kamik90

Ceny Ciągników 2017

Polecane posty

lols123    119

UP  Valtra T144 Active w takim wyposażeni co piszesz zamówiona już nowa za 320tyś netto bez obciążników w kołach

Edytowano przez lols123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modrzew    27

new holland t4.75 powerstar w podstawie 115tyś bez negocjacji.
dobra cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalsoft    22

UP  Valtra T144 Active w takim wyposażeni co piszesz zamówiona już nowa za 320tyś netto bez obciążników w kołach

napiszesz swoją specyfikacji ciągnika i u jakiego dilera kupujesz?

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

Jak ma sie tylko pole to 30ha c-360 sie obrobi ale jak juz sie ma jakaś hodowle to jest problem bo czasu brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Po***ebalo ich z cenami : Wiosną JD 6115M w wyposażeniu:

 

Oś TLS

3 pary hydrauliki,

Zwiększony udźwig,

Zaczep automatyczny,

Klima

Pneumatyka 2+1

Szerokie opony

Tuz

 

byl za 240 netto, a teraz za 6120M mi zaśpiewali na targach 290 netto... to jest rozboj w biały dzień, przy cenie t7.165 za 245 netto ... albo za 260 netto z miekka osia, tuzem i amort kabiną, te ceny sa smieszne... wiecej JD serii M na 4 cyl kosztuje niz 150 km w 6 cyl new hollanda...

 

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był ktoś na targach w kielcach? Ciekawi mnie czy była podana cena ursusa c 380/ c 380m/ c 382 tych co mają dopiero wejść (tzn. te z normą emisji spalin euro 3b).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil18fmr    97

Po***ebalo ich z cenami : Wiosną JD 6150M w wyposażeniu:

 

Oś TLS

3 pary hydrauliki,

Zwiększony udźwig,

Zaczep automatyczny,

Klima

Pneumatyka 2+1

Szerokie opony

Tuz

 

byl za 240 netto, a teraz za 6120M mi zaśpiewali na targach 290 netto... to jest rozboj w biały dzień, przy cenie t7.165 za 245 netto ... albo za 260 netto z miekka osia, tuzem i amort kabiną, te ceny sa smieszne... wiecej JD serii M na 4 cyl kosztuje niz 150 km w 6 cyl new hollanda...

 

240 tys za 150M nawet w podstawie jest moim zdaniem niemożliwe. Chyba coś Ci się Kolego pomyliło. 150m to jakieś minimum 280 tys

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wybacz , jak pisalem to zamiast 1 napisalem 0 wy wyszla absolutna bzdura. Mialo byc 6115 M. Teraz za 6155m to od 330 netto w gore...

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

No to zamów sobie nh. Lub poczekaj az jd znowu bedzie zmieniał serię i wtedy cos taniej na pewno wyciągniesz:p
Z tym nh t7 165 jest ciekawie, bo kilka stron wczesniej ktos mial ofertę na t5 120 za 243 netto chyba:p
Ciekawi mnie, czy w case/steyr będzie odpowiednik tego modelu New holland'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil18fmr    97

Na razie nie ma odpowiednika. Ten NH to ciekawa oferta na polski rynek. Różni się od T7 175 tym, że nie ma EPM, i ma skrzynię semi a nie full power shift, a w kabinie widać zawory mechaniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jestem ciekaw jak będzie się kształtował rynek w ciągu najbliższego czasu. New Holland wypuścił dobry sprzęt w miarę dobrej cenie jak na te czasy, gdzie w skrzyni RC z miękką osią, przednim tuzem + amortyzowaną kabiną możemy go mieć za 260 netto. Valtra 320 netto , Massey 350 netto, John 6150m 350netto , 6150R 370 netto, Kubota 7131M - 280 netto . Ciekawi mnie jaka będzie odpowiedź konkurencji, ceny są kosmiczne, zwłaszcza, że ludzie nie będą brali ciągników na program !!! 

 

 

Sam jestem przed wyborem ciągnika do 300 netto ma służyć do wszystkiego na 50ha i byłem napalony na Johna 6135m , jednakże po wycenie 298 netto zwątpiłem , byłem przygotowany na maks 260 netto . To już wolalbym dołożyć 20 i wziać Valtre t144. Jak narazie wybor nht7.165. po co mam się męczyć mniejszym ciągnikiem, jak mogę prace wykonać dużo szybciej większym, a zaoszczędzony czas spędzić z Rodziną.  

 

Z grudnia miałem wycenę na t7.175 w pełnej opcji (bez nawigacji i bez autocommand) za 290 netto. Full pakiet oswietlenia najlepszy fotel. 

 

Co myślicie ? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lols123    119

Up ceny Valtry T 144 Active zaczyna się od 315tyś netto a hitech nie wiem do końca ale pewnie powyżej 300tyś netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Up  - ceny, ktore napisalem to ceny ciągników w porównywalnym wyposażeniu tzn. przedni tuz, amort kabina, miekka os. Nie sa to ceny golej podstawy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrass    14

ostalem dzisiaj oferte od Wronskich na New hollanda T4.75 z hydraulicznym rewerem klimatyzacja za 130 tys netto, Dobra cena? Ile moga zejsc jak mysliscie? Czy ktos wie taniej gdzies Taki sam ciagnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był ktoś na targach w kielcach? Ciekawi mnie czy była podana cena ursusa c 380/ c 380m/ c 382 tych co mają dopiero wejść (tzn. te z normą emisji spalin euro 3b).

Ktoś, coś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Think3r    1

Znajdzie się jeszcze coś max 220 netto na 26 ha ? Na wniosek oczywiście

Zetor Proxima Power 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj