kamik90

Ceny Ciągników 2017

Polecane posty

tomek81ja    13

sprawdzałem na włoskiej stronie NH tam już ten model można konfigurować. Dokładnie jest to t7.165S i tak tam  jest podana moc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Mi wycenili valtre n114e , z ładowaczem czołowym quicke , pełnym oświetleniem, amortyzowaną osią, podłokietnikiem command arm, elektrozaworami na tura, tył normalnie, wycenili na 293 tys. cena jeszcze do negocjacji bo to w sumie taka pytająca wycena. nh t6.145 sidewinder ac bez ładowacza około 250 tys. na zwykłej skrzyni i bez podłokietnika 230.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camel_2159    96

6145r z amortyzacja osi i kabiny z tuzem, opony michelin i inne pierdoly 375 netto do negocjacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cris10    96

Cena była sztywna czy do negocjacji ? Całkiem nieźle chyba jak za R'kę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m_i_c_h_a_l    3

6145r z amortyzacja osi i kabiny z tuzem, opony michelin i inne pierdoly 375 netto do negocjacji

Tak czytam o tych cenach ciągników i się zastanawiam czy Was ludzie pokręciło aby tyle za nie płacić?

Przecież te ciągniki nie są tyle warte a wielu przypadkach są o wiele za duże do posiadanego gospodarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cris10    96

Ciągnika nie kupuje się na 5 lat . Przynajmniej gospodarzy tacy którzy mają kilkadziesiąt ha. Ciągnik kupuje się na długie lata , a w ciągu tych lat areału może przybyć. Może ceny są teraz trochę przesadzone , ale to przez PROW m.in . Kiedyś gdy kupowaliśmy DF K110(2007)zapłaciliśmy coś lekko ponad 200 tyś brutto , a zetor też 110 konny poniżej 150tyś brutto . A teraz ? Zetor 130hsx  , ponad 300 tyś brutto .

Według mnie ciągniki z fabryki John Deere są świetnymi ciągnikami . I po części wartymi swojej ceny. Rozmawiałem wczoraj z gościem który pracuje w Holandii na sporej farmie i bardzo chwalił właśnie John Deere . Wszystkie ciągniki mają z tej stajni , niektóre nawet mają ponad 13 tyś mth i żadnego wycieku nie ma i praktycznie bez awaryjnie , drobnostki jakieś trafią się . Nie mówił szczegółowo co działo się . Wiadomo nie mam pewności że tam pracuje ale gość opowiadał z przekonaniem . Miałem okazje kilka razy pracować 6150m , 6930 , 6820 i naprawdę świetnie wrażenie na mnie zrobiły te ciągniki . Dlatego planuję zakup właśnie JD ...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camel_2159    96

Cena była sztywna czy do negocjacji ? Całkiem nieźle chyba jak za R'

 

 

Cena taka w sumie na zapytanie i to w sumie przez pomyłkę bo chciałem cenę za 6120r a gość wycenił mi 6145r. Za 6120r z ośką i kabiną amortyzowaną, opony michelin, przedni tuz, oświetlenie premium, kpl zaczepów, 3 pary wyjść hydrauliki na elektrozaworach + wolny spływ, klimatronik i parę innych pierdół 318 tyś jak dla mnie o dużo za dużo. Na wiosnę zeszłego roku wyceniali mi eRke w podobnym wyposażeniu za 289tyś , więc cena mocno poszła w górę przez PROW. Pytanie do Was ile można realnie utargować na takim ciągniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2092

Ja od tego co dostałem u jednego dilera a kupiłem u innego to byla różnica około 34 tys, a od jeszcze innego była różnica 19 tys. Ciągnik to był 6100rc kupowany w 2014 roku. Byłem u 3 dilerow i rozbieżność duża za to samo wyposazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

A jaka skrzynia w tych jeleniach jeszcze podajecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camel_2159    96

Tak 318 za 6120R na skrzyni AutoQad plus eco 24x24, jesli odjac amortyzacje kabiny i klimatronik, opony troche wezsze i tuz sautera cena spada do 300 tys , 6145 skrzynia AQ 20x20.

Edytowano przez Camel_2159

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

Na yt jest prezentacja 6120r. W komentarzach mozna znaleźć cene- 290 netto do negocjacji. O ile mnie pamięć nie myli to tez ma oske amortyzowaną i apq. Mozna wpisać i obejrzę jesli kogoś interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafar191    8

Jak trochę Pobajerujesz to ok 90 netto w niegłupim wyposażeniu, podobnie DF Agrolux

 

U nas jeden rolnik kupił jakiegoś 3cylindrowego DF o mocy 75KM z turem powystawowego podobno za 95 brutto. Zastanawiam się czy to może być prawda.

Edytowano przez kafar191

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camel_2159    96

Na yt jest prezentacja 6120r. W komentarzach mozna znaleźć cene- 290 netto do negocjacji. O ile mnie pamięć nie myli to tez ma oske amortyzowaną i apq. Mozna wpisać i obejrzę jesli kogoś interesuje.

Masz racje widzialem to na yt, ale ta cena jest z tamtego roku, ja w tamtym roku na ofercie dostalem nawet nizsza cene z lepszym wyposażeniem, ale dealer mowi ze cena mocno w gore poszla, dzwonilem do 3 i wszyscy podobna cene dawali wiec chyba cos w tym prawdy jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafar191    8

jest to możliwe ale 3 cylindry to słaba jednostka...

 

No niby tak ale wszystko zależy do jakiej pracy ma iść ten sprzęt no i mniejsze spalanie. Bo w sumie cztery cylindry do 60KM to moim zdaniem nawet za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artis    50

U nas jeden rolnik kupił jakiegoś 3cylindrowego DF o mocy 75KM z turem powystawowego podobno za 95 brutto. Zastanawiam się czy to może być prawda.

 

W okolicy stoi agrolux 410 4 cylindry 100-100 brutto także cena możliwie prawdziwa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZenonKBC    1

Witam. Czy cena za JD 5075M z rewersem klimą tuzem i turem na poziomie 195,000 netto jest realna ? w tamtym roku bez tura i tuza wachało się w granicach 150 netto. Może jakieś doświadczenia co do ceny ? Dzieki.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artis    50

Witam. Czy cena za JD 5075M z rewersem klimą tuzem i turem na poziomie 195,000 netto jest realna ? w tamtym roku bez tura i tuza wachało się w granicach 150 netto. Może jakieś doświadczenia co do ceny ? Dzieki.

Trochę duża cena, na placu stał 5100m w podobnym wyposażeniu to chcieli 180tyś netto bez tura, nie wiem ile tur ale cena wydaje się przesadzona z tą 5075m. Masz racje jak jeszcze orientowałem się z cenami w okresie jesiennym było taniej niż teraz 

Edytowano przez Artis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj