kamik90

Ceny Ciągników 2017

Polecane posty

Dziś widziałem na t6 165 za 200 netto. Case maxxum starej serii za niecałe 200 netto. Nowy maxxum 115 coś koło 230netto.

Edytowano przez AndrzejMikulewicz

Andree94444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Agro-show Ostróda. Na T6 cena napisana była dealer Raitech. Wyposażenia nie znam. A Case to z rozmowy z dealerem ceny wzięte. Gość był z Bartoszyc. Szczegółów wyposażenia dokładnie nie znam.


Andree94444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek81ja    13

Na T6 cena nowego modelu 4B czy to jeszcze stary model bo względem tego co ja usłyszałem od dilera to duża różnica nawet jak na podstawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malopolanin64    421

John deere 6110M z wyposażeniem AQ z ecoshift, TLS, amortyzacja kabiny, pompa 113 podnosnik mocniejszy 3 pary wyjść, przedni TUZ opony tył 520, felgi pełne, no taie tam pierdoły bardziej premium. Cena 255netto ale spokojnie jeszcze cos by urwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7205

John Deere 6105RC

Auto Quad Plus ECO 24/24, przednia oś amortyzowana, ogumienie 520/70 R38 tył, 480/70 R24 przód Michelin, pompa wielotłoczkowa 114l, 3 pary gniazd, przedni TUZ,

cena za niego 253 tys netto.

Co myslicie o tej cenie ?

Takiego John Deera ale RC bo przy MC to ośki amortyzowanej nie dostaniesz to z wyposażeniem: skrzynia command quad plus eco, ośka, przedni tuz, oponami 520 tył 480 przód standardowa marka, bez obciążnika, pompa 114l oferowali za 275 tys netto do małej negocjacji, ale to przed podwyżką teraz na końcu stycznia. :)

Mówiłem, ze w tej samej cenie co mc/rc będzie 6110m. Poszaleli z tymi cenami pomocników Edytowano przez pedro2

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrenalinaa    14

Panowie a znacie może cene nowych Claas Arion 650 czy cenowo bedzie to samo co John 6195R ?


 

Edytowano przez Adrenalinaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welwos29    14

Arion nawet w cebisie będzie sporo tańszy. Myśle ze 350 netto za ariona katalogowo wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apaczek    6

Przybliżona cena ciągnika Claas Arion 650 w podstawowym wyposażeniu (brutto): 469 900 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welwos29    14

To Axion 800 w podstawie wychodzi niewiele więcej (400)netto ale zaznaczam ze to cena orientacyjna i nie powinna być sporo zanizona. Malopolska 640 cis po pokazowy za 320 netto... godzin miał niewiele z tego co wiem.

Edytowano przez welwos29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldek91    1

John deere 6110M z wyposażeniem AQ z ecoshift, TLS, amortyzacja kabiny, pompa 113 podnosnik mocniejszy 3 pary wyjść, przedni TUZ opony tył 520, felgi pełne, no taie tam pierdoły bardziej premium. Cena 255netto ale spokojnie jeszcze cos by urwał.

 

U jakiego dealera taka cena?

 

Którą moc znamionową bierzemy pod uwagę w tym ciągniku? 110 KM czy 105 KM? Tzn którą pod uwagę bierze ARiMR?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STR897    0

Zna ktoś może ceny?

 

Case Maxxum 120

NH T6.160

Zetor Forterra 140 HSX? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lols123    119

Valtra T144 Active amortyzowana oś ,przedni tuz,obciążniki na tylne koła,ramka na monitor,skrzynia ecospeed,wycieraczka przednia o zwiększonym kącie lakier metalizowany cena 330 tyś netto co myślicie o takiej cenie??? coś jeszcze urwie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hondacbrf3    0

John deere 6110M skrzynia autoquad plus ecoshift 24/24 opony 520 i 420 pompa 80L 2pary wyjścia fotel pneumatyczny kabina amortyzowana błotniki skrętne pakiet oświetlenia Premium większy udźwig podnośnika
243 netto
Co sądzicie o tych ciagnikach?
Planuje taki zakupić jako ciągnik prowadzący. 22ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldek91    1

@hondacbrf3 możesz powiedzieć u jakiego dilera? ta cena to już po targowaniu się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STR897    0

Jaki polecacie New Holland do 130 km? oraz jaka cena w podstawie

Edytowano przez STR897

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

Teraz pytanie czy te 130 km to z bostem czy nominalnej mocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7205

Fajne ceny na te 110m, dobierz mocniejszą pompę i przynajmniej 3 pary wyjść hydr


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hondacbrf3    0

przed negocjacja i koleś koło Kutna. myślę że właśnie ta pompa i 3 pary wyjdą w tej samej cenie. jestem z Łódzkiego i obok mnie jest inny diler ale podobno bardzo kret i dlatego tam sprawdzałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

Fajne ceny na te 110m, dobierz mocniejszą pompę i przynajmniej 3 pary wyjść hydr

W porównaniu do mc nawet, to tak. Bo jesli porównać do 6115m to te 20 pare tysi trzeba dołożyć. Kolo kutna to jest danzap i kto jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj