Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
aro1975    324

To po co pajacu podajesz takie info?

Chłopak sprzeda 100 lub 200 ton i na pewno nie ucierpisz na tym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raul1985    10

po prostu magazyny mam  pełne i na polu mam jeszcze 5ha wiec chcę sprzedać jak nie mam tega jak przetrzymać a te 25 ton w tą czy  w tą nie zrobi na rynku różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8521

Na dzień dzisiejszy już nawet 3 firmy chcą w takiej cenie kupować. Wybacz ale nie dzielę się takimi informacjami w czasie gdzie ja i znajomi nie sprzedajemy żeby lepszą cenę uzyskać - bo każdy z większa ilością kto się zgodzi teraz sprzedawać robi krecią robotę.

ja mam propozycję 1000 zł netto za tonę z odbiorem z gospodarstwa ,reszta jak wyżej

Filtry ....... Maszyny, oleju brak (w głowie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1218

Pajaców to ty sobie po rodzinie szukaj. Temat jest o cenach więc napisałem jakie ceny są teraz proponowane przez kupujących.  

Każdy głupi może powiedzieć u mnie np. pod Zamościem mam klienta co zapłaci 800 netto za paszówkę ale sorry namiarów nie dam :) 

Więc, ktoś tu jednak jest pajacem i to chyba nie ja ani aro ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827

Pajaców to ty sobie po rodzinie szukaj. Temat jest o cenach więc napisałem jakie ceny są teraz proponowane przez kupujących.  

 

Kolejny filozof z cyklu wiem ale nie powiem,to po kiego czorta opowiadasz o cenach i to uzasadnienie to dosłownie szczyt absurdu,,100-200t" ma wpływ na cenę,komu Ty sprzedajesz jakiemuś hodowcy do 1000szt rocznie(gatunek zwierząt obojętny) i to uzasadnienie godne adepta nauczania początkowego ;[

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9230

O co się obrażacie ? Że chce trochę cenę podciągnąć w górę ?. Jak już ktoś daje 10 zł więcej niż konkurencja to zaraz byście się rzucili sprzedawać. Spokojnie, jak daje 650 to da i 660 i więcej, jak potrzebuje. Po co robić gównoburzę na forum - idźcie się powykłócać z tymi, co skupują po 600, że wszyscy dają więcej, efekt jakiś będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827

Przeczytaj dokładnie o co poszło,a co szkodzi żeby podał komu sprzedał,zawsze idzie więcej zarobić,po to chyba jest to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1    242

A czy nie lepiej wziąć telefon i podzwonić po kupcach i sprzedać temu który oferuje najwięcej niż siedzieć przed kompem i narzekać że

ktoś komuś nie chce powiedzieć i zaraz się za to obraża .

Informacje kosztują ,to tak jak mi kiedyś weterynarz powiedział pojedzie do gospodarza nagada się jak ma postepować żeby zwierzęta

Mu nie chorowały ale jak leków nie sprzeda to nie zarobi bo chłop uważa że informacja nic nie kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9230

Ja wolę pisać konkrety - gdzie i ile oferują. A takie pisanie, ktoś gdzieś daje mi tyle - olewam i nie drażnię się na forum, bo po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

po prostu magazyny mam  pełne i na polu mam jeszcze 5ha wiec chcę sprzedać jak nie mam tega jak przetrzymać a te 25 ton w tą czy  w tą nie zrobi na rynku różnicy

Kolego spróbuj u Johana 602297584 - może się dogadacie, ale na pewno nie zapłaci 650

Pajaców to ty sobie po rodzinie szukaj. Temat jest o cenach więc napisałem jakie ceny są teraz proponowane przez kupujących.  

raczej jesteś tym co napisałem - żadnych konkretów - kto tyle płaci?

nie podajesz bo nie ma w lubelskim takiej ceny, no chyba że Twoja pszenica jest ze złota.

taka cena jest np w kujawsko - pomorskim - Kruszwica po tyle płaci ale trzeba dowieźć i jelonek (mazowieckie)  daje podobną cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

A czy nie lepiej wziąć telefon i podzwonić po kupcach i sprzedać temu który oferuje najwięcej niż siedzieć przed kompem i narzekać że

ktoś komuś nie chce powiedzieć i zaraz się za to obraża .

Informacje kosztują ,to tak jak mi kiedyś weterynarz powiedział pojedzie do gospodarza nagada się jak ma postepować żeby zwierzęta

Mu nie chorowały ale jak leków nie sprzeda to nie zarobi bo chłop uważa że informacja nic nie kosztuje

 

Skoro mówisz że kosztują to jak mi odpalisz 2ys zł to dam ci namiar na firmę która odbierze od ciebie z podwórka pszenicę po te 650netto.... 

Mnie też wk***iają tacy ludzie "informacja kosztuje" "wiem ale dla siebie" a jak jest w potrzebie to pierwszy leci zasięgnąć informacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyslałem koledze który pytał informację na PW jak już tak się pienicie.

 

Mówisz nie ma w lubelskiem takich cen?  Jestem z południa i u mnie w okolicy dwa młyny płacą za dobry parametr 680 netto - więc o czym my rozmawiamy.

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlej    72

Tu akurat po części zgadzam się z kolegą FiltyOlejeMaszyny, bo pełno jest ciućmoków, co to tylko płakać potrafią, że ceny niskie, ale samemu złapać za telefon, zadzwonić, negocjować, to już nikomu. Tylko daj i daj.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827

Ciekawe jak te Twoje negocjacje wyglądają,znajoma ostatnio chciała opylić 600t pszenicy jakościowej chciała 730 netto,to wszyscy  skupujący zgodnie twierdzili że nie ma mowy o takiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlej    72

Powiedz jaką cenę jej proponowali i zostaw mi do niej telefon na priv, a gwarantuję, że załatwię lepszą cenę, chociaż o te 10 zł/t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Które to młyny takie? ^^

na pewno kakak a drugi to nie wiem


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827

Powiedz jaką cenę jej proponowali i zostaw mi do niej telefon na priv, a gwarantuję, że załatwię lepszą cenę, chociaż o te 10 zł/t.

Dalej leży ,tylko cena się zwiększyła,po przejsciu  ostatnich burz woła 740 i niżej nie zejdzie a do koszenia kukurydzy może leżeć.Biorę od niej jeczmień też sumie cena zaporowa 620 netto, no ale za jakość trzeba zabulić,jakość zboża na Pomorzu gwałtownie się pogarsza,nawet jest kłopot z wjechaniem na pole

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9230

Zamojskie Zakłady Zbożowe

 

Cennik skupu pszenicy
obowiązujący od 04.08.2017r.

Pszenica konsumpcyjna:


  • cena brutto przy stawce VAT 7% - 684,80 zł/t
  • cena brutto przy stawce VAT 5% - 672,00 zł/t
  • Cena podstawowa netto - 640,00 zł/t

  • Termin płatności: 14 dni

 

Pszenica I:


  • cena brutto przy stawce VAT 7% - 647,35 zł/t
  • cena brutto przy stawce VAT 5% - 635,25 zł/t
  • Cena podstawowa netto - 605,00 zł/t

  • Termin płatności: 14 dni

 

Pszenica II:


  • cena brutto przy stawce VAT 7% - 636,65 zł/t
  • cena brutto przy stawce VAT 5% - 624,75 zł/t
  • Cena podstawowa netto - 595,00 zł/t

  • Termin płatności: 14 dni


Data dodania: 10.08.2017r.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1218

Które to młyny takie? ^^

Może młyn w Werbkowicach? Tam to się mogę zgodzić że może być cena tylko gorzej z płatnością z tego co słyszałem :P może już w tym roku coś się zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek123456    66

Może młyn w Werbkowicach? Tam to się mogę zgodzić że może być cena tylko gorzej z płatnością z tego co słyszałem :P może już w tym roku coś się zmieniło.

 

chyba na gorsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JozB    181

Jeżeli dalej będzie padać na pomorzu to będą mieli problem zebrać zboże z pola. U nas na południu na szczęście w tym roku żniwa wszyscy już zakończyli, ale cenowo na razie nie za bardzo. 630-640 netto konsumpcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197

okolice kolobrzegu pszenicy stoi jeszcze ze hoho,pola zalane wodą...,tyle co z pociagu widziałem...także parametry uciekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Gość
      Przez Gość
      Witaj, dziś planuje zrobić zabieg T1 w pszenicy bez skracania. Planuje dać Mirage 450EC do tego siarczan magnezu, plonvit z zboża, Tytan i PLONVIT OPTY i powiedz mi czy nie za dużo odżywek ost padało z niedzieli na poniedziałek i czy dodać do tego jeszcze Duett Star 334 SE BASF ?
    • Przez Romek3249
      Witam, z uwagi na panującą suszę nie było możliwe wykonanie u mnie skracania w fazie BBCH 30-31 w pszenicy i pszenżycie, teraz przez weekend spadło 8mm, rośliny odżyły i powraca temat skracania, obecnie rośliny są w fazie 3 kolanka więc zaczął się wielki okres w którym nie powinno się stosować regulatorów wzrostu, pozostaje więc skracanie w fazie liścia flagowego, tylko jakimi środkami najlepiej to zrobić ? Myślałem o samym cerone w dawce 0,6-0,8, mieszance moddusa 0,2 i cerone 0,4, oraz o medaxie (max czy top ? nigdy nie stosowałem medaxu, jeżeli już to jakie dawki ?) Dodam że odmiany to Arkadia i Rotondo, w obu przypadkach nawożenie 160kg N. Ktoś z większym doświadczeniem coś poradzi ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj