kamik90

Ceny Ciągników 2017

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Zefir    75

Zefir sprecyzuj o co chodzi, cena za wysoka czy za niska, z czego te zażartowanie

mój kuzyn miał oferte  wytargowano 160 netto i to biedne wyposażenie to tobie chyba bez opon go sprzedają albo bez silnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lszczepa1    4

ja mam 24x 24 3 hydrauliki, zaczep automat koła standard z tyłu r34, klima, pełne felgi z przodu

za 145 netto

do ciągnika będzie jeszcze brany tur stoll z osprzętem (hodowla bydła) 35 netto

tak że 160netto jest chyba a jeszcze do utargowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    499

Byłem ostatnio u jednego dilera to za M115GXIII 223 netto po upuście. Wersja standardowa. Myślę ze z 5 k by jeszcze wydusił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    499

W katalogu co mi dał to cena za 95 po upuście 205 netto. Z amortyzacja ośki 216 albo 218 bo niewyraźnie napisane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Co myślicie o tych cenach:

Case Puma 165 skrzynia 19x6, opony 650, monitor, przedni tuz, miękka oś, kabina miękka mechaniczna, 4 x hydraulika sterowana elektro, rok 2018, 330 netto

John Deere 6145R skrzynia AutoQuad Plus 50km, opony 650, przedni tuz, miękka oś + hamulce, kabina miękka hydro, 4 x hydraulika sterowana elektro, rok 2018, 375 netto


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

orientacyjna cena New Hollanda T5.100/T6.125 z ładowaczem i jakimś nie najgorszym wyposażeniem?

T5.100 to nie będzie jakiś turecki JX?

Edytowano przez TOME11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083

T5.100 cena zaczyna się od 175 tys. Przedni TUZ 8 tys. Amor oś 8tys. Fotel pneum 2,5 tyś.  8 czy 12 LED 2,5 tyś, 

 

T6.125 od 215 tyś netto. Cena niepotwierdzona przeze mnie. Zasłyszane w internetach.

 

Popatrz sobie kilka stron wstecz. Dużo razy przerobiony temat. 

Edytowano przez sumek666

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083

Na stronie warpol Agro jest za 105 tyś jak dobrze pamiętam. Przy okazji masz inne ceny New Holland 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thomas015    2

witam, czy ktoś orientuje sie jakie są ceny ciągników claas atos 220 (76km) lub claas elios 210 ( 75km) i z jakim wyposażeniem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083

Claas Arion 430.

Bez TUZ z przodu.  Monochromatyczny CIS. Podstawowy pakiet oświetlenia. Flexipilot. 3 pary hydrauliki sterowanie mechaniczne. Koła 440 R24 i 540R38.  Zwykla kabina. 

223 tys. netto. Jak uwazacie? 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thomas015    2

Witam, orientuje sie ktoś w cenach Claas atos 220 lub Claas Elios 210?

Przy okazji zapraszam do dyskusji 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUKASIU1983    18
5 godzin temu, Piotrass napisał:

Jaka cena za New Hollanda t6.125? I ile doplaty za skrzynie 17/16?

miałem ofertę za 237000.00 że skrzynia 17 pompa 113litrow (ale podobno wszystkie 17 mają te pompy) a po za tym to goły 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek22081    0

2 tygodnie temu mieli na placu 209 i przedstawiciel powiedział, że poniżej 300 netto nie zejdą. O wyposażenie nawet nie pytałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr0224    11

Witam mam małe pytanko czy orientuje się ktoś z Was czy obecnie w jakiejś marce montuje się osobne zbiorniki hydraulik w nowych ciągnikach ok 80KM? Z wyjątkiem Belarusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrass    14

Witam, Dzisiaj w Agros Wronscy z placu New hollanda T6.125 S wycenili mi na 235 tys netto do zaplaty juz, jest to ubozsza wersja od zwyklego ale ma juz skrzynie 17/16. Co  o tym myslicie? gdzie taniej mozna wyrwac? I za ile mozna wyrwac John Deere 6125m?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    330

A na czym polega ta ubogosc? Bo mniej więcej tyle kosztują zwykły t6 125 już w coś wyposażony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pielowiej    0

John Deere 6145R - 370 tys netto = DirectDrive, Tls, 4 scv, przedni Tuz fabryczny, opony tył 650 trelleborg przód 540 trlleborg, isobus, hydraulika 114l ls

Claas Arion 610 - 340 tys netto = Hexashift, Cebis, oś proactiv, przedni Tuz, 4 elektrozawory, Opony tył 650 trelleborg przód 540 trelleborg, biegi pełzające, hydraulika 150l ls , isobus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj