Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ceny
Tomek90    191

Zamykać temat wracamy do tamtego tam więcej informacji. Chyba z nudów zakładałeś. 

Wiadomość z agroFakt.pl

mds212    150

Łodzkie, pobliski famer skupuje paszówke po 640 + vatt, chyba nie ma co sie oglądać i trzeba wypchnąć :D

Pajej    50

@ zalezy jakie parametry jesli inne sa bardzo dobre to daja 630 netto a jeden chocby inny jest slaby to 600 netto .. mi akurat zlapalo wszystkie inne bardzo dobrze

najbardziej mnie wkurza ze nie podaja jakie parametry musi miec na jaka cene, w Jarosławiu jak byłem we zniwa to była wywieszka

BENNY82    34

Łodzkie, pobliski famer skupuje paszówke po 640 + vatt, chyba nie ma co sie oglądać i trzeba wypchnąć :D

nie wiem jak tam u was ale u nas styczeń to najkorzystniejsze ceny i jutro chyba pojade pochandlować. nasypane już dawno stoi. agrolok na dzisiaj u mnie z podwórka 650 netto kons, i 610 pasza też netto. ciekawe co u naszych pośredników?

mds212    150

U nas tez od dobrych kilku lat zauwazyłem ze grudzien styczeń sa najlepsze ceny, potem zaczynaja ludzie wywozic i tanieje i nieraz w kwietniu w maju powraca do ceny z stycznia an nieraz jzu nie

FarmerB    8

Admin zrób porządek. zamknij ten temat, EDYTUJ 2016/2017 I SPOKÓJ!!!

Tomek90    191

nie wiem jak tam u was ale u nas styczeń to najkorzystniejsze ceny i jutro chyba pojade pochandlować. nasypane już dawno stoi. agrolok na dzisiaj u mnie z podwórka 650 netto kons, i 610 pasza też netto. ciekawe co u naszych pośredników?

Ostatni samochód pojechał po 640 netto do parcewa, ale jak mówisz że Agrolok daje 650 to trzeba się targować. 

MatiRol92    9

dziś 30 ton pszenicy poszło po 630 brutto. Dolnaslaskie (okolice Kłodzka)

BENNY82    34

640 parcewo!!! to już rozsądna cena i 10 zł przy ilości powyżej 20t Brzozowski dorzuci a agrolok znajdzie robaki i parametry spadną w transporcie

K100    96

pszenica 730zł chemirol ,odbiór koniec marca 

master20002    151

najbardziej mnie wkurza ze nie podaja jakie parametry musi miec na jaka cene, w Jarosławiu jak byłem we zniwa to była wywieszka

Wszędzie tak powinno być... Kiedys w Sieniawie też tak było, ale po zmianie własciciela, kierownik szacuje po ile może kupić. Trzeba się targować... 

master20002    151
Napisano (edytowany)

Są. Mają 90 dni na umowie i dokładnie 90-tego dnia mi wypłacili. Strasznie nieżyciowy termin wypłaty...

Edytowano przez master20002

mf25    7

Noooo wlasnie tez slyszalem ze zaplacili po 3 miesiacach , a wiesz moze jaka daja cene ?

master20002    151

Szału nie ma, tydzień temu było po 570 netto ,ale za jakie parametry to tylko oni wiedzą... Tak jak mówiłem, kierownik bierze wydruk i zaczyna negocjować. W żniwa im woziłem to wyszło mi po 615 na łapę.

Tomek90    191

Coś jęczmień w Podlaskim ktoś wie gdzie więcej niż 500?

adrian3005    45

U mnie coś się podniosły firmy skupujące o 10-15 złoty w stusunku do okresu przed świętami 

ceny z wczoraj : 

pszenica paszowa 600 netto 

jęczmiń 570 netto 

pszenżyto 555 netto 

ceny z podwórka

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!