa jak coś sie ciągle psuje i co najważniejsze... nie bedzie później narzekania że mogłem sobie większy wziąć... tak jest zawsze... Więc najpierw pomyśl nawet 600 razy zanim j*bniesz następnego babola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubakar117    1

A nie myślałeś o tym deutz fahru co pisałem parę postów wyżej ?

+Cena dobra

+Moc 126km

+Waga około 5 t 

+Tempomat 

+Dużo przełożeń 

+Dobry do transportu bo jest potem możliwość odblokować skrzyni 50km/h

Sam go biorę na PROW i będzie u mnie ciągał Rozrzutnik 14 ton,Agregat 3 m Nadbudowany, Pługi 4 obracane itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Up . U mnie gościu ma Deutza z serii 5 to strasznie na spalanie narzeka, ze w porownaniu do fendta 309 to jest przepasc, a uciag jest porownywalny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubakar117    1

Up . U mnie gościu ma Deutza z serii 5 to strasznie na spalanie narzeka, ze w porownaniu do fendta 309 to jest przepasc, a uciag jest porownywalny. 

Ja miałem na 1 dzień Deutz fahra 5120C to w orce około 10-11 Na godzinę palił. Pług ciągał 5 skibowy zagonowy wtedy. Gleba różna była miejscami glina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lexiflexi    20

A nie myślałeś o tym deutz fahru co pisałem parę postów wyżej ?

+Cena dobra

+Moc 126km

+Waga około 5 t

+Tempomat

+Dużo przełożeń

+Dobry do transportu bo jest potem możliwość odblokować skrzyni 50km/h

Sam go biorę na PROW i będzie u mnie ciągał Rozrzutnik 14 ton,Agregat 3 m Nadbudowany, Pługi 4 obracane itp itd.

Ten df to wersja podstawowa nie żadna C G lub P tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja miałem na 1 dzień Deutz fahra 5120C to w orce około 10-11 Na godzinę palił. Pług ciągał 5 skibowy zagonowy wtedy. Gleba różna była miejscami glina.

 

 

Gleba glebie nie równa. U mnie 4 obrotowa to 140 km ledwo ciągnie, taki plug ciąga się 180km ciągnikami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubakar117    1

Ten df to wersja podstawowa nie żadna C G lub P tak ?

Ten deutz fahr 5125 to jest jakby następca Ciągników 5C tylko trochę lepszy.

Jak pytałem Dilera to serwis około 1 tyś złotych a w przypadku seri G to już w granicach 2 tyś zł.

Gleba glebie nie równa. U mnie 4 obrotowa to 140 km ledwo ciągnie, taki plug ciąga się 180km ciągnikami. 

To ciężko tam macie. U mnie to 4 skibowy lemkena ciąga classem 115km. Tylko ma z przodu balast 1200kg (waga pługa około 1300 kg )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43

Ten deutz fahr 5125 to jest jakby następca Ciągników 5C tylko trochę lepszy.

Jak pytałem Dilera to serwis około 1 tyś złotych a w przypadku seri G to już w granicach 2 tyś zł.

To ciężko tam macie. U mnie to 4 skibowy lemkena ciąga classem 115km. Tylko ma z przodu balast 1200kg (waga pługa około 1300 kg )

seria g to ubozsze ciagniki z innym silnikiem a serwis 2 razy drozszy z czego to wynika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43

Up . U mnie gościu ma Deutza z serii 5 to strasznie na spalanie narzeka, ze w porownaniu do fendta 309 to jest przepasc, a uciag jest porownywalny. 

to dziwne bo akutat te ciagniki  mało palą  ten silnik 3,6 deutz  jest na pewno oszczedny  ja tez stoje przed wyborem podobnych maszyn i w gre prócz deutz wchodza nh t5 i jd 5r -ktory najbardziej mi sie podoba jest jednak najdrozszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pako36    4

znajomy kupił valtre n 103 (jak dobrze pamiętam) tuz fabryczny skrzynia na 2 drążki z możliwością automatycznego przełączania półbiegów  rok 2015 dał 264480 zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43

znajomy kupił valtre n 103 (jak dobrze pamiętam) tuz fabryczny skrzynia na 2 drążki z możliwością automatycznego przełączania półbiegów  rok 2015 dał 264480 zł brutto

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Think3r    1

lexiflexi, a dlaczego nie Zetor? Miałeś w ogóle do czynienia z tym ciągnikiem, czy tylko z Krainy Opowieści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daanny    33

to dziwne bo akutat te ciagniki  mało palą  ten silnik 3,6 deutz  jest na pewno oszczedny  ja tez stoje przed wyborem podobnych maszyn i w gre prócz deutz wchodza nh t5 i jd 5r -ktory najbardziej mi sie podoba jest jednak najdrozszy

jaką masz propozycje ceny za jd 5r?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43

jaką masz propozycje ceny za jd 5r?

205 tys  -90 konny bez amortyzacji osi i kabiny głównie do pracy z ładowaczem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lexiflexi    20

Cena zwykłego deutza fahra 5120 3 wyjscia opony 480/540 tuz fotel pasażera klima fotel grammera 2 koguty CBN itp... ile ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek0987    13

205 tys  -90 konny bez amortyzacji osi i kabiny głównie do pracy z ładowaczem 

 

polecam brać amortyzację osi nawet do ładowacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubakar117    1

Cena zwykłego deutza fahra 5120 3 wyjscia opony 480/540 tuz fotel pasażera klima fotel grammera 2 koguty CBN itp... ile ?

Pewnie około 210 netto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vegeta23    2

NH T5.96 znajomy brał teraz. Ciągnik wyszedł go 192 tys. brutto. Dostał na pewno pory upust bo brał też tura pług 4 obrotowy i bron talerzową.

 

Orientuje się ktoś może ile może kosztować JD serii 6R? Dokładnie chodzi mi o najmniejszy 110 konny model.

Edytowano przez vegeta23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pako36    4

za 3 -cylindrowy ciągnik taka kasa to wg mnie pomyłka 

może pomyliłem się w oznaczeniu tej valtry kupił teraz ale rocznik 2015 silnik 4,4 litra 4 cylindry  moc koło 115 KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj