Polecane posty

mds212    2131

Znaczy zaden skup, okoliczny farmer po tyle skupuje na kurniki

Woj. Łódzkie

Edytowano przez mds212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koczas    80

Znaczy zaden skup, okoliczny farmer po tyle skupuje na kurniki

Woj. Łódzkie

 

Kolego do Senatora z Goszczynna woziłeś?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koczas    80

Ja też z nim ostatnio handlowałem pszenżytem- 540 netto.

A nie wiesz po ile stoi na młynie w Łęczycy i mieszalni pszenica? Tak z ciekawości, bo ja wywożę do Topoli po 660 zł netto na dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2131

Mieszalnia 620 a młyn od 610 do 640 zalezy od parametrów, ceny netto

A wiesz moze na ile na przod ma Grecki z Topoli ma zapisane?

Edytowano przez mds212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian7k    110

Ja mam oferte na paszówke 640 netto, ale widze, ze chyba wyzej juz nie pojdzie i raczej bede wywozil

 

Podaj przynajmniej w jakiej części świata takie ceny bo inaczej to pochwaliłeś się "anonimowo".

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Witajcie 

Dzisiejsze kwotacje GoodGrains

Ceny wyjściowe netto na gospodarstwie (liczony w tej cenie transport 30pln/tona) w promieniu ok. 100km od portów gdansk/gdynia

W dalszych lokalizacjach cena uzależniona od kosztów transportu.

Pszenica 14 - 690pln netto czyli na porcie 720 cena styczeń/luty, gęstość min. 78 

Pszenica 12.5 - 680pln netto czyli na porcie 710 cena styczeń/luty, gęstość min. 77

Pszenica paszowa 630netto

Pszenica nowe zbiory 660pln FCA

Rzepak 1850netto loco gospodarstwo styczeń

Rzepak nowe zbiory 1620pln netto

Bobik 750pln netto

Gryka 1700pln netto 

Owies 520pln netto

Peluszka 825pln netto

Łubin 885pln netto

Len brązowy 1500pln netto

Pszenżyto 590pln netto

Pszenżyto nowe zbiory 590pln netto

Zapraszam na priv w razie pytań.

Przy większych ilościach cena do negocjacji

 

Edytowano przez MarcinBrzozowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jk33    3

Dziś w Łukowa k.Kielc 

pszenica 580 netto jeszcze bo już zapowiedział że od przyszlego tyg. 550

jęczmien 550 cena ma się nie zmienić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049

czy widzicie w swoich stronach zmiany cen przenicy w ostatnich dniach albo wieksze zainteresowanie kupnem przez firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1305

czy widzicie w swoich stronach zmiany cen przenicy w ostatnich dniach albo wieksze zainteresowanie kupnem przez firmy

 

GolPasz podniósł paszową na 650zł/netto i boję się że to już będzie koniec ,na giełdzie tanieje ,kurs walut też się zmienia i jak zobaczą ,że na polu zaczyna się robić zielono ,to będzie po ptokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krisma    17

Na polu niektóre odmiany pszenic wystające nad śnieg są przemarzniete i suche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbigniew3003    18

Na cenyrolnicze.pl lekko w górę a na agrolok.pl w dół -ciekawe.U mnie pszenica paszówka 630-640 netto-transport odbierającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cihu    151

Na cenyrolnicze.pl lekko w górę a na agrolok.pl w dół -ciekawe.U mnie pszenica paszówka 630-640 netto-transport odbierającego.

 

Giełda też ostro w dół, paszarnie w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maskin    7

:))

A myślałem że nikt tego nie czyta:))

Dzięki:)

 

Wszyscy czytaja, jak jest cos sensownego to nikt nic nie mówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Gość
      Przez Gość
      Witaj, dziś planuje zrobić zabieg T1 w pszenicy bez skracania. Planuje dać Mirage 450EC do tego siarczan magnezu, plonvit z zboża, Tytan i PLONVIT OPTY i powiedz mi czy nie za dużo odżywek ost padało z niedzieli na poniedziałek i czy dodać do tego jeszcze Duett Star 334 SE BASF ?
    • Przez Romek3249
      Witam, z uwagi na panującą suszę nie było możliwe wykonanie u mnie skracania w fazie BBCH 30-31 w pszenicy i pszenżycie, teraz przez weekend spadło 8mm, rośliny odżyły i powraca temat skracania, obecnie rośliny są w fazie 3 kolanka więc zaczął się wielki okres w którym nie powinno się stosować regulatorów wzrostu, pozostaje więc skracanie w fazie liścia flagowego, tylko jakimi środkami najlepiej to zrobić ? Myślałem o samym cerone w dawce 0,6-0,8, mieszance moddusa 0,2 i cerone 0,4, oraz o medaxie (max czy top ? nigdy nie stosowałem medaxu, jeżeli już to jakie dawki ?) Dodam że odmiany to Arkadia i Rotondo, w obu przypadkach nawożenie 160kg N. Ktoś z większym doświadczeniem coś poradzi ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj