kamik90

Ceny Ciągników 2017

Polecane posty

KlakacZ    16

N103 były:
3,3L 111KM i 4,4L 111KM
Przyjęło się że ta 4 cyl zwie sie N103.4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raul1985    10

Dostałem oferty na Kubotę M6060 wyposażenie standardowe + pneumatyka

z kabiną NAGLAK(klimatyzacja ) 108 netto

z kabiną orginalną 122 netto

+ tur metalfach 1300 kg - 13,5 netto

Jak uważacie coś z tych cen da się urwać  ?

Lub jaki inny ciągnik polecacie w tych pieniądzach i mocy i w miare szybko dostępny  ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radan    28

fendt 822 profi plus 

variogrip 

196tyś netto EUR

 

Korbanek mi zaproponował za ten model w full opcji 165 tys EUR netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STR897    0

Witam Interesują mnie ceny ciągników takich jak:

New Holland T6.175

Deutz-Fahr 6140

John Deere 6135M

Chodzi mi o ceny w podstawie.

 

Chyba, że polecacie coś jeszcze innego. 

Z góry dzięki 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malopolanin64    421

John deere 6120M skrzynia AQ z eco, Oś amortyzowana TLS, przedni TUZ, oświetlenie premium, kabina amortyzowana, fotel pneumat, opony 420 przód tył 520r38, pompa 114 litrów na min, podnosnik ten mocniejszy, 3 pary wyjść hydrauliki, WOM 540, 540E, 1000, pneumatyka klimatyzacja i tam reszta jakiś pierduł, 258 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldek91    1

John deere 6120M skrzynia AQ z eco, Oś amortyzowana TLS, przedni TUZ, oświetlenie premium, kabina amortyzowana, fotel pneumat, opony 420 przód tył 520r38, pompa 114 litrów na min, podnosnik ten mocniejszy, 3 pary wyjść hydrauliki, WOM 540, 540E, 1000, pneumatyka klimatyzacja i tam reszta jakiś pierduł, 258 netto.

 

Bardzo dobrą cenę ugrałeś. Można wiedzieć u jakiego dilera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malopolanin64    421

w tym momencie 6120M jest w tej samej cenie co 6110M jaką taka promocje maa na ten model. Chempest tyle że znamy się z nimi uż jakiś czas i to nie jedyna maszyna która od nich biore. No a seria 5 m nie dość że z ładowaczem to i z maszynami by była, taki traktor potrzebowałem i w takim wyposażeniu i na nim akurat ładowacz jest mi zbędny a ośka i TUZ szybko na siebie zarobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7205

Nie zrozumiałeś chyba ;) ile jest dopłaty za oske i tuza bo mi to nie potrzebne, czy za to ładowacz będzie? Goły ładowacz ponad 30 netto pewnie.


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malopolanin64    421

aaaa to w sumie nie wiem ośka sporo bo gdzieś w granicach 20 tysiaków może mnie po upustach a tuz cos 6 tysiaków, A ile tur orginał kosztuje to nie wiem tyle tylko że jakiś polki do nich w granicach 18 tysięcy cos było gadane ale nic konkretów bo mnie to nie iteresiowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7205

Ok dzięki wielkie, to za tls spora doplata. Ale i tak cenę masz super. Co do ladowacza to nie wiem szkoda 30tyś wywalić, ale znowu boję się tych krajowych wynalazków


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

6110M pewnie będzie z 10tys tańsza jak się nie mylę.Spore te ceny, sądziłem że za 6110m można się zbliżyć do 200 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7205

He kolego za tyle to 5m. W porównaniu do CNH super cena za jd, a moim zdaniem jakościowo jeleń o wiele lepszy


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camel_2159    96

John deere 6120r wersja demo (80 h) skrzynia aq + eco 24x24, opony 420r28/520r38 Michelin, amortyzacja osi, pneumatyka 1 i 2 obwodowa, zaczep 9 poz i zaczep rolniczy, 3 pary wyjsc hydraulicznych sterowanych elektrycznie + cieglo gorne hydrauliczne + sterowanie z blotnika 3 para, wolny splyw, przedni tuz sauter z wyjsciem hydraulicznym + obciaznik 900, joystick przy fotelu, oswietlenie premium, wylaczkik aku, szyberdach, klima, radio, przygotowanie do auto track + aktywacja, itec, pierwszy przeglad gratis, bez finansowania faabrycznego. Cena 290netto jak myslicie dobra cena jak za demowke?

Edytowano przez Camel_2159

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malopolanin64    421

Jeśli by wywalić większośc opcji z mojego to by sporo taniej wyszedł już sama ośka 20 tysiaków do tego tuz powiedzmy te 6, amortyzacja kabiny ze 4, pompa i podnosnik mocniejszy też pewnie którys tysiak, dac zwykła skrzynie PQ to nastepne tysiaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocianov90    15

Jeśli by wywalić większośc opcji z mojego to by sporo taniej wyszedł już sama ośka 20 tysiaków do tego tuz powiedzmy te 6, amortyzacja kabiny ze 4, pompa i podnosnik mocniejszy też pewnie którys tysiak, dac zwykła skrzynie PQ to nastepne tysiaki.

 

20 tys za amortyzacje osi TLS?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc380    0

Ceny małych ciągników gdyby kogoś interesowało:

 

Kubota M6060 - 115 tys netto w oryginalnej kabinie z klimą i rewersem, bez pneumatyki

C380 model Tier 3A - 102 tys netto

C380 model Tier 3B - 110 tys netto

Major 80 - 99 tys netto - z 2016 roku

C360 - 95 tys netto (tier 3B)

Valtra A63 - 123 tys netto

Case farmall 65 - 120 tys netto, klima

JD 5065e - 110 tys netto - skrzynia 12x12, klima, oryginalna kabina

Agrolux 75 - 93 netto - bez kabiny

 

 

 

 

 

Ceny na telefon/mail - bez konkretnej negocjacji. Ciągniki przeważnie w podstawie - co ponad podstawę wypisane.

Jestem w trakcie poszukiwania ciągnika 60-70 km.

New Holland (T4.65)nie dał odpowiedzi - a na tej cenie mi najbardziej zależało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj