kamik90

Ceny Ciągników 2017

Polecane posty

pedro2    7212

6110m to chyba bardziej do 6105m można porównywać. Właśnie przy porównaniu z mc/rc duża Mka wypada dużo dużo lepiej, skrzynia AQ, jakoś po prostu nie żal by było te 240tyś dać


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7212

A czy przy ciagniku z ladowaczem jd może przygotować fabryczny joy, rozdzielacz, a sam wysięgnik i konsola z innej firmy?
Zna ktoś ceny ladowaczy jd? te nowe to już pewnie pow 40tyś netto


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7212

Zapewne seria H, R jest fajna nie ogranicza tak widoczności. Ale nawet te 30tyś to kupa kasy


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

6110m to chyba bardziej do 6105m można porównywać. Właśnie przy porównaniu z mc/rc duża Mka wypada dużo dużo lepiej, skrzynia AQ, jakoś po prostu nie żal by było te 240tyś dać

Napisalem 6115 bo na takiego mialem ofertę. W tych pieniądzach pewnie by na valtre n104 pyklo w podobnym wyposażeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7212

No właśnie valtra godny konkurent, kolega mi wysłał ofertę na placu podobnie wyposażona 243 netto wyjściowa. Jak zamawiać to już drożej


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malopolanin64    421

Ja mam cene tego johna z CHEMPESTU odział Jaksice koło miechowa tylko że u nich w tym roku na sqamych maszynach zostawie blisko 500tyś netto i paliwo odraz nasiona od nich juz 3 lata bioer także dośc fajnie szanują takiego kontrahenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

John deere 6110M skrzynia autoquad plus ecoshift 24/24 opony 520 i 420 pompa 80L 2pary wyjścia fotel pneumatyczny kabina amortyzowana błotniki skrętne pakiet oświetlenia Premium większy udźwig podnośnika

243 netto

Co sądzicie o tych ciagnikach?

Planuje taki zakupić jako ciągnik prowadzący. 22ha

 

 

serio jd na taki areał?? 

 

 

Zna ktoś może ceny?

 

Case Maxxum 120

NH T6.160

Zetor Forterra 140 HSX? 

 

case 2016rok jeszcze 6cyl. 219netto z przednim tuzem bez wom

Edytowano przez janczar810

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

ja zamówiłem claas atos 330 za 191000 brutto

Mógłbyś coś wiecej o tym atosie powiedziec?

 

Jd moze byc na 22 ha ale 6110m.... no cóż, ale to nie ja płacę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychuuuuu    46

 

Jd moze byc na 22 ha ale 6110m.... no cóż, ale to nie ja płacę.

 

 

110km i 4 cylindry to nie jest jakis bardzo duzy ciagnik, moze ma jakies maszyny z ktorymi mniejszy sobie nie poradzi albo gory.A jak bierze na prow to roznica w cenie miedzy jakimś mniejszym ciagnikiem nie bedzie duza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

Nie kazdy musi brac na prow.
Mimo wszystko to nadal 22ha. Nie wiadomo jakie ma maszyny, równie dobrze moze miec od c-360. Nie zostalo to określone. Nikomu nie żałuję ciągnika za 300 brutto nawet na 10 ha zeby byla jasność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7212

Jak przy hodowli i 22ha to te 110km takie minimum
Poza tym vodz sprawdź sobie na poprzedniej str wrzucalem ceny jd mc/rc, dużo drożej wychodzą


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

Tak, ale i 5r ma 110 km i będzie tańszy, bo mc to taka sama cena jak m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

Nie kazdy musi brac na prow.

Mimo wszystko to nadal 22ha. Nie wiadomo jakie ma maszyny, równie dobrze moze miec od c-360. Nie zostalo to określone. Nikomu nie żałuję ciągnika za 300 brutto nawet na 10 ha zeby byla jasność.

Jedyna osoba rozgarnieta.

 

 

22ha jakies tam warzywka i pierdolki to tak moze i owszem aleeee, jak ma sie do zwojowania 22ha zbóż i jakas hodowla kupno takiego ciagnikaa mija sie z celem MOWA NIE O 110km TYLKO O 300tys!!!!!

 

Ps.Rozwój gosp. Zahamowany na dekade kosztem czego?? JD

 

 

Edit. Zapomniałem dodać. I co później jak będzie wizyta komornika to co mam żałować itd. No sorry za głupotę i idiotyzm trzeba płacić.

Edytowano przez janczar810

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7212

Już widzę 5r z rozrzutnikiem ładowności 10-12t albo beczką 8-10tys.
Każdy ma swoje zdanie, nie kupuje nikt na rok dwa.
5r mocny pomocnik i nic poza tym.
Nh T5 będzie dużo tańszy, po 1200h wypluwa turbine, ale ważne że tańszy ;)


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

Z tego co wiem, to NH T5 miał akcję serwisową dotyczącą układu smarowania turbosprężarki, więc problemu z turbosprężarkami już pewnie nie ma.

JD 5R 115 czy 125R dałby pewnie i radę 10t rozrzutnikowi czy też beczce 8-10 tys. l, ale czy na 22 ha to np. taki rozrzutnik 10t jest potrzebny? Przy 22 ha wielu zwierzaków miał przecież nie będzie. Kupić go za własne pieniądze to ogromy koszt przy tej powierzchni, (a UE przy małym pogłowiu też go przecież nie sfinansuje). Chyba że mamy jeszcze dobrze płatna pracę w mieście, ale wtedy też można jakoś racjonalniej wydać zarobione pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zawsze po 5 latach mozna sprzedac z zyskiem.

dobrze mówi i mieć dalej nowy za darmo

Z tego co wiem, to NH T5 miał akcję serwisową dotyczącą układu smarowania turbosprężarki, więc problemu z turbosprężarkami już pewnie nie ma.

JD 5R 115 czy 125R dałby pewnie i radę 10t rozrzutnikowi czy też beczce 8-10 tys. l, ale czy na 22 ha to np. taki rozrzutnik 10t jest potrzebny? Przy 22 ha wielu zwierzaków miał przecież nie będzie. Kupić go za własne pieniądze to ogromy koszt przy tej powierzchni, (a UE przy małym pogłowiu też go przecież nie sfinansuje). Chyba że mamy jeszcze dobrze płatna pracę w mieście, ale wtedy też można jakoś racjonalniej wydać zarobione pieniądze.

na 22 ha 110 km unia bez łaski mu da a jak ma jeszcze jakieś pogłowie to już nawet niema o czym mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7212

Kos o czym Ty chłopie mówisz?wywalać kupę kasy kupować popierdółkę i kierować się "pewnie da rade"? Ile on z nim polata prędzej czy później coś pierd... to jest traktorek pomocniczy, ladowacz rozsiewacz itd. Zapnij rozrzutnik na jednej osi 10t towaru + ponad 5t masy własnej po polnych drogach.
Zdziwił byś się ile na 22ha można mieć bydła ;) dostać na mgr dostanie.
Wy tego nie rozumiecie, ja nie rozumiem jak można kupować ciągnik (najważniejsza maszyna) i kierować się "jakoś da radę"
w dodatku z dofinansowaniem. Trzeba myśleć przyszlosciowo za 3 lata będzie żal dlaczego pozalowalem 20tyś. Takiego 6110 można spokojnie kręcić potem na 125km. Każdy wie na co może sobie pozwolić


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hondacbrf3    0

pierwsza najważniejsza kwestia to biorę taki ciągnik bo mnie stać nie jestem bezmuzgiem bym bral taki drogi ciągnik gdybym utrzymywał się tylko z 22ha bo wtedy to moje wnuki by go jeszcze splacaly :-D A poza tym to w łódzkim nie ma tak dużych gospodarstw lecz małe oddają już ziemię wiec cały czas liczę na powiększenie gospodarstwa i nie chce brać ciągnika który będę musiała zmieniać gdy będę chciał dobrać trochę ha. I mam Starego 1224 i mam agregat brone 3M i z tego co wiem to 5r by miało ciezkawo A NH to bardzo słabe ciągniki rozmawiałem z wieloma rolnikami mowie oczywiście o T5 i mniejszych :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj