kamik90

Ceny Ciągników 2017

Polecane posty

kewin123    43

Kojarzy ktoś może cenę DF 5G, dokładnie model 5115.4 HD w standardzie?

ceny nie kojarze teraz- bedzie nowa wyższa   wchodzi system scr {ab-blue) ale z opinii użytkowników to raczej polecałbym serię 5c -tam jest silnik 3.6 deutz prawdopodobnie troche lepszy niż sdf 3.8 -sam sie mocno interesowałwm tym ciagnikiem - ale ciagle czekam na drugie poprawkii prow-pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a Valtra T144 Activ cena 347 tys co sądzicie ? wyposażenie praktycznie max w wersji ACTIV

 

Droga oferta, ja mam ofertę na t174e w wersji Versu na maxa wyposażona koła tył 710 , za 378tys. Ja gdybym się decydował to dopiero od modelu t174 w góre bo mają większe silniki 7.4l a do t173 jest 6.8 i podobno są zamulone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZenonKBC    1

Trochę duża cena, na placu stał 5100m w podobnym wyposażeniu to chcieli 180tyś netto bez tura, nie wiem ile tur ale cena wydaje się przesadzona z tą 5075m. Masz racje jak jeszcze orientowałem się z cenami w okresie jesiennym było taniej niż teraz 

 

Dziekuje za info

Nowy

 

Z tego co mi wiadomo u Dealerów jest seria 400/600 na chwilę obecną nikt nie miał nowych 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaborrolnik    2

Ja wybieram się w weekend na targi agro show. Tam zawsze mozna obejrzeć maszyny i pogadać. Moze coś wpadnie w mi w oko. Bede na pewno na stoisku Zetor, Class i Kubota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszBRO    197

Nie wiem co większość ma z tymi dwoma kogutami i radiem. To jest najmniej ważna sprawa którą za parę groszy można kupić a zazwyczaj na pierwszym miejscu ludzie to piszą, dealer ładnie wmawia takie bzdury . Pod jakimś zdjęciem z t6 na af jakiś gość się chwalił że za drugą lampę zapłacił chyba 600 zł ( nie pamiętam dokładnie) to śmiech na sali jak taki kogut można za około 100 zł kupić.

Kolega ja pisałem kiedyś o tych kogutach i taka była cena to taka napisalem, ale dodam że konfigurowany był pod PROW i ceny troche naciagaliśmy bo lepiej później kupić taniej niż nie dostać póżniej pełnego zwrotu. A po drugie to cena 249 netto za t6.175 z amrtyzacja osi i kabiny tuzem 17 biegiem wyposażony bogato to chyba nie jest zla cena nawet jak koguty by kosztowaly 600 zl wygladaja fajnie podoba mi sie i po zwrocie dal bym za nie 1/3 ceny to co to za suma przy wartosci ciagnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalsoft    22

podłokietnik AMr, 4 PARY HYDRAULIKI, OS I KABINA AMORTYZOWANA ,balast , obciążniki w koła, tuz przedni, opony 540/650, oddzielne oleje hydrauliki, oświetlenie na full, wolny spływ oleju, skrętne przednie błotniki i jeszcze trochę rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7195

Jaka dopłata za osobne zasilanie hydrauliki? W n104 jest taka opcja?


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubakar117    1

Deutz-fahr 5125 126 km

-SDD

-STOP & GO

-Opony 540/38 420/28

-Dach panoramiczny 

-Fotel gramer 

-4 prędkości wom

-obciążniki tył 

-3 pary wyjść 

- Skrzynia 20/20 

209 netto Dobra cena ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jakiego powodu zetor major 80 4,1 litra pojemności kosztuje 88 tys netto zas 2,9 litra 100 tys? Obydwa są nowe z 2016r.

Edytowano przez Aureliusz365

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZenonKBC    1

Z jakiego powodu zetor major 80 4,1 litra pojemności kosztuje 88 tys netto zas 2,9 litra 100 tys? Obydwa są nowe z 2016r.

 

Zapewne ten 4,1 litra juz zarejestrowany i norma spalin wyszła musieli rejestrować i dlatego taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plagrafi    23

podłokietnik AMr, 4 PARY HYDRAULIKI, OS I KABINA AMORTYZOWANA ,balast , obciążniki w koła, tuz przedni, opony 540/650, oddzielne oleje hydrauliki, oświetlenie na full, wolny spływ oleju, skrętne przednie błotniki i jeszcze trochę rzeczy

 

Do full opcji to tu brakuje i brakuje ;d troche drogo jak za 144, za 174 mozna by tyle dac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubakar117    1

Wywalić obciazniki tylne które są zupełnie nie potrzebne na przedni tuz i wom i można brać za około 216 netto

Obciążniki muszą być bo pod tura będzie.

Negocjuje jeszcze nad skrzynią 30/30 Opłaca się mieć 1 pół bieg więcej za 4 tyś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalsoft    22

no jeszce tam parę rzeczy jest. A czego np brakuje? To jest nowo z fabryki zmawiany. A 174 to troche inna kasa jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj