kamik90

Ceny Ciągników 2017

Polecane posty

AS2    199

Wiesz może czym się różni skrzynia aktive od Hi-tech5 ?

W hitech masz wspólny olej dla przekładni i dla hydrauliki. W active masz osobny obieg oleju dla przekładni i osobny obieg dla hydrauliki.

W hitech za podłokietnik Valtra Arm musisz dopłacić a w active jest w standardzie.

Innych różnic raczej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
remik1988    1

Szkoda ze w całej seri N od najmniejszych modeli nie ma  osobnego obiegu oleju dla przekładni i osobnego obiegu dla hydrauliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie wiem co większość ma z tymi dwoma kogutami i radiem.  To jest najmniej ważna sprawa którą za parę groszy można kupić a zazwyczaj na pierwszym miejscu ludzie to piszą, dealer ładnie wmawia takie bzdury . Pod jakimś zdjęciem z t6 na af jakiś gość się chwalił że za drugą lampę  zapłacił chyba 600 zł ( nie pamiętam dokładnie) to śmiech na sali jak taki kogut można za około 100 zł kupić. 

 

A po co wam kogut w ciągniku żeby sąsiadom szpanować? :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertrolnik27    225

ehh czasami to lepiej nic nie pisac.. dogadywałem się co do ceny i rzuciłem słowo na koniec zeby dorzucił drugi kogut zgodził się i tyle. Mam pola 20 km od domu gdzie trzeba jechać drogą krajową o dużym ruchu, "kogut" pomaga zwłaszcza jeśli się jedzie z maszyną która zasłania światła ciągnika. Ktoś nie rozumie to ma problem ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@Staszek my o innym kogucie mówimy :-D 

@robert Nie napisałem że zapłaciłeś za niego. Napisałem że niektórzy dają się nabrać na te bajki co dealerzy opowiadają że za wszystko trzeba dopłacić i że takie rzeczy nie są najważniejsze w ciągniku bo można je bez problemu doposażyć samemu za parę złotych. Wolę sam kupić i zaoszczędzić nawet te 200 zł i za nie dobrze zaimprezować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emtezecik    50

koledzy za 100 konny ciągnik bez prov ile musiałbym dać średnio i ile musiałbym spłacać jeżeli wziąłbym na kredyt powiedzmy taki za 170 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek472    40

Witam poszukuje nowego ciągnika na swoje 12 ha, co powiecie na temat t7 165? Na testach miałem T7 175 jako najmniejszy z rodziny T7, a teraz dowiaduje się że jest niby mniejszy T7 którego Nh proponuje za 250 z gwiazdką, ale szukałem danych na ten temat i nie znalazłem

Wie ktoś czym różni się T7 175 Od T7 165? Bo przecież różnica prawie 50 tys nie bierze się z nikąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocianov90    15

T7.165 to jest wersja s. Ma podstawowe wyposażenie. Kabinę ze starej serii t6000 Delta. No i ma przekładnie Range Command. Na stronie Warpol Agro są 2 oferty sprzedaży tego modelu ze zdjęciem.

Edytowano przez bocianov90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocianov90    15

Prawie wogole nie ma informacji o tym modelu. Nawet nie wiadomo czy ma 165 km normalnie czy to jest już włącznie z boostem.
Oferty na traktory 150-160 km które otrztmalem: John deere 6155 M 345 tys netto, Valtra T144 aktiv 347 netto, massey ferguson 7714 dyna-4 325 netto. Wszystkie traktory na wyposażeniu przedni tuz i WOM fabryczny, przednia para wyjść hydrauliki, amortyzowana przednia oś i kabina, 4 pary wyjść hydraulicznych z tyłu, opony Michelin 540/650, pełny pakiet oświetlenia roboczego.

Edytowano przez bocianov90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szafran    0

Orientuje się ktoś ile może wynosić cena Kioti NX4510-NX5510 bez kabiny na dzień dzisiejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobcat2250    382

Orientuje się ktoś jaka jest cena za majorka 60? Lub inny ciągnik podobnej mocy? Co byście polecili?

Jak trochę Pobajerujesz to ok 90 netto w niegłupim wyposażeniu, podobnie DF Agrolux

Zwykły użytkownik, o numerze 30068  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camel_2159    96

 

Valtra n 114e 

 

amortyzacja osi i kabiny (mechaniczna)

przedni tuz 

4 pary wyjsc hydrauliki

klimatronik

bez podlokietnika

opony 540/440 michelin

 

cena 269 netto, ile mozna utargowac?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14

 

Valtra n 114e 

 

amortyzacja osi i kabiny (mechaniczna)

przedni tuz 

4 pary wyjsc hydrauliki

klimatronik

bez podlokietnika

opony 540/440 michelin

 

cena 269 netto, ile mozna utargowac?

 

 

Jaka skrzynia?

Mi za N104 ze skrzynią H5 amortyzacja kabiny i bez osi amortyzowanej i tuza powiedzieli 230netto

Myślę że poniżej 260netto powinni ci zejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7199

To już chyba tylko valtra w rozsądnych cenach została. A jaka dopłata za kolor i czarne felgi?


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychuuuuu    46

kolor 3,5 tys,TUZ 8tys + obciaznik 4tys, lepsze opony michelin 3,5tys, obciazniki przednie 10x40 4tys 10x55 6tys, amortyzacja kabiny 3,5tys , amortyzacja osi 15tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2242

Prawie wogole nie ma informacji o tym modelu. Nawet nie wiadomo czy ma 165 km normalnie czy to jest już włącznie z boostem.

Oferty na traktory 150-160 km które otrztmalem: John deere 6155 M 345 tys netto, Valtra T144 aktiv 347 netto, massey ferguson 7714 dyna-4 325 netto. Wszystkie traktory na wyposażeniu przedni tuz i WOM fabryczny, przednia para wyjść hydrauliki, amortyzowana przednia oś i kabina, 4 pary wyjść hydraulicznych z tyłu, opony Michelin 540/650, pełny pakiet oświetlenia roboczego.

 

T6.165 nominalnie 125km z bostem 150km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek81ja    13

T6.165 nominalnie 125km z bostem 150km.

To chodziło o T7.165. W środę dzwoniłem do dilera i powiedział że mocy znamionowej tej minimalnej ma 150 km. wydaje mi się że tym modelem mogą trochę zamieszać na rynku.

Edytowano przez tomek81ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2242

Nie doczytałem sorry  :)

Patrząc te nowe T7 to T7.175 ma 140km znamionowej, także nie wiem czy 165 będzie 150km. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj