kamik90

Ceny Ciągników 2017

Polecane posty

tomek81ja    13

Za 280 netto mają na placu w Zip Agro czarną  Pumę 145 z przednim Tuz, amortyzacją osi i kabiny, na elektronicznej hydraulice zewnętrznej.

problem w tym że we wniosku mam ciągnik do 130 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

@up Juz nie przesadzaj, nowy ciągnik to nowy ciągnik. Lepiej dołożyć troszeczkę i mieć pewna nowa maszynę która nie będzie miała tyle awarii co jakąś używa.

Wydaje mi się ze za 1/3 nowego mozna miec calkiem ciekawa używkę. Także dokłada sie troche wiecej niż troszeczkę. Nowe ciągniki tez sie psują. To moje zdanie prywatne, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

Odpowiem Ci po raz wtóry, nie każdy kupuje na prow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychuuuuu    46

Jesli ktos kupuje bez dofinansowania to tez zgadzam sie z tym ze nowego nie warto. Ale tacy co kupuja nowe ciagniki za swoje to sie chyba bardzo rzadko trafiają.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek81ja    13

Przy zwrocie 60% i zwrocie vat to nowy ciagnik wychodzi wlasnie za 1/3 ceny.  

Tak tylko jeśli bierze się maszyny na kredyt, przynajmniej na 5 lat to większa część tego dofinansowania pójdzie w koszty kredytu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychuuuuu    46

Płaci sie 1/3 ceny to juz nie bedzie taka duza suma zeby trzeba bylo brac wielkie kredyty. Nie wiem jak inne marki ale john deere i valtra daja kredyt na 0%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daanny    33

@up Juz nie przesadzaj, nowy ciągnik to nowy ciągnik. Lepiej dołożyć troszeczkę i mieć pewna nowa maszynę która nie będzie miała tyle awarii co jakąś używa.

kolega raczej ma namyśli że im nowsza wersja danego modelu tym droższa i gorszej jakości, ja też jestem tego samego zdania, obecnie silniki ponad 100 KM o pojemności 3,4 litra i do tego jeszcze tyle pierdół żeby spełnić normy emisji że aż strach pomyśleć co się będzie z tym działo za kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7205

Cnh konkurował zawsze ceną, teraz ceny równa z jd patologia...
Nowy to nowy wiesz co masz jak zadbasz to posłuży, uzywka to uzywka nigdy nie wiesz "Panie on pluga nie widział opryskiwacz rozsiewacz i brony"


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

Ja po poprawkach na modernizacje mam wycenionego case maxxuma 135 cvx na 280tys.netto bo starego 130cvx już nie ma a cena była identyczna. Dealer nie miał wyboru jak mu na kliencie zależy i by nie zmieniać zestawienia finansowego.

Teraz to z nowym rokiem po wypuszczeniu nowej serii szukają frajerów by z początkiem roku podciągnąć zyski z końcem roku by dobrze zamknąć sezon na plusie będą namawiać na zakupy obniżając ceny, a na jesieni proponować jakieś testy byle zadowolić klienta. Do tego dochodzi strona przetargowa i każdy będzie chciał dać jak najniższą cenę ale bez straty bo z nowym rokiem opchną inne maszyny drożej- chodzi o to by rok zamknąć nie o ilość sprzedaży tylko o "$"

Edytowano przez macin87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apaczek    6

w tym roku finansowanie powinno się poprawić bo sprzedaż maszyn w tamtym roku była słaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olszak    1

Jaka jest cena :

Zetor Proxima Power 100 , ehr, klimatyzacja, lepszy fotel, obciążenie

JD 5100M   w jakiejś średniej opcji

DF 5100C

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AS2    199

MF 7714 79300 euro netto

valtra T144 aktive 327 tys. netto

Wyposażenie w obu:

oryginalny przedni tuz, amortyzacja osi, kabiny i podnośnika, koła 650/65 R38 + 540/65 R28, poszerzenia błotników, 4 pary zaworów mechanicznych, klimatyzacja manualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek472    40

Witam poszukuje nowego ciągnika na swoje 12 ha, co powiecie na temat t7 165? Na testach miałem T7 175 jako najmniejszy z rodziny T7, a teraz dowiaduje się że jest niby mniejszy T7 którego Nh proponuje za 250 z gwiazdką, ale szukałem danych na ten temat i nie znalazłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafar191    8

Orientuje się ktoś jaka jest cena za majorka 60? Lub inny ciągnik podobnej mocy? Co byście polecili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertrolnik27    225

jeden z ostatnich starych t5 w polsce w full wersji ze skrzynią DC za 160 netto, między innymi: 2 koguty, opony 480 i 540 michelin, klima, 3 pary wyjsc, wieksza pompa, okno w dachu, poszeżane błotniki, automatyczny zaczep tylny, tylne obciążniki na koła, radio bluetooth i usb, siedzenie pneumatyczne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie wiem co większość ma z tymi dwoma kogutami i radiem.  To jest najmniej ważna sprawa którą za parę groszy można kupić a zazwyczaj na pierwszym miejscu ludzie to piszą, dealer ładnie wmawia takie bzdury . Pod jakimś zdjęciem z t6 na af jakiś gość się chwalił że za drugą lampę  zapłacił chyba 600 zł ( nie pamiętam dokładnie) to śmiech na sali jak taki kogut można za około 100 zł kupić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AS2    199

Te 600 zł to raczej za oba koguty, tylko ten gość raczej tego nie załapał. Przynajmniej tyle kosztowałyby w Valtrze. 600 netto za dwa, 350 za jeden. Pamiętaj też, że w tą cenę wlicza się fabryczna instalacja elektryczna do nich i składane uchwyty. Za 100 zł to kupisz raczej jakiś pseudomigacz na magnes a nie koguta. Do swojego 27 letniego Zetora 7211 to sam bym pewnie taki założył. Za porównywalny do fabrycznych to trzeba raczej dać 200 zł. Więc dla 150 zł nie widzę sensu, żeby uprawiać druciarstwo w nowym ciągniku za 250-350 tysięcy.

 

Za to na instalacji radiowej zamiast fabrycznego radia faktycznie można zaoszczędzić 500-1000 zł zależnie od marki ciągnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7205

Tylko że często cała instalacja jest doprowadzona wystarczy kogut i włącznik. I schemat instalacji. Kolega w proxie brał bez radia bez głośników wszystko zaslepione a instalacja była


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macio9554    19

MF 7714 79300 euro netto

valtra T144 aktive 327 tys. netto

Wyposażenie w obu:

oryginalny przedni tuz, amortyzacja osi, kabiny i podnośnika, koła 650/65 R38 + 540/65 R28, poszerzenia błotników, 4 pary zaworów mechanicznych, klimatyzacja manualna.

 

Wiesz może czym się różni skrzynia aktive od Hi-tech5 ?

Edytowano przez macio9554

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Może nie do końca jasno napisałem ale o to mi właśnie chodziło że te instalacje są już wyprowadzone a dealer tak kit wciska że jak ktoś się nie zna to  wierzy we wszytko co powie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj