Polecane posty

andrzej1988    293

czyli cena nie powala, za rok sie chyba na zytko hybrydowe przerzucę.

Cena i tak dobra w porównaniu z Pękalą - 535 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7958

ja tam jeszcze poczekam ze 2-3 tyg i wtedy podzwonie i popytam. Do świąt grudniowych trzeba sprzedać

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARKPANTER    18

dzisiejsza propozycja:

pszenżyto 530

jęczmień 570

pszenica 610

ceny netto coś pewnie można by było po negocjować przy większej ilości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

mam 200t paszowej woj. dolnoslaskie
ktoś chętny za 630 netto


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

Dziś wywieziona kolejna partia 5 ton pszenicy po 620 brutto paszówka. Zostało jeszcze około 5 ton. Ktoś ma jeszcze przyjechać niby po 1 tone pszenicy. Średnia cena wyjdzie coś koło 700 zł za tone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

Żyto 540 netto
Pszenżyto 570 netto


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3498

Pszenica sprzedana. Średnia cena 670 zł za tone brutto. Średni plon 6,5 ton z ha.

wcześnie w tym roku obawiasz sie spadków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

nie obawiam się spadków. Tam gdzie sprzedawałem pszenice płacili po 620 brutto. Troche ludzie rozkupili to srednia wyszła 670 zł. U  pękali 535 brutto. Sprzedałem dlatego tak szybko bo chcieli opróznic magazyny z pszenicy bo zaczynaja kosic kukurydze i skup pszeniczny dobiega konca. Nie chciałem czekac bo chyba nic bym nie ugrał bo na wiosne moze u Pękali dojdzie do 600 zł za tone heh wiec chyba nie strace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3498

nie obawiam się spadków. Tam gdzie sprzedawałem pszenice płacili po 620 brutto. Troche ludzie rozkupili to srednia wyszła 670 zł. U  pękali 535 brutto. Sprzedałem dlatego tak szybko bo chcieli opróznic magazyny z pszenicy bo zaczynaja kosic kukurydze i skup pszeniczny dobiega konca. Nie chciałem czekac bo chyba nic bym nie ugrał bo na wiosne moze u Pękali dojdzie do 600 zł za tone heh wiec chyba nie strace.

To u was tak mało skupów ,jak byś miał cale auta to by nie było problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

miałem prawie 30 ton w sumie ale u mnie patelnia nie wjedzie na podwórze. Za paszówke ta firma najlepeij płaciła w okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

Koledzy jak tam cena owsa u was, albo po ile sprzedajecie?

Lokalny handlarz daje po 520-530 netto i nie bada parametrów,ja 3 auta na niemcownie o prawie 200,- na tonie więcej wysłałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2248

Lokalny handlarz daje po 520-530 netto i nie bada parametrów,ja 3 auta na niemcownie o prawie 200,- na tonie więcej wysłałem

 

 

Zabieraj odemnie 2 auta po 600,-  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

dawałem tu ogłoszenie,że kupię i odzew był ale ...........owies nie spełniał oczekiwań nabywcy, na koniec roku będzie potrzeba jeszce auto, później luty,kwiecień i czerwiec jeśli masz owies o gęstości pow 50 zapraszam na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Gość
      Przez Gość
      Witaj, dziś planuje zrobić zabieg T1 w pszenicy bez skracania. Planuje dać Mirage 450EC do tego siarczan magnezu, plonvit z zboża, Tytan i PLONVIT OPTY i powiedz mi czy nie za dużo odżywek ost padało z niedzieli na poniedziałek i czy dodać do tego jeszcze Duett Star 334 SE BASF ?
    • Przez Romek3249
      Witam, z uwagi na panującą suszę nie było możliwe wykonanie u mnie skracania w fazie BBCH 30-31 w pszenicy i pszenżycie, teraz przez weekend spadło 8mm, rośliny odżyły i powraca temat skracania, obecnie rośliny są w fazie 3 kolanka więc zaczął się wielki okres w którym nie powinno się stosować regulatorów wzrostu, pozostaje więc skracanie w fazie liścia flagowego, tylko jakimi środkami najlepiej to zrobić ? Myślałem o samym cerone w dawce 0,6-0,8, mieszance moddusa 0,2 i cerone 0,4, oraz o medaxie (max czy top ? nigdy nie stosowałem medaxu, jeżeli już to jakie dawki ?) Dodam że odmiany to Arkadia i Rotondo, w obu przypadkach nawożenie 160kg N. Ktoś z większym doświadczeniem coś poradzi ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj