Polecane posty

SOKAN    13
22 minuty temu, mds212 napisał:

Paszowa 680 netto? Centralna polska, sprzedawac?

U kogo taka cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231
1 godzinę temu, mds212 napisał:

Paszowa 680 netto? Centralna polska, sprzedawac?

ja pogoniłbym

andrzej1988 orientujesz sie po ile płaci kapka


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231
10 minut temu, JanoB napisał:

u Kapki cena sie nie zmieniła max.680netto dzisiaj sprzedawałem.

pp... po co było w silosy pakować. Z moimi parametrami dostane 620-630 a tyle to paszowa bez nerwów mozna sprzedac


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9229

Pajej, rozwiń swoją wypowiedź, albo weź połowę tego co bierzesz i napisz jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

prosta sprawa we żniwa była taka sama cena u kapki jak teraz więc po co przewalać i przetrzymywać. Parametry mam jakie mam i za pszenice kapka mi daje 620-630 zł netto a w tej cenie pszenice mogę sprzedać jako paszowa bez nerwów czy parametry takie czy inne.

zrozumiałeś?


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9229

W tym przypadku zgoda. U mnie za paszową brutto w żniwa było 590, w tej chwili 650-670 . 80 złotych różnicy na tonie spokojnie pokrywa mi koszt magazynowania i transportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242
19 godzin temu, aro1975 napisał:

polecam - sprzedawałem groch w wakacje 

jak mniej więcej wygląda cała sprawa możesz napisać na priv . termin płatności itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kenu84    0

pow. opatowski

paszówka 650 brutto

Moim zdaniem podskoczy jeszcze.

Edytowano przez Kenu84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor86    9

Nie wiem skąd takie ceny macie. U mnie w lubelskim (okolice Krasnika) dostaje oferty z gospodarstwa na poziomie 690-695zł brutto za paszówkę lub między innymi z moim transportem do de heusa łeczyca 745zł brutto... Myślę że w grudniu będzie drożej jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juras411    20
Dnia 22.11.2017 o 08:12, krzysiek23 napisał:

witam handlował ktoś z firmą agro  grupa dar-pol suwałki  proszę o opinie czy jest wypłacalna ???

jest wypłacalna, sprzedałem cały rzepak i 90 t pszenicy choć mają poślizg w terminie ale płacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dipol    2
Dnia 23.11.2017 o 18:17, Tomek55 napisał:

w małopolskim 680-90 brutto

Kto tyle płaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Indykacje PLN netto FCA gospodarstwo na dzień 28.11.2017 

Pszenica paszowa 660-670
Pszenica 12,5% 660-670
Pszenica 13,5% 670-690
Pszenica 14% 710-720 !!!
Rzepak 9/2 1550-1600
Pszenżyto 560-600
Jęczmień 640-670 !!!
Łubin 840-860 !!!
Groch 780-790
Orkisz 800-830
Bobik 720-750
Kukurydza 600-610

codzienne ceny można podglądać na stronie fb good grains

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceny zbóż spadają, tutaj na wykresach wszystko przedstawili: http://www.agrofoto.pl/agroskop/analizy-i-komentarze/spadek-cen-zboz,75196.html 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Gość
      Przez Gość
      Witaj, dziś planuje zrobić zabieg T1 w pszenicy bez skracania. Planuje dać Mirage 450EC do tego siarczan magnezu, plonvit z zboża, Tytan i PLONVIT OPTY i powiedz mi czy nie za dużo odżywek ost padało z niedzieli na poniedziałek i czy dodać do tego jeszcze Duett Star 334 SE BASF ?
    • Przez Romek3249
      Witam, z uwagi na panującą suszę nie było możliwe wykonanie u mnie skracania w fazie BBCH 30-31 w pszenicy i pszenżycie, teraz przez weekend spadło 8mm, rośliny odżyły i powraca temat skracania, obecnie rośliny są w fazie 3 kolanka więc zaczął się wielki okres w którym nie powinno się stosować regulatorów wzrostu, pozostaje więc skracanie w fazie liścia flagowego, tylko jakimi środkami najlepiej to zrobić ? Myślałem o samym cerone w dawce 0,6-0,8, mieszance moddusa 0,2 i cerone 0,4, oraz o medaxie (max czy top ? nigdy nie stosowałem medaxu, jeżeli już to jakie dawki ?) Dodam że odmiany to Arkadia i Rotondo, w obu przypadkach nawożenie 160kg N. Ktoś z większym doświadczeniem coś poradzi ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj